Agenda
27-4  Koningsdag: club gesloten
1-5  Bestuursvergadering
9-5  Dames 4 team diner
10-5  Hemelvaartsdag: club gesloten
12-5  Reservering CD feest
13-5  TD
15-5  Bestuursvergadering
Hele agenda
Sponsor nieuws
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 5 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 5 mei 2018
Alle uitwedstrijden van vandaag zijn afgelast
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis Meisjes E7 HV Westland ME9
- Thuis Jongens F5 L.S.C. ALECTO JF3
RHC | Organisatie en e-mail 
Klik hier voor het Organisatieschema


BESTUUR
[email protected]

Tom van Essenberg
Voorzitter


[email protected]
Ann-Marie Kühler
Secretaris


[email protected]
Olivier Maas
Penningmeester


[email protected]
Ilse Smit
Bestuurslid Organisatie


[email protected]
Hanneke van Zanten
Bestuurslid Jeugdhockey


[email protected]
Remco van Oyen
Bestuurslid Seniorenhockey


[email protected]


ONAFHANKELIJK

Hans Speetjens
Erevoorzitter


[email protected]





JEUGD
[email protected]

Hanneke van Zanten
Voorzitter


[email protected]
Esther Toet
Communicatie Jeugd


[email protected]
Adriënne Lagrand - Hendriks
Lijncoördinator Meisjes A


[email protected]
Rogier Hendriks
Lijncoördinator Jongens A


[email protected]
Leo Slinkert
Lijncoördinator Meisjes B


[email protected]
Ilona Scholten
Lijncoördinator Meisjes B


[email protected]
Rogier Hendriks
Lijncoördinator Jongens B


[email protected]
Jeffrie Dispa
Lijncoördinator Meisjes C


[email protected]
Marjolein Fitié - Huls
Lijncoördinator Meisjes C


[email protected]
Jeroen van der Vlugt
Lijncoördinator Jongens C


[email protected]
Harold Elshof
Lijncoördinator Meisjes D


[email protected]
Sven van de Wetering
Lijncoördinator Jongens D


[email protected]
Marije Hoogendoorn-Bruins Slot
Coördinator Jongste Jeugd


[email protected]


JONGSTE JEUGD
[email protected]

Marije Hoogendoorn-Bruins Slot
Voorzitter


[email protected]
Koen van Hartevelt
Lijncoördinator Meisjes E 2e jrs


[email protected]
Chris Jesselsen
Lijncoördinator Meisjes E 1e jrs


[email protected]
Esther Cobussen
Lijncoördinator Jongens E 2e jrs


[email protected]
Govert Baak
Lijncoördinator Jongens E 1e jrs


[email protected]
Alette Klok
Lijncoördinator Meisjes F


[email protected]
Imke van 't Wout
Lijncoördinator Jongens F


[email protected]
Jolanda List
Lijncoördinator Benjamins


[email protected]
Natasha Vink - Bik
Lijncoördinator Kabouters


[email protected]
Simone Katier 
Jongste Jeugd Toernooien


[email protected]
 VACATURE
Jongste Jeugd Toernooien


[email protected]


SENIOREN
[email protected]

Remco van Oyen
Voorzitter


Joost van Rijn
Lijncoördinator Prestatiehockey


Jard Schiphorst
Lijncoördinator Dames Recreatie


Sebastiaan Boone
Lijncoördinator Heren Recreatie


VACATURE
Lijncoördinator Veteranen


VACATURE
Lijncoördinator Trimhockey


[email protected]


TECHNISCHE COMMISSIE
[email protected]

Ton Buskens
Voorzitter


Martijn Noest
Meisjes ABC


Geert Jan Dickhoff
Jongens ABC


Geert Willem van Weert
D-lijn en Jongste Jeugd


VACATURE
Jongste Jeugd


George Dessing
Interne zaken


Ivo Caminada
Speelwijze RHC


[email protected]
Felix Dorst
Keepers


[email protected]


ZAALHOCKEYCOMMISSIE
[email protected]

Iris Vissers



Yvonne Zemann





WEDSTRIJDSECRETARIAAT

Dorien van Meeteren - Veraart
Wedstrijdsecretaris Seniorenhockey


[email protected]
Joke Hendriks
Wedstrijdsecretaris Jeugdhockey


[email protected]
Joke Hendriks
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd


[email protected]


ARBITRAGECOMMISSIE
[email protected]

Pieter van Meeteren
Voorzitter


Jonathan Spuij





MATERIAAL
[email protected]

Joost van Rijn
Materiaalcommissaris




VRIJWILLIGERSCOMMISSIE
[email protected]

Yvonne Zemann
Voorzitter



Wies Bosman



Timo Waarsenburg





ADMINISTRATIE

Patrick van Hijkoop
Ledenadministratie


[email protected]
Susan Chew
 Ledenadministratie


[email protected]

Janny Borsboom
 Financiële administratie


[email protected]
Lisa de Geest
 Financiële administratie


[email protected]


COMMUNICATIE


Arnout Guns
Communicatie


[email protected]
Esther Toet
 Communicatie


[email protected]

Lotte Dekker
Design


[email protected]
Titia Sterk - Hermans
Redactie website en RHC-app


[email protected]
Floortje Wapenaar
Redactie website en RHC-app


[email protected]
Ellen Franke
Redactie website en RHC-app


[email protected]
Joost van Rijn
Redactie Facebook


[email protected]
Patrick van Hijkoop
LISA-beheerder


[email protected]
Susan Chew
LISA-beheerder


[email protected]


SPONSORCOMMISSIE
[email protected]

Tim de Gier
Voorzitter


Roderick Keus



Arjan Stolk



Richard Reinigert




Han de Koning
 VACATURE


BARCOMMISSIE
[email protected]

Sandahl Kortekaas
Voorzitter, Inkoop & Contactpersoon    Eefcie


Marco Nout
Inkoop


Susan Chew
Baropstelling


[email protected]
Pim Koersen



Patrick Dekker
Inkoop


 VACATURE




EVENEMENTENCOMMISSIE
[email protected]

Nino van den IJssel
 Voorzitter, ABCD-jeugd


Maud Metz
 Senioren

 Sandahl Kortekaas
 Contactpersoon Barcie


Anouk Esveld 
 ABCD-jeugd

 Ariël van der Meij
 ABCD-jeugd



Marije Ekhart
 ABCD-jeugd

Aster Dussel 
 ABCD-jeugd




Kim van der Weegen
 ABCD-jeugd


Susan Veninga 
 Jongste Jeugd


[email protected]

Maaike Nievelstein 
 Jongste Jeugd


[email protected]



TOERNOOICOMMISSIE
[email protected]

Krista Vink
Voorzitter


 VACATURE



 VACATURE
 VACATURE



JEUGDKAMPCOMMISSIE
[email protected]

Remco van Oyen
Voorzitter


 Oscar Reiche



Geert-Jan Dickhoff





GEVONDEN VOORWERPEN
[email protected]

Wies Bosman





KASCONTROLECOMMISSIE
[email protected]

Alita van der Sluijs




Leo Slinkert



Steven van der Werff






STRAFCOMMISSIE
[email protected]

Hans Speetjens
Voorzitter


Krista Vink



Martijn Wories





VERTROUWENSCOMMISSIE

Marjon de Koning
Vertrouwenscontactpersoon


[email protected]
Gert-Jan Spuij
Vertrouwenscontactpersoon


[email protected]



Organisatieschema

Naar boven