Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Dirk Wils
Assistent-trainer Daniël Veltman
Manager Richard Reinigert
Aanvoerder Sander Gunst
Aanvoerder Damon Reinigert

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rijswijk H1 Alecto H1 0:00
Zoetermeer H1 Barendrecht H1 14:45
Houten H1 HUDITO H1 14:45
IJssel H1 Derby H1 14:45
Schiedam H1 Groen-Geel H1 14:45
Ommoord H1 Fletiomare H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO H1 11 29 9 2 0
2 Houten H1 11 27 8 3 0
3 Zoetermeer H1 11 23 7 2 2
4 Rijswijk H1 11 23 7 2 2
5 Fletiomare H1 11 16 5 1 5
6 Alecto H1 11 16 5 1 5
7 Derby H1 11 16 5 1 5
8 Groen-Geel H1 11 10 3 1 7
9 Ommoord H1 11 10 3 1 7
10 Schiedam H1 11 7 2 1 8
11 IJssel H1 11 7 2 1 8
12 Barendrecht H1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 feb !Oefenwedstrijd Alphen H1 20:00 uit
25 feb !Oefenwedstrijd Athena H1 14:45 thuis - Veld 1
3 mrt L.S.C. ALECTO H1 14:45 thuis - Veld 1
8 mrt MHC Alliance Heren1 20:30 thuis
8 mrt MHC Alliance H1 n.n.b thuis
10 mrt MHC Fletiomare H1 14:45 uit
17 mrt OMHC H1 14:45 uit
24 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14:45 thuis - Veld 1
7 apr HC De IJssel H1 n.n.b uit
14 apr HC Schiedam H1 14:45 thuis - Veld 1
21 apr Hockey Club Houten H1 14:45 uit
28 apr D.H.C. Hudito H1 14:45 thuis - Veld 1
12 mei Groen-Geel H1 14:45 uit
26 mei H.C. Derby H1 14:45 thuis - Veld 1
2 jun Hockeyclub Barendrecht H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Alecto H1 Rijswijk H1 (0-1)final
Fletiomare H1 Ommoord H1 (3-2)final
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 (1-4)final
Derby H1 IJssel H1 (5-1)final
HUDITO H1 Houten H1 (1-1)final
Groen-Geel H1 Schiedam H1 (2-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Schiedam H1 Derby H1 (3-2)final
Houten H1 Groen-Geel H1 (5-1)final
Zoetermeer H1 Alecto H1 (4-0)final
IJssel H1 Barendrecht H1 (4-2)final
Ommoord H1 HUDITO H1 (1-2)final
Rijswijk H1 Fletiomare H1 (3-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Barendrecht H1 Schiedam H1 (4-4)scheduled
Alecto H1 IJssel H1 (3-2)final
Groen-Geel H1 HUDITO H1 (3-3)final
Derby H1 Houten H1 (2-4)final
Fletiomare H1 Zoetermeer H1 (4-4)final
Rijswijk H1 Ommoord H1 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
IJssel H1 Fletiomare H1 (1-2)final
Schiedam H1 Alecto H1 (0-1)final
Ommoord H1 Groen-Geel H1 (4-3)final
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 (2-2)final
Houten H1 Barendrecht H1 (3-2)final
HUDITO H1 Derby H1 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Barendrecht H1 HUDITO H1 (0-3)final
Alecto H1 Houten H1 (3-3)final
Fletiomare H1 Schiedam H1 (5-0)final
Zoetermeer H1 Ommoord H1 (7-0)final
Derby H1 Groen-Geel H1 (5-3)final
Rijswijk H1 IJssel H1 (5-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Schiedam H1 Rijswijk H1 (0-3)final
Houten H1 Fletiomare H1 (1-0)final
HUDITO H1 Alecto H1 (2-1)scheduled
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 (4-0)final
Ommoord H1 Derby H1 (2-5)final
DONDERDAG 26 OKTOBER 2023
IJssel H1 Zoetermeer H1 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Fletiomare H1 HUDITO H1 (1-2)final
IJssel H1 Ommoord H1 (3-2)final
Barendrecht H1 Derby H1 (2-4)final
Alecto H1 Groen-Geel H1 (4-2)final
Rijswijk H1 Houten H1 (0-2)final
Zoetermeer H1 Schiedam H1 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Groen-Geel H1 Fletiomare H1 (3-5)final
Derby H1 Alecto H1 (1-4)final
Schiedam H1 IJssel H1 (4-0)final
Houten H1 Zoetermeer H1 (2-1)final
HUDITO H1 Rijswijk H1 (2-0)final
Ommoord H1 Barendrecht H1 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schiedam H1 Ommoord H1 (4-5)final
Alecto H1 Barendrecht H1 (6-0)final
Rijswijk H1 Groen-Geel H1 (5-1)scheduled
Zoetermeer H1 HUDITO H1 (0-1)final
IJssel H1 Houten H1 (3-3)final
Fletiomare H1 Derby H1 (0-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Barendrecht H1 Fletiomare H1 (1-0)final
Alecto H1 Ommoord H1 (1-2)final
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 (0-2)scheduled
Derby H1 Rijswijk H1 (0-0)final
Houten H1 Schiedam H1 (2-1)final
HUDITO H1 IJssel H1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Fletiomare H1 Alecto H1 (3-1)final
Schiedam H1 HUDITO H1 (1-4)final
Rijswijk H1 Barendrecht H1 (5-0)final
Zoetermeer H1 Derby H1 (2-1)final
IJssel H1 Groen-Geel H1 (1-4)final
Ommoord H1 Houten H1 (0-1)final