Agenda
23-11  JB1 team diner
24-11  Workshop 1 toekomst RHC
26-11  Dames 4 team borrel
27-11  Start zaaltrainingen
28-11  Examen C-kaart
28-11  Bestuursvergadering
29-11  Reservering communicatie/webredactie
Hele agenda
Sponsor nieuws
Barschema

Aan de hand van het trainings- en wedstrijdschema kan een team (of ouders van jeugdspelers) ingedeeld worden voor diverse taken. Het betreft dan de indeling voor de bardiensten, Major Domus, het ZOP-team en Veld- en/of Clubhuisdienst. Meer informatie over deze taken kun je vinden in onderstaande documentjes:

- Informatie Bardienst: klik hier. - Informatie Major Domus: klik hier.
- Informatie Barondersteuners: klik hier. - Informatie ZOP-team: klik hier.
- Informatie Velddienst: klik hier. - Informatie Clubhuisdienst: klik hier.
- Informatie Openen Clubhuis: klik hier.
- Procedure Videotoren: klik hier.
- Informatie Sluiten Clubhuis: klik hier.

De teammanagers of aanvoerders zijn verantwoordelijk voor de juiste uitvoering hiervan. In het geval dat men niet komt opdagen voor een dienst, kunnen er sancties opgelegd worden.

 

Mocht je iets op de club willen organiseren waarvoor de bar of keuken gebruikt zou moeten worden, dan kun je in deze bestandjes informatie vinden:

- Teametentjes op de club: klik hier.

- Feesten en evenementen op de club: klik hier.

- Spelregels (Verkoop) Eigen consumpties / Gebruik keuken: klik hier.

- Haal je Certificaat "Verantwoord alcohol schenken": klik hier.


Bij vragen of meer informatie kun je uiteraard contact opnemen met [email protected].


donderdag 23 november 2017 
16:00 - 16:15  Susan Jansen - Chew Openen 
16:15 - 17:30  Susan Jansen - Chew Bardienst 
17:00 - 18:00  JF2 Jongens F2 Bardienst 
22:15 - 23:15  H2 Heren 2 Bardienst 
23:15 - 23:30  H2 Heren 2 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Joost van Rijn Sluiten 
vrijdag 24 november 2017 
16:30 - 16:45  Marjolein Gerritsen Openen 
17:00 - 18:15  ME8 Meisjes E8 Bardienst 
17:30 - 19:00  Gerda Heijdra Bardienst 
22:30 - 23:15  H4 Heren 4 Bardienst 
23:15 - 23:30  H4 Heren 4 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Schoonmakers Schoonmakers Sluiten 
zaterdag 25 november 2017 
07:45 - 08:00  Maurits Dekker Openen 
08:00 - 10:30  Petra Costerman Boodt Barhoofd 
08:00 - 10:00  MF1 Meisjes F1 Major Domus 
08:00 - 10:00  ME6 Meisjes E6 Major Domus 
08:15 - 10:00  MF1 Meisjes F1 Bardienst 
08:15 - 10:00  ME6 Meisjes E6 Bardienst 
10:00 - 11:30  JF1 Jongens F1 Bardienst 
10:00 - 11:30  JE2 Jongens E2 Bardienst 
10:00 - 11:30  JF1 Jongens F1 Major Domus 
10:00 - 11:30  JE2 Jongens E2 Major Domus 
10:30 - 13:00  Iris Joele - Amidi Barhoofd 
11:15 - 11:30  ME3 Meisjes E3 ZOP-dienst 
11:30 - 13:00  MD2 Meisjes D2 Bardienst 
11:30 - 13:00  MB4 Meisjes B4 Bardienst 
13:00 - 14:30  MB2 Meisjes B2 Bardienst 
13:00 - 14:30  JD1 Jongens D1 Bardienst 
14:30 - 16:00  MC2 Meisjes C2 Bardienst 
14:30 - 16:00  JA1 Jongens A1 Bardienst 
16:00 - 17:30  MB3 Meisjes B3 Bardienst 
16:00 - 17:30  MD1 Meisjes D1 Bardienst 
17:30 - 19:15  MA2 Meisjes A2 Bardienst 
17:30 - 19:15  JD4 Jongens D4 Bardienst 
19:00 - 19:15  JB1 Jongens B1 Velddienst 
19:15 - 19:30  MA2 Meisjes A2 Clubhuisdienst 
19:30 - 19:45  Nienke van der Zalm Sluiten 
zondag 26 november 2017 
09:00 - 09:15  Geert-Willem van Weert Openen 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Luuk Flohil Bardienst 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Jasper Greidanus Bardienst 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Genayro Gunneweg Bardienst 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Ruben Hof Bardienst 
09:15 - 11:00  Herco Reinders Barhoofd 
11:00 - 12:45  HVA Heren VA Bardienst 
12:45 - 14:30  DVA Dames VA Bardienst 
13:30 - 13:45  H3 Heren 3 Velddienst 
14:30 - 16:30  D4 Dames 4 Bardienst 
16:30 - 18:00  D5 Dames 5 Bardienst 
18:00 - 18:15  D5 Dames 5 Clubhuisdienst 
18:15 - 18:30  Nienke van der Zalm Sluiten 
maandag 27 november 2017 
16:15 - 16:30  Openen 
22:30 - 23:15  TRIM2 Trimmers 2 Bardienst 
23:15 - 23:30  TRIM2 Trimmers 2 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Peter van der Lans Sluiten 
dinsdag 28 november 2017 
16:00 - 16:15  Openen 
16:15 - 17:30  Bardienst 
17:15 - 18:45  Bardienst 
22:30 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten 
woensdag 29 november 2017 
16:30 - 16:45  Openen 
22:15 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten 
donderdag 30 november 2017 
16:30 - 16:45  Remco van Oyen Openen 
16:45 - 18:00  JF3 Jongens F3 Bardienst 
vrijdag 1 december 2017 
16:30 - 16:45  Openen 
17:00 - 18:15  Bardienst 
17:30 - 19:00  Bardienst 
22:30 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten 
zaterdag 2 december 2017 
10:00 - 10:15  Openen 
zondag 3 december 2017 
09:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Ben Jans Bardienst 
09:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Lars de Jonge Bardienst 
09:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Ryan Jonkers Both Bardienst 
09:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Laurens de Boer Bardienst 
09:00 - 10:15  Barhoofd 
09:00 - 09:15  Ivo Caminada Openen 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Walter Dop Bardienst 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Siem Kok Bardienst 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Silvijn Kramer Bardienst 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Siem van der Maarel Bardienst 
10:15 - 11:30  Barhoofd 
11:45 - 12:00  Ivo Caminada Sluiten 
woensdag 6 december 2017 
16:30 - 16:45  Openen 
22:15 - 23:15  TRIM3 Trimmers 3 Bardienst 
23:15 - 23:30  TRIM3 Trimmers 3 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Ilse Smit Sluiten 
donderdag 7 december 2017 
16:30 - 16:45  Remco van Oyen Openen 
16:45 - 18:00  JF4 Jongens F4 Bardienst 
maandag 11 december 2017 
16:15 - 16:30  Openen 
22:30 - 23:15  TRIM2 Trimmers 2 Bardienst 
23:15 - 23:30  TRIM2 Trimmers 2 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Ann-Marie K├╝hler Sluiten 
donderdag 14 december 2017 
16:30 - 16:45  Remco van Oyen Openen 
16:45 - 18:00  MF3 Meisjes F3 Bardienst