Dames O25-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Bas Hoek
Trainer / Coach Raphael van Willigenburg
Aanvoerder Anouk Aarts
Reserve-aanvoerder Maya Klein

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen DO25-4 HDS DO25-1 20:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijswijk DO25-1 8 24 8 0 0
2 HUDITO DO25-2 7 19 6 1 0
3 Alphen DO25-4 6 14 4 2 0
4 HDS DO25-1 6 12 4 0 2
5 Voorhout DO25-2 7 10 3 1 3
6 Alkemade DO25-1-O 7 9 3 0 4
7 Leiden DO25-7 8 7 2 1 5
8 Thor DO25-2 7 7 2 1 4
9 Klein Zwitserland DO25-3 7 5 1 2 4
10 Craeyenhout DO25-2 8 5 1 2 5
11 Catwijck DO25-1 7 0 0 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun D.H.C. Hudito DO25-2 13:15 thuis - Veld 2
9 jun HC Alphen DO25-4 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Craeyenhout DO25-2 HUDITO DO25-2 (0-6)scheduled
Catwijck DO25-1 Alphen DO25-4 (0-3)final
Leiden DO25-7 Rijswijk DO25-1 (0-4)scheduled
HDS DO25-1 Thor DO25-2 (3-2)final
Klein Zwitserland DO25-3 Voorhout DO25-2 (0-2)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Voorhout DO25-2 Catwijck DO25-1 (4-3)final
Thor DO25-2 Klein Zwitserland DO25-3 (1-1)scheduled
Alphen DO25-4 Leiden DO25-7 (3-1)scheduled
Rijswijk DO25-1 Craeyenhout DO25-2 (5-1)scheduled
HUDITO DO25-2 Alkemade DO25-1-O (6-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Alkemade DO25-1-O Rijswijk DO25-1 (3-7)final
Catwijck DO25-1 Thor DO25-2 (0-3)final
HDS DO25-1 HUDITO DO25-2 (1-2)final
Craeyenhout DO25-2 Leiden DO25-7 (2-2)scheduled
Voorhout DO25-2 Alphen DO25-4 (1-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Leiden DO25-7 Alkemade DO25-1-O (3-4)scheduled
HUDITO DO25-2 Klein Zwitserland DO25-3 (2-2)final
Thor DO25-2 Voorhout DO25-2 (6-1)final
Alphen DO25-4 Craeyenhout DO25-2 (1-1)final
Rijswijk DO25-1 HDS DO25-1 (1-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Catwijck DO25-1 HUDITO DO25-2 (0-8)final
HDS DO25-1 Leiden DO25-7 (4-3)scheduled
Alkemade DO25-1-O Craeyenhout DO25-2 (8-3)final
Klein Zwitserland DO25-3 Rijswijk DO25-1 (1-7)final
Thor DO25-2 Alphen DO25-4 (5-8)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Leiden DO25-7 Klein Zwitserland DO25-3 (5-0)scheduled
Rijswijk DO25-1 Catwijck DO25-1 (7-0)final
Alphen DO25-4 Alkemade DO25-1-O (4-2)final
Craeyenhout DO25-2 HDS DO25-1 (2-3)scheduled
HUDITO DO25-2 Voorhout DO25-2 (5-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Catwijck DO25-1 Leiden DO25-7 (0-5)scheduled
HDS DO25-1 Alkemade DO25-1-O (2-1)final
Thor DO25-2 HUDITO DO25-2 (2-8)final
Voorhout DO25-2 Rijswijk DO25-1 (1-4)final
Klein Zwitserland DO25-3 Craeyenhout DO25-2 (2-1)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Rijswijk DO25-1 Thor DO25-2 (3-0)final
Alkemade DO25-1-O Klein Zwitserland DO25-3 (2-0)scheduled
Leiden DO25-7 Voorhout DO25-2 (1-3)scheduled
Craeyenhout DO25-2 Catwijck DO25-1 (3-2)scheduled