Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Bardon Madlener
Trainer Oscar Reiche
Assistent-trainer Remco van Oyen
Manager Boris Gooskens
Manager Bert Willems
Aanvoerder Arnout Guns
Reserve-aanvoerder Frank Gubbens
Bierkashouder George Dessing

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hoeksche Waard H30-1 Spijkenisse H30-1 10:45
Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-3 11:30
Victoria H30-2 Westland H30-1 13:00
Rotterdam H30-4 Cartouche H30-4 15:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spijkenisse H30-1 18 42 13 3 2
2 Rotterdam H30-3 18 35 11 2 5
3 Westland H30-1 18 28 8 4 6
4 Rijswijk H30-1 18 26 7 5 6
5 Hoeksche Waard H30-1 18 22 7 4 7
6 Victoria H30-2 18 22 7 1 10
7 Cartouche H30-4 18 21 7 0 11
8 Rotterdam H30-4 18 7 2 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Hockey Club Rotterdam H30-3 11:30 thuis - Veld 2
2 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H30-4 14:15 uit
9 jun HV Spijkenisse H30-1 13:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Spijkenisse H30-1 Cartouche H30-4 (8-1)final
Westland H30-1 Rijswijk H30-1 (1-1)final
Victoria H30-2 Rotterdam H30-4 (0-2)final
Hoeksche Waard H30-1 Rotterdam H30-3 (0-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Cartouche H30-4 Westland H30-1 (0-3)final
Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-3 (5-1)final
Rijswijk H30-1 Victoria H30-2 (1-3)final
Rotterdam H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (0-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Hoeksche Waard H30-1 Rijswijk H30-1 (5-2)final
Rotterdam H30-4 Rotterdam H30-3 (2-3)final
Westland H30-1 Spijkenisse H30-1 (0-0)final
Victoria H30-2 Cartouche H30-4 (4-7)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-4 (5-2)final
Spijkenisse H30-1 Victoria H30-2 (7-1)final
Rotterdam H30-3 Westland H30-1 (2-1)final
Cartouche H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (7-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Victoria H30-2 Westland H30-1 (3-2)final
Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-3 (0-2)final
Rotterdam H30-4 Cartouche H30-4 (0-1)final
Hoeksche Waard H30-1 Spijkenisse H30-1 (3-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Victoria H30-2 Rotterdam H30-3 (0-4)final
Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-4 (8-0)final
Westland H30-1 Hoeksche Waard H30-1 (3-2)final
Cartouche H30-4 Rijswijk H30-1 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Rotterdam H30-4 Westland H30-1 (0-5)final
Rijswijk H30-1 Spijkenisse H30-1 (2-3)final
Hoeksche Waard H30-1 Victoria H30-2 (2-4)final
Rotterdam H30-3 Cartouche H30-4 (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Cartouche H30-4 Spijkenisse H30-1 (1-4)final
Rijswijk H30-1 Westland H30-1 (1-2)final
Rotterdam H30-3 Hoeksche Waard H30-1 (0-2)scheduled
Rotterdam H30-4 Victoria H30-2 (5-7)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Spijkenisse H30-1 Rotterdam H30-3 (11-0)final
Westland H30-1 Cartouche H30-4 (5-0)final
Victoria H30-2 Rijswijk H30-1 (1-1)final
Hoeksche Waard H30-1 Rotterdam H30-4 (4-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Rotterdam H30-3 Rotterdam H30-4 (5-0)final
Spijkenisse H30-1 Westland H30-1 (8-0)final
Rijswijk H30-1 Hoeksche Waard H30-1 (2-0)final
Cartouche H30-4 Victoria H30-2 (3-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Hoeksche Waard H30-1 Cartouche H30-4 (5-2)final
Westland H30-1 Rotterdam H30-3 (3-3)final
Rotterdam H30-4 Rijswijk H30-1 (0-2)final
Victoria H30-2 Spijkenisse H30-1 (3-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Rotterdam H30-3 Rijswijk H30-1 (1-2)final
Cartouche H30-4 Rotterdam H30-4 (2-0)final
Westland H30-1 Victoria H30-2 (2-4)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Rotterdam H30-3 Victoria H30-2 (7-0)final
Rijswijk H30-1 Cartouche H30-4 (5-1)final
Rotterdam H30-4 Spijkenisse H30-1 (0-6)final
Hoeksche Waard H30-1 Westland H30-1 (2-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Spijkenisse H30-1 Rijswijk H30-1 (3-3)final
Westland H30-1 Rotterdam H30-4 (5-1)final
Cartouche H30-4 Rotterdam H30-3 (0-3)final
Victoria H30-2 Hoeksche Waard H30-1 (2-4)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Spijkenisse H30-1 Hoeksche Waard H30-1 (3-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Hoeksche Waard H30-1 Rotterdam H30-3 (1-4)final
Spijkenisse H30-1 Cartouche H30-4 (5-0)final
Westland H30-1 Rijswijk H30-1 (3-3)final
Victoria H30-2 Rotterdam H30-4 (2-6)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Rijswijk H30-1 Victoria H30-2 (5-0)final
Rotterdam H30-3 Spijkenisse H30-1 (1-3)final
Cartouche H30-4 Westland H30-1 (0-1)final
Rotterdam H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (0-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Hoeksche Waard H30-1 Rijswijk H30-1 (2-2)final
Westland H30-1 Spijkenisse H30-1 (1-4)final
Victoria H30-2 Cartouche H30-4 (3-2)final
Rotterdam H30-4 Rotterdam H30-3 (2-3)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Spijkenisse H30-1 Victoria H30-2 (7-0)final
Rotterdam H30-3 Westland H30-1 (5-0)final
Cartouche H30-4 Hoeksche Waard H30-1 (4-3)final
Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-4 (3-0)final