Meisjes O18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Fréderique Hendriks
Trainer Gweneira van Koot
Assistent-trainer Lucas Fiebelkorn
Coach Daniël van Druten
Coach Hans Verweij
Manager Marjan Corbeek
Manager Eline Nijhof

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Klein Zwitserland MO18-5 HGC MO18-4 13:45
Schiedam MO18-5 Leiden MO18-7 15:45
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Rijswijk MO18-3 16:45
Forescate MO18-4 HDS MO18-3 16:55

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS MO18-3 12 33 11 0 1
2 Schiedam MO18-5 12 29 9 2 1
3 Berkel-Rodenrijs MO18-7 12 24 8 0 4
4 Rijswijk MO18-3 12 19 6 1 5
5 HGC MO18-4 12 13 4 1 7
6 Forescate MO18-4 12 13 4 1 7
7 Leiden MO18-7 12 6 2 0 10
8 Klein Zwitserland MO18-5 12 1 1 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei Berkel Rodenrijs MO18-7 16:45 uit
1 jun Klein Zwitserland MO18-5 15:00 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Rijswijk MO18-3 HGC MO18-4 (7-5)final
HDS MO18-3 Klein Zwitserland MO18-5 (7-5)final
Forescate MO18-4 Schiedam MO18-5 (2-4)final
Leiden MO18-7 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (2-3)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Forescate MO18-4 (4-0)final
Klein Zwitserland MO18-5 Leiden MO18-7 (1-3)final
WOENSDAG 8 NOVEMBER 2023
Rijswijk MO18-3 Schiedam MO18-5 (2-7)scheduled
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Leiden MO18-7 HGC MO18-4 (4-2)final
HDS MO18-3 Rijswijk MO18-3 (7-0)final
Forescate MO18-4 Klein Zwitserland MO18-5 (5-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Schiedam MO18-5 (1-4)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Schiedam MO18-5 HDS MO18-3 (1-6)final
Rijswijk MO18-3 Leiden MO18-7 (2-1)final
HGC MO18-4 Forescate MO18-4 (1-0)final
Klein Zwitserland MO18-5 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (1-10)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland MO18-5 Schiedam MO18-5 (4-8)final
Leiden MO18-7 HDS MO18-3 (3-5)final
Berkel-Rodenrijs MO18-7 HGC MO18-4 (3-0)scheduled
Forescate MO18-4 Rijswijk MO18-3 (4-3)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Rijswijk MO18-3 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (1-0)scheduled
HGC MO18-4 Klein Zwitserland MO18-5 (5-1)scheduled
Leiden MO18-7 Schiedam MO18-5 (0-10)final
HDS MO18-3 Forescate MO18-4 (7-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Schiedam MO18-5 HGC MO18-4 (2-2)scheduled
Forescate MO18-4 Leiden MO18-7 (1-0)final
Klein Zwitserland MO18-5 Rijswijk MO18-3 (2-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-7 HDS MO18-3 (2-3)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Schiedam MO18-5 Forescate MO18-4 (9-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Leiden MO18-7 (7-1)scheduled
Klein Zwitserland MO18-5 HDS MO18-3 (4-1)final
HGC MO18-4 Rijswijk MO18-3 (0-2)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Leiden MO18-7 Klein Zwitserland MO18-5 (3-4)scheduled
HDS MO18-3 HGC MO18-4 (6-0)scheduled
Forescate MO18-4 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (1-2)scheduled
ZATERDAG 30 MAART 2024
Rijswijk MO18-3 Schiedam MO18-5 (1-1)final
HGC MO18-4 HDS MO18-3 (1-2)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Schiedam MO18-5 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (5-1)scheduled
HGC MO18-4 Leiden MO18-7 (3-2)final
Rijswijk MO18-3 HDS MO18-3 (0-3)final
Klein Zwitserland MO18-5 Forescate MO18-4 (5-5)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Forescate MO18-4 HGC MO18-4 (1-2)scheduled
Leiden MO18-7 Rijswijk MO18-3 (1-3)scheduled
HDS MO18-3 Schiedam MO18-5 (0-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs MO18-7 Klein Zwitserland MO18-5 (7-4)scheduled
Rijswijk MO18-3 Forescate MO18-4 (2-4)final
VRIJDAG 26 APRIL 2024
Klein Zwitserland MO18-5 HDS MO18-3 (1-4)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
HDS MO18-3 Leiden MO18-7 (3-0)final
Schiedam MO18-5 Klein Zwitserland MO18-5 (4-1)scheduled
HGC MO18-4 Berkel-Rodenrijs MO18-7 (1-5)scheduled