Agenda
17-10  diner MB1
22-10  Bestuursvergadering
26-10  Clinic Dames 1 voor DEF-jeugd
3-11  Trainersworkshop #2
5-11  Bestuursvergadering
5-11  Coachavond #2
9-11  Trainerscafé #2
Hele agenda
Sponsor nieuws
Trainingsschema
Dit schema loopt van 23-9-2019 t/m 15-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Fleur Kleijburg
Sanjana Bridjmohan
V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Erin Hilbelink
Janne Smallenbroek
V1 - CD
17:45 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V2
17:45 - 19:00 Jongens D2 Rick de Ridder
Sam van Rooijen
V3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Pim Koersen V3 - CD
18:45 - 20:00 Jongens A2 Andries Janbroers V1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A3 Roel van Til V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Jessey Rosenthal
Rick de Ridder
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Oscar Reiche
Julia Geleijns
V3 - CD
20:00 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V1
20:30 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V3
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Specialisten training Trainingsgroep V2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens D3 Julie Gerla
Pien Groenendijk
V2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D2 Anouk Aarts
Hilde de Koning
V1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Carlijn Veen
Cato Visser
V3 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D4 Jasmijn Schouten
Lieke Doldersum
V3 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D5 Bente Anicic
Sara van de Rijke
V1 - CD
17:45 - 19:00 Jongens C3 Casper van Kalken
Marijn Rotmans
V1 - AB
17:45 - 19:00 Jongens D1 Geert-Willem van Weert
Hidde Kees Caminada
V3 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes B1 Joost van Rijn V1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Benthe Jansen
Yenthe Bishop
V3 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes D1 Astrid Lankhorst
Sophia van Noort
V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Isabelle Vollering
Suzanne Lankhorst
V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Laurens Boone
Maarten Morrien
V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Luc van Elk
Sander Gunst
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jelmer van Oorschot
Madelon Gabler
V1 - AB
19:15 - 20:45 Heren 3 Bram Coorens
Jochem Brandt
V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Marjolein Gerritsen V2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Casper van Kalken
Marijn Rotmans
V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Geert Jan Dickhoff V1
20:30 - 22:00 Dames 2 Maarten Morrien V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Declan van Heesen
Martijn de Jongh
V3
20:45 - 22:00 Dames 3 Joost van Rijn V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 (8-tal) Arnout Guns V3
17:00 - 18:00 Jongens E2 (8-tal) Niki van Hijkoop - Gloudemans V3
17:00 - 18:00 Jongens E3 (8-tal) Daniëlle Vermolen - Beukers V3
17:00 - 18:00 Jongens F1 V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens F2 V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens F3 V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (8-tal) V2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (8-tal) V2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (8-tal) V2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (8-tal) V2 - D
17:00 - 18:00 Meisjes F1 V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes F2 V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes F3 V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F4 V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F5 V1 - C
18:00 - 19:15 Veld VRIJ Trainingsgroep V2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens A2 Andries Janbroers V2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens C2 Thomas de Haan V3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B6 Maarten Godijn V3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Fleur Kleijburg
Sanjana Bridjmohan
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C5 Erin Hilbelink
Janne Smallenbroek
V1 - CD
19:15 - 20:30 Veld VRIJ Trainingsgroep V1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B2 Thomas de Haan V3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B3 Pim Eindhoven V3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Roel van Til V1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Daphne Hoks
Sophie Arnold
V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B5 Lacha van Venetië V2 - AB
20:30 - 22:15 Trimmers Trainingsgroep V2
20:30 - 22:15 Dames 4 Joost Nieuwenhuis V3 - AB
20:30 - 22:15 Dames 5 V3 - CD
20:30 - 22:15 Dames A V1 - AB
20:30 - 22:15 Heren 5 Pim Eindhoven V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens D3 Julie Gerla
Pien Groenendijk
V1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D5 Bente Anicic
Sara van de Rijke
V1 - CD
16:45 - 18:00 Jongens D2 Rick de Ridder
Sam van Rooijen
V2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Anouk Aarts
Hilde de Koning
V3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Jasmijn Schouten
Lieke Doldersum
V3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens D1 Geert-Willem van Weert
Hidde Kees Caminada
V2 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Marjolein Gerritsen
Julia Geleijns
V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Astrid Lankhorst
Sophia van Noort
V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Jessey Rosenthal
Rick de Ridder
V2 - AB
18:15 - 19:45 Jongens B1 Luc van Elk
Sander Gunst
V3 - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B1 Joost van Rijn V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Laurens Boone
Maarten Morrien
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jelmer van Oorschot
Madelon Gabler
V1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Pim Koersen V1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Marjolein Gerritsen V2 - AB
19:45 - 20:30 Dames 1 Geert Jan Dickhoff
Oscar Reiche
V3
20:30 - 20:45 Veld VRIJ Trainingsgroep V2 - CD HA/HB
20:30 - 21:30 Dames 1 Geert Jan Dickhoff
Oscar Reiche
V3 - AB
20:30 - 22:15 Dames 2 Maarten Morrien V1 - AB
20:30 - 21:30 Heren 1 Declan van Heesen
Martijn de Jongh
V3 - CD
20:30 - 22:15 Heren 2 Martijn Noest V1 - CD
20:45 - 22:15 Heren A Bardon Madlener V2 - AB
20:45 - 22:15 Heren B Casper Vos
Wouter Koersen
V2 - CD
21:30 - 22:15 Heren 1 Declan van Heesen
Martijn de Jongh
V3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 (6-tal) V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens E1 (8-tal) V2 - B
17:00 - 18:00 Jongens E2 (6-tal) V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens E2 (8-tal) Patrick van Hijkoop V2 - A
17:00 - 18:00 Jongens E3 (6-tal) V2 - D
17:00 - 18:00 Jongens E3 (8-tal) V2 - C
17:00 - 18:00 Jongens E4 (6-tal) V1 - B
17:00 - 18:00 Jongens E5 (6-tal) V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (6-tal) V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (8-tal) V3 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (6-tal) V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (8-tal) V3 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (6-tal) V2 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (8-tal) V3 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (6-tal) V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (8-tal) V3 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E5 (6-tal) V1 - D
18:00 - 19:15 Jongens C2 Thomas de Haan V2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B5 Casper van Kalken V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Benthe Jansen
Yenthe Bishop
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D3 Carlijn Veen
Cato Visser
V1 - CD
18:30 - 19:45 Jongens C3 Damon Reinigert V3 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B3 Pim Eindhoven V3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Casper van Kalken
Marijn Rotmans
V2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Isabelle Vollering
Suzanne Lankhorst
V1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Daphne Hoks
Sophie Arnold
V1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B6 Thomas de Haan V2 - CD
19:45 - 21:00 Jongens B2 Damon Reinigert V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 4 Bert Willems
Stan van der Linden
V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 5 Pim Eindhoven V3 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Jongens FBenjamins Joost Langeveld V2
09:30 - 10:30 Jongens Kabouters Jean van der Bijl
Patrick van Hijkoop
V1
09:30 - 10:30 Meisjes FBenjamins Joost Langeveld V2
09:30 - 10:30 Meisjes Kabouters Jean van der Bijl
Patrick van Hijkoop
V1