Trainingsschema

Dit schema loopt van 20-5-2024 t/m 26-5-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Inlooptraining JJ Trainingsgroep V2 na Zaalperiode
17:00 - 18:00 Jongens O10-1 V4
17:00 - 18:00 Jongens O10-2 V4
17:00 - 18:00 Meisjes O10-1 V4
17:00 - 18:00 Meisjes O10-2 V3
17:00 - 18:00 Meisjes O10-3 V3
17:00 - 18:00 Meisjes O10-4 V3
17:15 - 18:45 Meisjes O12-1 Bo van Bladel
Caroline Bossers
V1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes O12-3 Noa van Daele
Nobie Dessing
V1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens O12-3 Loïc Hardell
Max Schulte
V3 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Junioren 1 V4
18:00 - 19:15 Meisjes O12-2 Anne Janssen
Hélène Ruijgers
V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes O12-4 Emma Blezer
Guusje Visser
V2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes O14-4 Fréderique Hendriks V3 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes O14-5 Nobie Dessing V1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes O16-3 Janis Groenenberg V1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens O14-1 Bas Hoek
Bas van der Sluis
V2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens O16-1 Raphael van Willigenburg
Timo Mulder
V2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens O18-2 Lucas van Weert
Pieter van Marle
V3 - CD
19:15 - 20:15 Keepers Junioren 2 V4
19:15 - 20:30 Meisjes O18-2 Fréderique Hendriks V3 - AB
20:00 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V1
20:30 - 22:00 Keepers Senioren 1 V4
20:30 - 22:00 Trimmers 1 V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 2 V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 5 V3 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 6 V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Jongens O12-2 Rens van Elswijk
Yaniek van Koppen
V3 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes O12-5 Fiene de Vries
Nele Gijsels
V3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes O14-3 Hélène Ruijgers
Isis Hoogland
V1 - CD
17:15 - 18:30 Jongens O12-1 Geert-Willem van Weert
Amber van Weert
V1 - AB
17:15 - 18:30 Jongens O14-3 Bram Kok
Mees van Gent
V2 - AB
17:30 - 18:45 Jongens O16-2 Bart Vos V2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens O14-2 Mark Bolte V4 - CD
18:00 - 19:14 Meisjes O14-2 Pim Koersen V4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes O16-2 Gweneira van Koot V3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes O18-3 Gweneira van Koot V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens O18-1 Hidde Kees Caminada
Madelon Gabler
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O18-1 Nino van den IJssel
Oscar Reiche
V1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes O14-1 Joost van Rijn
Lacha van Venetië
V2 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes O16-1 Sven Louwers
Bart Vos
V2 - CD
19:15 - 20:30 Scoop DJ1 Trainingsgroep V3 - AB
20:00 - 20:15 Sproeien Trainingsgroep V1
20:15 - 20:30 Sproeien Trainingsgroep V2
20:15 - 22:15 Heren 1 V1
20:30 - 22:15 Dames 1 V2
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 V4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 V3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens O10-1 V3
17:00 - 18:00 Jongens O10-2 V3
17:00 - 18:00 Jongens O8-1 V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens O8-2 V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens O8-3 V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens O8-4 V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens O9-1 V2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens O9-2 V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes O10-1 V3
17:00 - 18:00 Meisjes O10-2 V4
17:00 - 18:00 Meisjes O10-3 V4
17:00 - 18:00 Meisjes O10-4 V4
17:00 - 18:00 Meisjes O8-1 V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes O8-2 V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes O8-3 V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes O9-1 V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes O9-2 V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes O9-3 V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes O9-4 V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes O9-5 V2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens O12-3 Loïc Hardell
Max Schulte
V2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes O12-2 Anne Janssen
Hélène Ruijgers
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes O12-4 Emma Blezer
Guusje Visser
V1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes O14-5 Nobie Dessing V3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens O14-1 Bas Hoek
Bas van der Sluis
V2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens O16-1 Raphael van Willigenburg
Timo Mulder
V3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens O18-2 Lucas van Weert
Pieter van Marle
V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes O16-3 Janis Groenenberg V1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes O18-2 V1 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 30-1 V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames O25-1 V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 3 V1 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 4 V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Jongens O12-2 Rens van Elswijk
Yaniek van Koppen
V4 - AB
16:45 - 18:00 Jongens O14-3 Bram Kok
Jilles Sloos
Mees van Gent
V4 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes O12-5 Fiene de Vries
Nele Gijsels
V3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes O12-1 Bo van Bladel
Caroline Bossers
V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes O12-3 Noa van Daele
Nobie Dessing
V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes O14-4 Nobie Dessing V2 - CD
17:45 - 19:00 Jongens O12-1 Geert-Willem van Weert
Amber van Weert
V2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens O14-2 Mark Bolte V4 - CD
18:00 - 19:15 Jongens O16-2 Bart Vos V3 - AB
18:00 - 19:15 Jongens O18-1 Hidde Kees Caminada
Madelon Gabler
V4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes O18-3 Fréderique Hendriks V3 - CD
18:15 - 18:30 Sproeien Trainingsgroep V1
18:30 - 20:00 Meisjes O14-1 Joost van Rijn
Lacha van Venetië
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O18-1 Nino van den IJssel
Oscar Reiche
V1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes O14-2 Pim Koersen V2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes O14-3 Gemma Smolders V2 - CD
19:15 - 20:30 Dames 2 V4 - CD
19:15 - 20:30 Heren O25-1 V4 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes O16-1 Bart Vos
Sven Louwers
V3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes O16-2 Fréderique Hendriks V3 - CD
20:00 - 20:15 Sproeien Trainingsgroep V1
20:15 - 20:30 Sproeien Trainingsgroep V2
20:15 - 22:15 Dames 1 Maarten Morrien
Sander Oostveen
V1
20:30 - 22:15 Heren 1 Dirk Wils
Daniël Veltman
V2
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 30-1 V4 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 45-1 V4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 20:00 Veld Niet Beschikbaar Trainingsgroep V3 Scoop
18:00 - 20:00 Veld Niet Beschikbaar Trainingsgroep V2 Dopie
18:00 - 20:00 Veld Niet Beschikbaar Trainingsgroep V1 Scoop
18:00 - 20:00 Veld Niet Beschikbaar Trainingsgroep V4 Scoop
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Jongens O6 V4
09:30 - 10:30 Jongens O7 V3
09:30 - 10:30 Meisjes O6 V4
09:30 - 10:30 Meisjes O7 V3