Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Pim Eindhoven
Aanvoerder Rens Quispel
Technisch Directeur Rick de Ridder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg H7 DSHC H8 9:00
Rijswijk H4 Leiden-Quintus H8 12:00
Leiden H9 Pijnacker H4 12:15
HDS H4 Leonidas H19 15:00
Groen-Geel H10 HUDITO H9 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker H4 17 37 11 4 2
2 Rijswijk H4 18 34 10 4 4
3 Groen-Geel H11 18 33 10 3 5
4 Leonidas H19 17 32 9 5 3
5 Leiden H9 17 31 9 4 4
6 Groen-Geel H10 17 22 7 1 9
7 Leiden-Quintus H8 18 20 6 5 7
8 HDS H4 16 20 6 2 8
9 HUDITO H9 17 17 5 2 10
10 Roomburg H7 17 12 3 3 11
11 DSHC H8 16 1 1 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei LOHC H8 12:00 thuis - Veld 3
2 jun DSHC H8 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leonidas H19 Rijswijk H4 (1-1)final
Roomburg H7 Pijnacker H4 (1-2)final
HDS H4 Groen-Geel H11 (1-5)scheduled
DSHC H8 HUDITO H9 (0-3)final
Groen-Geel H10 Leiden-Quintus H8 (2-0)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Rijswijk H4 Leiden H9 (2-1)final
Groen-Geel H11 Roomburg H7 (1-1)scheduled
Leiden-Quintus H8 HDS H4 (3-2)final
HUDITO H9 Leonidas H19 (2-3)final
VRIJDAG 22 SEPTEMBER 2023
Pijnacker H4 DSHC H8 (5-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
HUDITO H9 Rijswijk H4 (4-4)final
Leonidas H19 Pijnacker H4 (2-2)final
Roomburg H7 Leiden-Quintus H8 (1-4)final
Groen-Geel H10 Leiden H9 (1-2)scheduled
DSHC H8 Groen-Geel H11 (6-4)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Leiden-Quintus H8 DSHC H8 (3-3)final
Leiden H9 HDS H4 (2-2)final
Rijswijk H4 Groen-Geel H10 (5-1)scheduled
Pijnacker H4 HUDITO H9 (3-1)final
Groen-Geel H11 Leonidas H19 (3-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Pijnacker H4 Rijswijk H4 (1-4)final
Roomburg H7 Leiden H9 (2-3)scheduled
Leonidas H19 Leiden-Quintus H8 (4-2)final
HDS H4 Groen-Geel H10 (0-2)scheduled
HUDITO H9 Groen-Geel H11 (1-4)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel H10 Roomburg H7 (1-3)scheduled
Groen-Geel H11 Pijnacker H4 (0-1)scheduled
Leiden H9 DSHC H8 (3-0)final
Rijswijk H4 HDS H4 (2-3)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Leiden-Quintus H8 HUDITO H9 (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Groen-Geel H11 Rijswijk H4 (2-1)scheduled
Leonidas H19 Leiden H9 (2-1)final
Pijnacker H4 Leiden-Quintus H8 (2-1)final
Roomburg H7 HDS H4 (0-0)final
DSHC H8 Groen-Geel H10 (2-7)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leiden-Quintus H8 Groen-Geel H11 (0-2)scheduled
Groen-Geel H10 Leonidas H19 (1-2)scheduled
Rijswijk H4 Roomburg H7 (7-0)final
HDS H4 DSHC H8 (3-0)final
Leiden H9 HUDITO H9 (1-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
HUDITO H9 Groen-Geel H10 (2-1)scheduled
Leiden-Quintus H8 Rijswijk H4 (2-2)final
DSHC H8 Roomburg H7 (3-10)final
Leonidas H19 HDS H4 (4-1)final
Pijnacker H4 Leiden H9 (0-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leiden H9 Groen-Geel H11 (1-0)scheduled
HDS H4 HUDITO H9 (3-1)final
Roomburg H7 Leonidas H19 (1-2)final
Groen-Geel H10 Pijnacker H4 (0-2)scheduled
DSHC H8 Rijswijk H4 (1-9)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas H19 DSHC H8 (7-0)final
Groen-Geel H11 Groen-Geel H10 (2-3)scheduled
Pijnacker H4 HDS H4 (0-2)final
Leiden-Quintus H8 Leiden H9 (2-2)final
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
HUDITO H9 Roomburg H7 (2-1)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Pijnacker H4 Roomburg H7 (1-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Leiden-Quintus H8 Groen-Geel H10 (2-2)scheduled
Groen-Geel H11 HDS H4 (3-2)scheduled
Rijswijk H4 Leonidas H19 (4-1)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
HDS H4 Leiden-Quintus H8 (3-1)scheduled
Leiden H9 Rijswijk H4 (3-2)scheduled
Roomburg H7 Groen-Geel H11 (1-2)scheduled
Leonidas H19 HUDITO H9 (3-2)final
DSHC H8 Pijnacker H4 (1-8)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Leiden-Quintus H8 Roomburg H7 (3-1)scheduled
Leiden H9 Groen-Geel H10 (0-2)scheduled
Pijnacker H4 Leonidas H19 (2-0)final
Rijswijk H4 HUDITO H9 (2-2)scheduled
VRIJDAG 22 MAART 2024
Groen-Geel H11 DSHC H8 (6-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
HDS H4 Leiden H9 (1-5)final
Leonidas H19 Groen-Geel H11 (1-1)scheduled
HUDITO H9 Pijnacker H4 (3-4)final
DSHC H8 Leiden-Quintus H8 (0-6)scheduled
Groen-Geel H10 Rijswijk H4 (0-4)scheduled
ZATERDAG 30 MAART 2024
HUDITO H9 DSHC H8 (5-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leiden H9 Roomburg H7 (4-2)final
Rijswijk H4 Pijnacker H4 (2-4)final
Groen-Geel H11 HUDITO H9 (5-2)scheduled
Leiden-Quintus H8 Leonidas H19 (2-2)scheduled
Groen-Geel H10 HDS H4 (4-2)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
DSHC H8 Leiden H9 (2-8)final
HDS H4 Rijswijk H4 (2-6)final
Pijnacker H4 Groen-Geel H11 (1-1)scheduled
Roomburg H7 Groen-Geel H10 (2-0)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Groen-Geel H10 DSHC H8 (3-0)scheduled
Leiden-Quintus H8 Pijnacker H4 (1-2)final
Leiden H9 Leonidas H19 (4-4)final
HDS H4 Roomburg H7 (2-1)final
Rijswijk H4 Groen-Geel H11 (3-2)scheduled
WOENSDAG 1 MEI 2024
HUDITO H9 Leiden-Quintus H8 (2-3)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Groen-Geel H11 Leiden-Quintus H8 (7-2)scheduled
HUDITO H9 Leiden H9 (3-4)final
Leonidas H19 Groen-Geel H10 (2-1)scheduled
Roomburg H7 Rijswijk H4 (1-6)final