Meisjes O12-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Bo van Bladel
Trainer / Coach Caroline Bossers
Manager Eveline van Caspel
Manager Marco Zevenbergen
Lijncoördinator Saskia Koolhoven

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zoetermeer MO12-1 Leonidas MO12-1 8:30
Leiden MO12-1 HDS MO12-1 10:20
Rotterdam MO12-1 Klein Zwitserland MO12-1 10:20
Craeyenhout MO12-1 Cartouche MO12-1 10:20
HDM MO12-1 Victoria MO12-2 14:10
Rijswijk MO12-1 Victoria MO12-1 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria MO12-1 8 24 8 0 0
2 Rotterdam MO12-1 7 18 6 0 1
3 Klein Zwitserland MO12-1 8 16 5 1 2
4 HDM MO12-1 8 16 5 1 2
5 Craeyenhout MO12-1 8 16 5 1 2
6 Leiden MO12-1 8 12 4 0 4
7 Zoetermeer MO12-1 7 10 3 1 3
8 HDS MO12-1 7 9 3 0 4
9 Cartouche MO12-1 8 6 2 0 6
10 Rijswijk MO12-1 7 3 1 0 6
11 Victoria MO12-2 7 3 1 0 6
12 Leonidas MO12-1 7 0 0 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei HV Victoria MO12-1 14:30 thuis - Veld 3
1 jun HV Victoria MO12-2 09:00 uit
8 jun Klein Zwitserland MO12-1 10:30 thuis - Veld 2
15 jun Hockey Club Rotterdam MO12-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Leonidas MO12-1 Victoria MO12-1 (0-8)final
Cartouche MO12-1 Victoria MO12-2 (3-1)final
Zoetermeer MO12-1 Klein Zwitserland MO12-1 (2-1)final
Leiden MO12-1 Rotterdam MO12-1 (0-3)final
Rijswijk MO12-1 HDM MO12-1 (0-4)final
HDS MO12-1 Craeyenhout MO12-1 (3-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Klein Zwitserland MO12-1 Cartouche MO12-1 (5-3)final
Victoria MO12-1 HDS MO12-1 (3-0)final
Rotterdam MO12-1 Zoetermeer MO12-1 (3-1)final
Victoria MO12-2 Leonidas MO12-1 (2-1)final
HDM MO12-1 Leiden MO12-1 (2-1)final
Craeyenhout MO12-1 Rijswijk MO12-1 (3-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Cartouche MO12-1 Rotterdam MO12-1 (1-2)final
Zoetermeer MO12-1 HDM MO12-1 (3-3)scheduled
Leiden MO12-1 Rijswijk MO12-1 (3-1)final
Leonidas MO12-1 Klein Zwitserland MO12-1 (1-6)final
Victoria MO12-1 Craeyenhout MO12-1 (5-1)final
HDS MO12-1 Victoria MO12-2 (4-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Rotterdam MO12-1 Leonidas MO12-1 (6-0)final
Klein Zwitserland MO12-1 HDS MO12-1 (4-1)final
Victoria MO12-2 Victoria MO12-1 (0-5)final
Craeyenhout MO12-1 Leiden MO12-1 (3-0)final
HDM MO12-1 Cartouche MO12-1 (4-0)final
Rijswijk MO12-1 Zoetermeer MO12-1 (1-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Cartouche MO12-1 Rijswijk MO12-1 (2-0)final
Zoetermeer MO12-1 Leiden MO12-1 (1-3)final
Victoria MO12-1 Klein Zwitserland MO12-1 (4-3)final
Leonidas MO12-1 HDM MO12-1 (0-6)final
Victoria MO12-2 Craeyenhout MO12-1 (2-7)final
HDS MO12-1 Rotterdam MO12-1 (1-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Leiden MO12-1 Cartouche MO12-1 (2-0)final
Rotterdam MO12-1 Victoria MO12-1 (1-3)final
Klein Zwitserland MO12-1 Victoria MO12-2 (6-1)final
Craeyenhout MO12-1 Zoetermeer MO12-1 (6-2)scheduled
Rijswijk MO12-1 Leonidas MO12-1 (2-1)final
HDM MO12-1 HDS MO12-1 (5-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Victoria MO12-1 Cartouche MO12-1 (4-0)final
Craeyenhout MO12-1 HDM MO12-1 (1-0)final
Klein Zwitserland MO12-1 Leiden MO12-1 (6-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
HDS MO12-1 Rijswijk MO12-1 (3-0)final
Cartouche MO12-1 Zoetermeer MO12-1 (1-4)final
Klein Zwitserland MO12-1 Craeyenhout MO12-1 (3-3)scheduled
Victoria MO12-1 HDM MO12-1 (3-2)final
Leonidas MO12-1 Leiden MO12-1 (0-3)final
Victoria MO12-2 Rotterdam MO12-1 (0-5)final