Agenda
13-2  Scheidsrechterscursus B-jeugd
3-3  Scheidsrechtersexamen B-jeugd
8-3  Trainersworkshop #4
10-3  Coachavond #4
14-3  Trainerscaf√© #4
15-3  TD
25-3  Reanimatie/AED training
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema Zaal
laat schema zien voor

26 januari | Jeugd (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Jongens B3 (Z) 45611 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB3 0 16:20 16:50 BERKEL EN RODENRIJS Nee
Fluiten: Pim Koersen (Heren B)
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Jongens C3 (Z) 42411 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JC4 0 12:20 12:50 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Ruben de Hosson (Jongens A2)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens D2 (Z) 39842 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JD2 0 10:20 10:50 BERKEL EN RODENRIJS Nee
Fluiten: Sam Olrichs (Meisjes A3 (Z))
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Meisjes C12 (Z) 43168 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC12 0 14:20 14:50 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Raphael van Willigenburg (Jongens A1)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes C6 (Z) 44303 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC5 0 09:40 10:10 NAALDWIJK Nee
Fluiten: Fleur Kleijburg (Meisjes A3 (Z))
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Meisjes D12 (Z) 41450 D.H.C. Hudito MD12 0 10:20 10:50 DELFT Nee
Fluiten: Jan Korff de Gidts (Trimmers 6)
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
Meisjes D6 (Z) 40596 De Kieviten MD5 0 12:20 12:50 WASSENAAR Nee
Fluiten: Erin Hilbelink (Meisjes A3 (Z))
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens D12 (Z) 39412 Dordrechtse Mixed Hockey Club JD12 0 09:00 09:30 DORDRECHT Nee
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Coen Brinkman (Heren B)
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
Jongens C1 (Z) 42564 H.C. HISALIS JC1 0 09:40 10:10 BODEGRAVEN Nee
Fluiten: Maarten Morrien (Heren 4)
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1

26 januari | Senioren (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Heren A (Z) 32381 HC Alphen HA 0 15:00 15:30 WASSENAAR Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld

26 januari | Jeugd (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Jongens D1 (Z) 39416 HC Alphen JD1 0 10:20 10:50 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Parish Wouters (Meisjes A1)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens C2 (Z) 42443 HC De IJssel JC1 0 11:40 12:10 ROTTERDAM Nee
Fluiten: Stan Glen (Jongens A1)
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens B2 (Z) 45471 HC Feijenoord JB1 0 12:30 13:00 ROTTERDAM Nee
Fluiten: Yvo Jansen
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
Meisjes D4 (Z) 41811 HC Nieuwkoop MD1 0 11:00 11:30 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Louky Scholten (Meisjes A3)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes B5 (Z) 47113 HC Pijnacker MB4 0 10:45 11:15 DELFGAUW Nee
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Fluiten door: Renske Caminada (Dames 5)
Jongens A2 (Z) 47711 HC Schiedam JA2 0 11:30 12:00 SCHIEDAM Nee
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Fluiten door: Sebastian van Zuiden (Heren 3)
Jongens B2 (Z) 45313 HC Voorne JB1 0 13:10 13:40 ROTTERDAM Nee
Fluiten: Yvo Jansen
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
Meisjes B3 (Z) 46427 HC Ypenburg MB3 0 13:00 13:30 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Floortje Wapenaar (Dames 5)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens C1 (Z) 42654 HCRB JC1 0 09:00 09:30 BODEGRAVEN Nee
Fluiten: Maarten Morrien (Heren 4)
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
Meisjes D6 (Z) 41515 HDS MD5 0 11:40 12:10 WASSENAAR Nee
Fluiten: Erin Hilbelink (Meisjes A3 (Z))
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens C12 (Z) 42572 HGC JC3 0 11:40 12:10 LEIDSCHENDAM Nee
Fluiten: Patrick van Hijkoop
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
Jongens D2 (Z) 39565 HGC JD3 0 09:40 10:10 BERKEL EN RODENRIJS Nee
Fluiten: Sam Olrichs (Meisjes A3 (Z))
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Meisjes B5 (Z) 46452 HGC MB5 0 11:25 11:55 DELFGAUW Nee
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Fluiten door: Renske Caminada (Dames 5)
Jongens B3 (Z) 45419 Hockeyclub Barendrecht JB3 0 15:40 16:10 BERKEL EN RODENRIJS Nee
Fluiten: Pim Koersen (Heren B)
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Jongens B12 (Z) 45385 HV Victoria JB12 0 12:30 13:00 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Pieter van Meeteren (Heren A)
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Jongens A2 (Z) 47910 HV Westland JA1 0 12:10 12:40 SCHIEDAM Nee
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Fluiten door: Sebastian van Zuiden (Heren 3)
Meisjes C6 (Z) 43936 HV Westland MC3 0 09:00 09:30 NAALDWIJK Nee
Fluiten: Fleur Kleijburg (Meisjes A3 (Z))
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Jongens C12 (Z) 42608 Klein Zwitserland JC3 0 11:00 11:30 LEIDSCHENDAM Nee
Fluiten: Karen Eijgenstein (Dames A)
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)

26 januari | Senioren (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Dames 2 (Z) 33338 L.S.C. ALECTO /Augustinus D3 0 16:20 16:50 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Heren 2 (Z) 34044 L.S.C. ALECTO H2 0 15:00 15:30 LEIDERDORP Nee
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2

26 januari | Jeugd (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Meisjes B1 (Z) 46579 L.S.C. ALECTO MB1 0 15:00 15:30 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Tobias Spuij (Heren 2)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens D4 (Z) 39815 Leidse Hockey Club Roomburg JD5 0 09:00 09:30 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Teddie Steenstra (Meisjes A1)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens D4 (Z) 39898 LOHC JD6 0 10:20 10:50 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Teddie Steenstra (Meisjes A1)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes B1 (Z) 45972 MHC Forescate MB1 0 16:20 16:50 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Tobias Spuij (Heren 2)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens B1 (Z) 45393 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB1 0 13:10 13:40 NOORDWIJK ZH Nee
Fluiten: Laurens Boone (Heren 1)
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Meisjes D3 (Z) 41470 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD3 0 10:20 10:50 ZOETERMEER Nee
Fluiten: Benthe Jansen (Meisjes A2)
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Jongens B1 (Z) 45460 Noordwijk JB1 0 12:30 13:00 NOORDWIJK ZH Nee
Fluiten: Laurens Boone (Heren 1)
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Jongens C2 (Z) 42860 OMHC JC2 0 12:20 12:50 ROTTERDAM Nee
Fluiten: Stan Glen (Jongens A1)
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens D1 (Z) 39405 OMHC JD1 0 09:00 09:30 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Parish Wouters (Meisjes A1)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens D12 (Z) 39616 OMHC JD12 0 09:40 10:10 DORDRECHT Nee
Fluiten: Coen Brinkman (Heren B)
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes D3 (Z) 40354 OMHC MD3 0 09:40 10:10 ZOETERMEER Nee
Fluiten: Benthe Jansen (Meisjes A2)
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1

26 januari | Senioren (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Heren 2 (Z) 33532 R.H.V. Leonidas H6 0 15:40 16:10 LEIDERDORP Nee
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2

26 januari | Jeugd (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Meisjes D12 (Z) 40525 R.H.V. Leonidas MD12 0 09:40 10:10 DELFT Nee
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Jan Korff de Gidts (Trimmers 6)
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
Jongens B12 (Z) 45566 Ring Pass Delft JB12 0 13:50 14:20 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Pieter van Meeteren (Heren A)
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes B3 (Z) 46145 Ring Pass Delft MB2 0 14:20 14:50 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Floortje Wapenaar (Dames 5)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2

26 januari | Senioren (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Dames B (Z) 32657 Schoonhovense MHC DA 0 15:00 15:30 DELFT Nee
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Dames 2 (Z) 33260 V.M.H.C. CARTOUCHE D12 0 15:00 15:30 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Dames A (Z) 32681 V.M.H.C. CARTOUCHE DB 0 15:50 16:20 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Dames A (Z) 32705 V.M.H.C. CARTOUCHE DA 0 14:30 15:00 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Dames B (Z) 32656 V.M.H.C. CARTOUCHE DD 0 15:40 16:10 DELFT Nee
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Heren A (Z) 32363 V.M.H.C. CARTOUCHE HC 0 16:20 16:50 WASSENAAR Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld

26 januari | Jeugd (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Jongens C3 (Z) 42273 V.M.H.C. CARTOUCHE JC7 0 11:00 11:30 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Ruben de Hosson (Jongens A2)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes C12 (Z) 44504 V.M.H.C. CARTOUCHE MC12 0 13:00 13:30 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Raphael van Willigenburg (Jongens A1)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes D4 (Z) 40284 V.M.H.C. CARTOUCHE MD5 0 12:20 12:50 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Louky Scholten (Meisjes A3)
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2

26 januari | Veldreservering

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
ZAALBLOK 46365 ZAAL Alecto MB1 - Forescate MB1 0 16:10 16:10 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
ZAALBLOK 44423 ZAAL Cartouche MC12 - Berkel-Rodenrijs MC12 0 14:10 14:10 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32680 ZAAL Cartouche DB - Cartouche DA 0 15:40 15:40 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39373 ZAAL Ommoord JD1 - Alphen JD1 0 10:10 10:10 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
ZAALBLOK 46078 ZAAL Ring Pass Delft MB2 - Ypenburg MB3 0 14:10 14:10 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
ZAALBLOK 45306 ZAAL Ring Pass Delft JB12 - Victoria JB12 0 13:40 13:40 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42474 ZAAL Cartouche JC7 - Berkel-Rodenrijs JC4 0 12:10 12:10 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39887 ZAAL Roomburg JD5 - Leiden JD6 0 10:10 10:10 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33287 ZAAL Cartouche D12 - Alecto/Augustinus D3 0 16:10 16:10 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41628 ZAAL Nieuwkoop MD1 - Cartouche MD5 0 12:10 12:10 RIJSWIJK ZH Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
ZAALBLOK 32369 ZAAL Alphen HA - Cartouche HC 0 16:10 16:10 WASSENAAR Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld