Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Sophie Arnold
Aanvoerder Suzanne Lankhorst
Reserve-aanvoerder Daphne Hoks

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg D8 Leonidas D23 10:45
Groen-Geel D11 Roomburg D10 12:10
Rotterdam D6 Rijswijk D4 12:15
Leiden D9 Leonidas D20 12:15
Berkel-Rodenrijs D3 Klein Zwitserland D7 14:30
HUDITO D7 Cartouche D5 15:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam D6 19 44 14 2 3
2 Leonidas D23 18 37 12 1 5
3 Leiden D9 18 36 11 3 4
4 HUDITO D7 19 31 10 1 8
5 Roomburg D10 19 31 9 4 6
6 Rijswijk D4 18 30 9 3 6
7 Cartouche D5 18 30 9 3 6
8 Berkel-Rodenrijs D3 19 28 8 4 7
9 Leonidas D20 18 16 4 4 10
10 Roomburg D8 19 14 4 2 13
11 Klein Zwitserland D7 13 9 2 3 8
12 Groen-Geel D11 18 2 0 2 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Hockey Club Rotterdam D6 12:15 uit
2 jun Berkel Rodenrijs D3 11:30 thuis - Veld 3
9 jun Leidse Hockey Club Roomburg D8 14:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leonidas D20 Leonidas D23 (2-3)final
Roomburg D8 Roomburg D10 (0-3)final
Leiden D9 Klein Zwitserland D7 (15-0)expired
Cartouche D5 Groen-Geel D11 (2-1)scheduled
HUDITO D7 Rijswijk D4 (5-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Rijswijk D4 Leiden D9 (1-3)scheduled
Groen-Geel D11 Berkel-Rodenrijs D3 (1-2)scheduled
Leonidas D23 Cartouche D5 (0-4)final
Rotterdam D6 Roomburg D8 (6-1)final
Klein Zwitserland D7 Leonidas D20 (0-10)cancelled
Roomburg D10 HUDITO D7 (0-5)final
WOENSDAG 20 SEPTEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D3 Rotterdam D6 (0-8)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Roomburg D8 Berkel-Rodenrijs D3 (0-1)scheduled
Leonidas D20 Rijswijk D4 (3-3)final
Cartouche D5 Klein Zwitserland D7 (11-0)cancelled
Leiden D9 Roomburg D10 (5-0)final
HUDITO D7 Rotterdam D6 (3-4)final
Leonidas D23 Groen-Geel D11 (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D7 Leonidas D23 (0-12)cancelled
Rotterdam D6 Leiden D9 (2-2)final
Groen-Geel D11 Roomburg D8 (3-4)scheduled
Rijswijk D4 Cartouche D5 (0-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 HUDITO D7 (2-5)scheduled
Roomburg D10 Leonidas D20 (4-5)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Cartouche D5 Roomburg D10 (1-2)scheduled
HUDITO D7 Roomburg D8 (2-1)final
Leiden D9 Berkel-Rodenrijs D3 (6-1)scheduled
Leonidas D23 Rijswijk D4 (2-1)final
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D11 (0-5)cancelled
Leonidas D20 Rotterdam D6 (2-7)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Rotterdam D6 Cartouche D5 (7-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D20 (5-5)scheduled
Roomburg D10 Leonidas D23 (5-3)final
Rijswijk D4 Klein Zwitserland D7 (9-0)cancelled
Groen-Geel D11 HUDITO D7 (0-3)scheduled
Roomburg D8 Leiden D9 (1-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Leonidas D20 Roomburg D8 (1-1)final
Klein Zwitserland D7 Roomburg D10 (1-1)final
Rijswijk D4 Groen-Geel D11 (2-1)scheduled
Leiden D9 HUDITO D7 (2-1)final
Cartouche D5 Berkel-Rodenrijs D3 (2-2)scheduled
Leonidas D23 Rotterdam D6 (1-7)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Roomburg D10 Rijswijk D4 (1-5)final
Groen-Geel D11 Leiden D9 (0-6)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D23 (1-2)scheduled
HUDITO D7 Leonidas D20 (4-1)final
Roomburg D8 Cartouche D5 (0-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Cartouche D5 HUDITO D7 (2-0)final
Rijswijk D4 Rotterdam D6 (2-1)final
Leonidas D20 Leiden D9 (0-5)final
Klein Zwitserland D7 Berkel-Rodenrijs D3 (4-4)scheduled
Roomburg D10 Groen-Geel D11 (3-2)scheduled
Leonidas D23 Roomburg D8 (3-1)final
WOENSDAG 15 NOVEMBER 2023
Rotterdam D6 Klein Zwitserland D7 (2-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leonidas D20 Groen-Geel D11 (8-0)scheduled
HUDITO D7 Leonidas D23 (0-4)final
Roomburg D8 Klein Zwitserland D7 (2-3)final
Leiden D9 Cartouche D5 (3-0)final
Berkel-Rodenrijs D3 Rijswijk D4 (3-2)scheduled
Rotterdam D6 Roomburg D10 (6-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D11 Rotterdam D6 (1-5)scheduled
Rijswijk D4 Roomburg D8 (5-0)final
Klein Zwitserland D7 HUDITO D7 (0-1)final
Cartouche D5 Leonidas D20 (4-0)final
Leiden D9 Leonidas D23 (3-1)final
Roomburg D10 Berkel-Rodenrijs D3 (3-5)scheduled
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
Klein Zwitserland D7 Leiden D9 (3-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Leonidas D23 Leonidas D20 (2-1)final
Rijswijk D4 HUDITO D7 (3-0)final
Groen-Geel D11 Cartouche D5 (3-4)scheduled
Roomburg D10 Roomburg D8 (3-1)final
Rotterdam D6 Berkel-Rodenrijs D3 (2-3)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Leonidas D20 Klein Zwitserland D7 (4-0)final
Cartouche D5 Leonidas D23 (1-3)final
HUDITO D7 Roomburg D10 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs D3 Groen-Geel D11 (4-1)scheduled
Leiden D9 Rijswijk D4 (2-0)final
Roomburg D8 Rotterdam D6 (1-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Groen-Geel D11 Leonidas D23 (0-2)scheduled
Rotterdam D6 HUDITO D7 (3-2)final
Berkel-Rodenrijs D3 Roomburg D8 (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D7 Cartouche D5 (0-2)final
Rijswijk D4 Leonidas D20 (8-1)scheduled
Roomburg D10 Leiden D9 (3-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
HUDITO D7 Berkel-Rodenrijs D3 (1-3)scheduled
Leiden D9 Rotterdam D6 (2-2)final
Cartouche D5 Rijswijk D4 (3-3)scheduled
Leonidas D20 Roomburg D10 (3-3)final
Roomburg D8 Groen-Geel D11 (4-2)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Rijswijk D4 Leonidas D23 (5-3)scheduled
Groen-Geel D11 Klein Zwitserland D7 (0-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 Leiden D9 (1-2)scheduled
Roomburg D10 Cartouche D5 (2-1)final
Roomburg D8 HUDITO D7 (0-2)final
Rotterdam D6 Leonidas D20 (4-2)scheduled
MAANDAG 8 APRIL 2024
Leonidas D23 Roomburg D10 (2-2)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Leonidas D20 Berkel-Rodenrijs D3 (1-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Cartouche D5 Rotterdam D6 (3-5)final
Leiden D9 Roomburg D8 (1-2)final
Klein Zwitserland D7 Rijswijk D4 (0-3)final
HUDITO D7 Groen-Geel D11 (4-1)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Roomburg D10 Klein Zwitserland D7 (2-1)final
Roomburg D8 Leonidas D20 (3-0)final
Rotterdam D6 Leonidas D23 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs D3 Cartouche D5 (3-6)scheduled
HUDITO D7 Leiden D9 (2-0)final
Groen-Geel D11 Rijswijk D4 (0-6)scheduled
DINSDAG 23 APRIL 2024
Leonidas D23 Klein Zwitserland D7 (4-0)scheduled
DINSDAG 7 MEI 2024
Rijswijk D4 Roomburg D10 (1-2)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Klein Zwitserland D7 Rotterdam D6 (0-5)final
Leiden D9 Groen-Geel D11 (1-1)scheduled
Leonidas D23 Berkel-Rodenrijs D3 (6-2)scheduled
Cartouche D5 Roomburg D8 (3-2)final
Leonidas D20 HUDITO D7 (2-1)scheduled