Agenda
22-12  Trainers workshop zaal
22-12  Zaalclinic E-jeugd
22-12  Zaalclinic D-jeugd
22-12  Zaalclinic C-jeugd
8-1  Bestuursvergadering
18-1  Hutspottoernooi trimmers/veteranen
22-1  Bestuursvergadering
Hele agenda
Sponsor nieuws
Nieuwsafbeelding
SPORT2000Voorburg SALE IS GESTART / STAP
SALE IS GESTART / STAPELKORTINGEN

Lees meer..
Trainingsschema
Dit schema loopt van 10-12-2018 t/m 23-12-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D2 (Z) Wateringse Veld College 1A
17:00 - 18:00 Jongens D3 (Z) Wateringse Veld College 1B
17:00 - 18:00 Meisjes D2 (Z) De Schilp 1A
17:00 - 18:00 Meisjes D3 (Z) De Schilp 1B
17:00 - 18:00 Meisjes D5 (Z) De Schilp 2A
17:00 - 18:00 Meisjes D6 (Z) De Schilp 2B
18:00 - 19:00 Jongens C12 (Z) De Schilp 2A
18:00 - 19:00 Jongens C2 (Z) De Schilp 2B
18:00 - 19:00 Jongens C3 (Z) Wateringse Veld College 1A
18:00 - 19:00 Jongens C4 (Z) Wateringse Veld College 1B
18:00 - 19:00 Meisjes B3 (Z) De Schilp 1A
18:00 - 19:00 Meisjes B7 (Z) De Schilp 1B
19:00 - 20:00 Jongens B3 (Z) Wateringse Veld College 1A
19:00 - 20:00 Jongens B4 (Z) Wateringse Veld College 1B
19:00 - 20:00 Meisjes B1 (Z) De Schilp 1A
19:00 - 20:00 Meisjes B2 (Z) De Schilp 1B
19:00 - 20:00 Meisjes B6 (Z) De Schilp 2A
19:00 - 20:00 Meisjes C4 (Z) De Schilp 2B
20:00 - 21:00 Meisjes A1 (Z) De Schilp 1A
20:00 - 21:00 Meisjes A11 (Z) De Schilp 1B
20:00 - 21:00 Meisjes A3 (Z) Wateringse Veld College
21:00 - 22:00 Dames 3 (Z) De Schilp 1AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Meisjes D1 (Z) Wateringse Veld College 1A
18:30 - 19:30 Meisjes D12 (Z) Wateringse Veld College 1B
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens E7 (Z) De Schilp 1A
16:00 - 17:00 Jongens E8 (Z) De Schilp 1B
16:00 - 17:00 Meisjes E7 (Z) De Schilp 2A
16:00 - 17:00 Meisjes E9 (Z) De Schilp 2B
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (Z) De Schilp 1A
17:00 - 18:00 Meisjes E5 (Z) De Schilp 1B
17:00 - 18:00 Meisjes E6 (Z) De Schilp 2A
17:00 - 18:00 Meisjes E8 (Z) De Schilp 2B
18:00 - 19:00 Jongens D4 (Z) De Schilp 2B
18:00 - 19:00 Jongens E3 (Z) De Schilp 2A
18:00 - 19:00 Meisjes E1 (Z) De Schilp 1A
18:00 - 19:00 Meisjes E2 (Z) De Schilp 1B
19:00 - 20:00 Dames 5 (Z) De Schilp 2A
19:00 - 20:00 Meisjes A2 (Z) De Schilp 2B
19:00 - 20:00 Meisjes C5 (Z) De Schilp 1A
19:00 - 20:00 Meisjes C6 (Z) De Schilp 1B
19:30 - 20:30 Meisjes B4 (Z) Lipa 1A
19:30 - 20:30 Meisjes B5 (Z) Lipa 1B
20:30 - 21:30 Dames A (Z) Lipa 1A
20:30 - 21:30 Dames B (Z) Lipa 1B
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D1 (Z) De Schilp 1A
17:00 - 18:00 Jongens D12 (Z) De Schilp 1B
17:00 - 18:00 Meisjes C2 (Z) De Schilp 2A
17:00 - 18:00 Meisjes C3 (Z) De Schilp 2B
18:00 - 19:00 Jongens E1 (Z) De Schilp 1A
18:00 - 19:00 Jongens E2 (Z) De Schilp 1B
18:00 - 19:00 Meisjes C1 (Z) De Schilp 2A
18:00 - 19:00 Meisjes C12 (Z) De Schilp 2B
19:00 - 20:00 Jongens A2 (Z) De Schilp 2B
19:00 - 20:00 Jongens B2 (Z) De Schilp 2A
20:00 - 21:00 Dames 1 (Z) De Schilp 2AB
21:00 - 22:00 Heren 1 (Z) De Schilp 2AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens E4 (Z) RingPass Hockey Dome
16:30 - 18:00 Jongens E5 (Z) RingPass Hockey Dome
16:30 - 18:00 Jongens E6 (Z) RingPass Hockey Dome
18:00 - 19:00 Meisjes D4 (Z) RingPass Hockey Dome
18:00 - 19:00 Meisjes E3 (Z) RingPass Hockey Dome
19:00 - 20:00 Jongens B1 (Z) RingPass Hockey Dome
19:00 - 20:00 Jongens C1 (Z) RingPass Hockey Dome
20:00 - 21:00 Jongens A1 (Z) RingPass Hockey Dome
20:00 - 21:00 Jongens A11 (Z) RingPass Hockey Dome
21:00 - 22:30 Dames 2 (Z) RingPass Hockey Dome
21:00 - 22:30 Heren 2 (Z) RingPass Hockey Dome
21:00 - 22:30 Heren 3 (Z) RingPass Hockey Dome