Agenda
13-2  Scheidsrechterscursus B-jeugd
25-2  Scheidsrechtersexamen B-jeugd
8-3  Trainersworkshop #4
10-3  Coachavond #4
14-3  Trainerscaf√© #4
15-3  TD
25-3  Reanimatie/AED training
Hele agenda
Sponsor nieuws
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Heren 3

Teamfoto

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Spel U/T  Locatie 
8 mrt 12309 Klein Zwitserland H4 n.n.b thuis
15 mrt 12652 Groen-Geel H5 n.n.b uit route
22 mrt 13110 HV Westland H3 n.n.b thuis
29 mrt 12130 R.H.V. Leonidas H11 n.n.b uit route
5 apr 12451 L.S.C. ALECTO H5 n.n.b thuis
19 apr 13146 DSHC H3 n.n.b uit route
10 mei 12225 HC Schiedam H5 n.n.b thuis
17 mei 12403 R.H.V. Leonidas H12 n.n.b uit route
7 jun 12180 D.H.C. Hudito H5 n.n.b thuis
14 jun 13266 R.H.V. Leonidas H10 n.n.b uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas H12 10 27 9 0 1 36 12 0
2 Leonidas H10 10 26 8 2 0 36 8 0
3 Rijswijk H3 10 25 8 1 1 34 14 0
4 Leonidas H11 10 15 5 0 5 14 15 0
5 DSHC H3 10 15 5 0 5 15 23 0
6 Alecto H5 10 13 4 1 5 16 13 0
7 Schiedam H5 10 11 3 2 5 15 21 0
8 HUDITO H5 10 10 2 4 4 10 16 0
9 Westland H3 10 8 2 2 6 18 23 0
10 Groen-Geel H5 10 7 2 1 7 16 29 0
11 Klein Zwitserland H4 10 1 0 1 9 9 45 0

Uitslagenmatrix
  Alecto H5DSHC H3Groen-Geel H5HUDITO H5Klein Zwitserland H4Leonidas H10Leonidas H11Leonidas H12Rijswijk H3Westland H3Schiedam H5
Alecto H5   4-0 0-2 2-0 1-2 1-2
DSHC H3 2-0   2-0 1-0 1-7 3-2
Groen-Geel H5   2-0 8-2 1-2 2-4 1-3
HUDITO H5 0-1 2-1   2-2 2-5 1-1 0-0
Klein Zwitserland H4 2-6   1-10 0-6 1-3 0-2
Leonidas H10 2-0 7-0 1-1   3-1 2-1
Leonidas H11 3-1 0-1 2-1   0-2 2-1
Leonidas H12 2-0 3-1 5-0   4-3 6-2
Rijswijk H3 5-1 4-1 3-3 3-2 1-2  
Westland H3 1-1 1-3 1-2   2-5
Schiedam H5 2-3 1-1 0-3 0-2 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas H11 DSHC H3 3-1 Definitief
.. Groen-Geel H5 Leonidas H12 2-4 Definitief
.. Leonidas H10 HUDITO H5 1-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Rijswijk H3 0-6 Definitief
.. Westland H3 Schiedam H5 2-5 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Rijswijk H3 Groen-Geel H5 4-1 Definitief
.. Leonidas H12 Westland H3 4-3 Definitief
.. DSHC H3 Alecto H5 2-0 Definitief
.. HUDITO H5 Klein Zwitserland H4 2-2 Definitief
.. Schiedam H5 Leonidas H11 0-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Groen-Geel H5 HUDITO H5 2-0 Definitief
.. Alecto H5 Schiedam H5 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Leonidas H10 1-10 Definitief
.. Leonidas H11 Leonidas H12 0-2 Definitief
.. Westland H3 Rijswijk H3 1-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Rijswijk H3 Leonidas H11 3-2 Definitief
.. HUDITO H5 Westland H3 1-1 Definitief
.. Leonidas H10 Groen-Geel H5 7-0 Definitief
.. Schiedam H5 DSHC H3 2-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Groen-Geel H5 Klein Zwitserland H4 8-2 Definitief
.. Alecto H5 Rijswijk H3 1-2 Definitief
.. DSHC H3 Leonidas H12 1-7 Definitief
.. Leonidas H11 HUDITO H5 0-1 Definitief
.. Westland H3 Leonidas H10 1-3 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Klein Zwitserland H4 Westland H3 1-3 Definitief
.. Leonidas H12 Schiedam H5 6-2 Definitief
.. HUDITO H5 Alecto H5 0-1 Definitief
.. Rijswijk H3 DSHC H3 5-1 Definitief
.. Leonidas H10 Leonidas H11 3-1 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Leonidas H12 Alecto H5 2-0 Definitief
DINSDAG 22 OKTOBER 2019
.. Groen-Geel H5 Westland H3 1-3 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Leonidas H11 Klein Zwitserland H4 2-1 Definitief
.. Schiedam H5 Rijswijk H3 1-3 Definitief
.. Alecto H5 Leonidas H10 0-2 Definitief
.. HUDITO H5 DSHC H3 2-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Groen-Geel H5 Leonidas H11 1-2 Definitief
.. Leonidas H10 DSHC H3 2-0 Definitief
.. HUDITO H5 Schiedam H5 0-0 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Alecto H5 2-6 Definitief
.. Rijswijk H3 Leonidas H12 1-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Leonidas H11 Westland H3 2-1 Definitief
.. Schiedam H5 Leonidas H10 0-3 Definitief
.. Alecto H5 Groen-Geel H5 4-0 Definitief
.. DSHC H3 Klein Zwitserland H4 1-0 Definitief
.. Leonidas H12 HUDITO H5 3-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland H4 Schiedam H5 0-2 Definitief
.. DSHC H3 Groen-Geel H5 2-0 Definitief
.. HUDITO H5 Rijswijk H3 2-5 Definitief
.. Westland H3 Alecto H5 1-1 Definitief
.. Leonidas H10 Leonidas H12 2-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Rijswijk H3 Leonidas H10 3-3 Definitief
.. Alecto H5 Leonidas H11 2-0 Definitief
.. DSHC H3 Westland H3 3-2 Definitief
.. Schiedam H5 Groen-Geel H5 1-1 Definitief
.. Leonidas H12 Klein Zwitserland H4 5-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  DSHC H3 Leonidas H11 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H5 Leonidas H10 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H12 Groen-Geel H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Klein Zwitserland H4 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 Westland H3 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 15 MAART 2020
  Alecto H5 DSHC H3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Groen-Geel H5 Rijswijk H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 HUDITO H5 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H11 Schiedam H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 Leonidas H12 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 22 MAART 2020
  HUDITO H5 Groen-Geel H5 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H10 Klein Zwitserland H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H12 Leonidas H11 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Westland H3 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 Alecto H5 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 29 MAART 2020
  Alecto H5 Leonidas H12 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H3 Schiedam H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H5 Leonidas H10 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H11 Rijswijk H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 HUDITO H5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  HUDITO H5 Leonidas H11 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland H4 Groen-Geel H5 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Westland H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H12 DSHC H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Alecto H5 Sportp. Lange Kleiweg
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Alecto H5 HUDITO H5 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H3 Rijswijk H3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H11 Leonidas H10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam H5 Leonidas H12 Sportpark HC Schiedam
  Westland H3 Klein Zwitserland H4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 10 MEI 2020
  DSHC H3 HUDITO H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland H4 Leonidas H11 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Alecto H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Schiedam H5 Sportp. Lange Kleiweg
  Westland H3 Groen-Geel H5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Alecto H5 Klein Zwitserland H4 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H3 Leonidas H10 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H11 Groen-Geel H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H12 Rijswijk H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam H5 HUDITO H5 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 24 MEI 2020
  Groen-Geel H5 Alecto H5 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H5 Leonidas H12 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland H4 DSHC H3 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Schiedam H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 Leonidas H11 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Alecto H5 Westland H3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Groen-Geel H5 DSHC H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H12 Leonidas H10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 HUDITO H5 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 Klein Zwitserland H4 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Groen-Geel H5 Schiedam H5 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 Leonidas H12 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Rijswijk H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H11 Alecto H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 DSHC H3 Sportp. 'Hoge Bomen'