Agenda
23-11  JB1 team diner
24-11  Workshop 1 toekomst RHC
26-11  Dames 4 team borrel
27-11  Start zaaltrainingen
28-11  Examen C-kaart
28-11  Bestuursvergadering
29-11  Reservering communicatie/webredactie
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema
De eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 25 nov -  zon 26 nov -  maa 27 nov -  zat 2 dec -  maa 4 dec -  woe 6 dec -  zat 9 dec -  zon 10 dec - 

laat schema zien voor

25 november | Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens A1 20599 Ring Pass Delft JA2 14:30 Veld 3  info Nee
  Let op: aanvangstijd 14:30 ipv 14:15 RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Pascal Madlener - Zuijderhoudt (Dames Veterinnen A) en Karen Eijgenstein (Dames Veterinnen A)
Jongens B1 20983 HC Ypenburg JB1 17:45 Veld 3  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Sebastiaan Boone (Heren 1) en Ivo Caminada (Heren Veteranen A)
Jongens C3 22390 HC Ypenburg JC3 09:00 Veld 1  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Rosalie Kronshorst (Meisjes B2) en Tessa Huiberts (Meisjes B2)
Jongens D1 22793 HC Ypenburg JD1 12:45 Veld 3  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Michiel Ykema (Heren Veteranen B) en Robert van der Zwart
Jongens D4 23219 MHC Forescate JD4 17:00 Veld 2  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: David Zevenberg (Jongens A1) en Cas Buskens (Jongens A1)
Meisjes A2 24086 hdm MA3 17:45 Veld 1  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Bas Stijnen (Heren 3) en Rogier Vermeulen (Heren 3)
Arbitrage Heren-3
Meisjes B2 24796 L.S.C. ALECTO MB2 12:30 Veld 1  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Rogier Broekman en Pieter van Meeteren (Heren Veteranen A)
Meisjes B3 25171 Leidse Hockey Club Roomburg MB3 16:00 Veld 1  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Arbitrage Heren-1
Meisjes B4 25715 HC Pijnacker MB5 11:30 Veld 2  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Arbitrage Heren-5
Meisjes C2 26891 HV Westland MC2 14:15 Veld 1  info Nee
  Let op: aanvangstijd 14:15 in plaats van 14:30 RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Lizan Guliker (Meisjes B2) en Mila Post (Meisjes B2)
Meisjes C3 26898 Hockey Club Rotterdam MC6 13:15 Veld 2  info Nee
  15/11 Let op: tijd gewijzigd RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Marit de Koning (Meisjes B3) en Emma de Vries (Meisjes B3)
Meisjes C5 27661 HC Ypenburg MC4 15:15 Veld 2  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Michel d' Fonseca en Wouter Koersen (Heren Veteranen B)
Meisjes D1 28547 Ring Pass Delft MD1 16:15 Veld 3  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: George Dessing (Heren Veteranen A) en Rinke Zonneveld (Heren Veteranen B)
Meisjes D2 28552 HC De Hoeksche Waard MD1 11:00 Veld 3  info Nee
  15/11 Let op: tijd gewijzigd RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Niels Levelt (Jongens A1) en Freek Burgersdijk (Jongens A1)
Meisjes D4 29149 H.C. Derby MD4 10:45 Veld 1  info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Fluiten: Cas de Koning (Jongens A1) en Boris Vos (Jongens A1)

25 november | Jongste Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens E2 (8-tal) 29796 MHV Evergreen J8E1 10:00 Veld 2 AB info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Jongens E3 (8-tal) 29778 MHC Forescate J8E3 08:45 Veld 2 AB info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Jongens E6 30265 R.H.V. Leonidas JE7 09:45 Veld 3 D info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Jongens F1 31062 LOHC JF1 09:45 Veld 3 A info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Jongens F3 31052 Klein Zwitserland JF3 08:45 Veld 3 D info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Jongens F5 31056 Leidse Hockey Club Roomburg JF4 08:45 Veld 3 A info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Meisjes E1 (8-tal) 31736 HGC M8E1 08:45 Veld 2 CD info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Meisjes E3 (8-tal) 31726 HC Waddinxveen M8E1 10:00 Veld 2 CD info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Meisjes E6 32769 HDS ME6 08:45 Veld 3 C info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Meisjes E9 32755 Goudse MHC ME7 09:45 Veld 3 C info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Meisjes F1 34308 Wateringse veld MF2 08:45 Veld 3 B info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  
Meisjes F2 34325 HV Victoria MF4 09:45 Veld 3 B info Nee
  RHC grotendeels rookvrij  

25 november | Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens B2 21313 hdm JB4 17:45 uit -   info Nee
Jongens B3 21416 HGC JB3 10:15 uit -   info Nee
Jongens C1 21788 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC1 16:00 uit -   info Nee
Jongens C2 22040 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC2 09:00 uit -   info Nee
Jongens C4 22544 M.H.C. Krimpen JC1 13:30 uit -   info Nee
Jongens D2 22853 Berkel Rodenrijs JD2 08:45 uit -   info Nee
Jongens D3 23022 De Kieviten JD2 11:30 uit -   info Nee
Meisjes A1 23396 Hockeyclub Barendrecht MA1 14:00 uit -   info Nee
Meisjes B1 24719 HGC MB2 13:15 uit -   info Nee
Meisjes B5 25893 LOHC MB8 14:45 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C1 26506 VMHC Pollux MC1 10:00 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 34574 HC Alphen MD2 08:45 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D5 29231 HC Voorne MD4 09:30 uit -   info Nee

25 november | Jongste Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens E1 (8-tal) 29769 Hockey Club Rotterdam J8E1 10:00 uit -   info Nee
  AB/Rijswijk svp tenue aanpassen  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E4 30305 R.H.V. Leonidas JE5 10:15 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E5 30309 V.M.H.C. CARTOUCHE JE10 09:00 uit -   info Nee
  Veld 2C; Graag de minicie helpen met het plaatsen en opruimen van de doelen.  
Jongens F2 31048 HV Victoria JF2 09:00 uit -   info Nee
  deel B  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F4 31044 L.S.C. ALECTO JF3 08:45 uit -   info Nee
Meisjes E2 (8-tal) 31723 HV Westland M8E2 08:45 uit -   info Nee
Meisjes E4 (8-tal) 31214 Craeyenhout M8E3 09:00 uit -   info Nee
Meisjes E5 32854 Klein Zwitserland ME12 11:15 uit -   info Nee
Meisjes E7 32856 De Kieviten ME6 10:00 uit -   info Nee
Meisjes E8 33356 Ring Pass Delft ME8 08:45 uit -   info Nee
  veld a  
Meisjes F3 34011 V.M.H.C. CARTOUCHE MF3 15:00 uit -   info Nee
Meisjes F4 34302 Wateringse veld MF4 13:00 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F5 34282 Klein Zwitserland MF6 08:45 uit -   info Nee