Agenda
3-3  Scheidsrechtersexamen B-jeugd
7-3  CD-feest
8-3  Trainersworkshop #4
10-3  Coach & TM avond #4
14-3  Trainerscaf√© #4
15-3  TD H4
25-3  Reanimatie/AED training
Hele agenda
Sponsor nieuws
Barschema

Aan de hand van het trainings- en wedstrijdschema kan een team (of ouders van jeugdspelers) ingedeeld worden voor diverse taken. Het betreft dan de indeling voor de bardiensten, Major Domus, het ZOP-team en Veld- en/of Clubhuisdienst. Meer informatie over deze taken kun je vinden in onderstaande documentjes:

- Informatie Bardienst: klik hier. - Informatie Major Domus:klik hier.
- Informatie Barondersteuners: klik hier. - Informatie ZOP-team: klik hier.
- Informatie Velddienst: klik hier. - Informatie Clubhuisdienst: klik hier.
- Informatie Openen Clubhuis: klik hier.
- Procedure Videotoren: klik hier.
- Informatie Sluiten Clubhuis: klik hier.

De teammanagers of aanvoerders zijn verantwoordelijk voor de juiste uitvoering hiervan. In het geval dat men niet komt opdagen voor een dienst, kunnen er sancties opgelegd worden.

 

Mocht je iets op de club willen organiseren waarvoor de bar of keuken gebruikt zou moeten worden, dan kun je in deze bestandjes informatie vinden:

- Teametentjes op de club: klik hier.

- Feesten en evenementen op de club: klik hier.

- Spelregels (Verkoop) Eigen consumpties / Gebruik keuken: klik hier.

- Haal je Certificaat "Verantwoord alcohol schenken": klik hier.


Bij vragen of meer informatie kun je uiteraard contact opnemen met [email protected].


zondag 1 maart 2020 
09:00 - 09:15  Patrick van Hijkoop Openen 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Merijn Bots Bardienst 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Victor Brand Bardienst 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Floris Brocker Bardienst 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Morris Broesterhuizen Bardienst 
09:15 - 11:00  Barhoofd 
11:00 - 11:15  Patrick van Hijkoop Sluiten 
maandag 2 maart 2020 
17:00 - 17:15  Ouders/verzorgers van Erin Hilbelink Openen 
22:15 - 23:15  TRIM2 Trimmers 2 Bardienst 
23:15 - 23:30  TRIM2 Trimmers 2 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Peter van der Lans Sluiten 
dinsdag 3 maart 2020 
16:00 - 16:15  Marthijn Dresme Openen 
22:15 - 23:15  H1 Heren 1 Bardienst 
23:15 - 23:30  H1 Heren 1 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sebastiaan Boone Sluiten 
woensdag 4 maart 2020 
16:30 - 16:45  Esther Wories-Gardenier Openen 
17:00 - 18:15  Esther Wories-Gardenier Bardienst 
22:15 - 23:15  H5 Heren 5 Bardienst 
23:15 - 23:30  H5 Heren 5 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Romi Bloem Sluiten 
donderdag 5 maart 2020 
16:30 - 16:45  Ouders/verzorgers van Anouk Aarts Openen 
22:15 - 23:15  H2 Heren 2 Bardienst 
23:15 - 23:30  H2 Heren 2 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Rick de Ridder Sluiten 
vrijdag 6 maart 2020 
16:30 - 16:45  Maurits Dekker Openen 
17:00 - 18:15  M6E3 Meisjes E3 (6-tal) Bardienst 
17:00 - 18:15  J6E3 Jongens E3 (6-tal) Bardienst 
21:00 - 22:30  Nienke van der Zalm Bardienst 
22:30 - 22:45  Nienke van der Zalm Sluiten 
maandag 9 maart 2020 
17:00 - 17:15  Openen 
22:15 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten 
dinsdag 10 maart 2020 
19:45 - 20:00  Openen 
22:15 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten 
woensdag 11 maart 2020 
16:30 - 16:45  Jan Vanneste Openen 
17:00 - 18:15  MF5 Meisjes F5 Bardienst 
22:15 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten 
donderdag 12 maart 2020 
16:30 - 16:45  Openen 
22:15 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten 
maandag 16 maart 2020 
17:00 - 17:15  Openen 
22:15 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten 
dinsdag 17 maart 2020 
19:45 - 20:00  Openen 
22:15 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten 
donderdag 19 maart 2020 
16:30 - 16:45  Openen 
22:15 - 23:15  Bardienst 
23:15 - 23:30  Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Sluiten