Agenda
20-6  Jongste Jeugd / Slotdag
27-6  I-C-Hockey Toernooi
28-6  Parels en zeesterren toernooi
4-7  C-NO-MORE Toernooi
5-7  Diep in de Zee toernooi
11-7  Trimtoernooi
12-7  Familie toernooi
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema
De eerstvolgende wedstrijddagen:
don 2 apr -  woe 8 apr -  zat 11 apr -  maa 13 apr -  zat 18 apr -  zon 19 apr -  zon 26 apr -  zon 3 mei - 

laat schema zien voor

13 juni | Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens B2 52962 V.M.H.C. CARTOUCHE JB2 n.n.b   info Nee
Jongens C2 53465 HC Ypenburg JC3 n.n.b   info Nee
Jongens D1 54162 L.S.C. ALECTO JD1 n.n.b   info Nee
Jongens D2 54123 Hockey Club Rotterdam JD5 n.n.b   info Nee
Meisjes B1 55374 Hockey Club Wateringseveld Veld MB1 n.n.b   info Nee
Meisjes B2 55373 HV Spijkenisse MB1 n.n.b   info Nee
Meisjes B3 55322 HC Alphen MB3 n.n.b   info Nee
Meisjes C2 56657 LOHC MC5 n.n.b   info Nee
Meisjes D1 58312 HC Pijnacker MD1 n.n.b   info Nee
Meisjes D3 58311 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD3 n.n.b   info Nee
Meisjes D4 58253 MHV Forcial MD4 n.n.b   info Nee
Meisjes D5 58244 HDS MD7 n.n.b   info Nee

13 juni | Jongste Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens E1 (6-tal) 59381 LOHC J6E1 09:30 Veld 1 D info Nee
Jongens E2 (8-tal) 58801 HC Ypenburg J8E1 08:30 Veld 2 AB info Nee
Jongens E4 (6-tal) 59365 HC Capelle J6E1 08:30 Veld 1 D info Nee
Jongens E5 (6-tal) 59364 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh J6E1 10:30 Veld 1 D info Nee
Jongens F2 59953 HC Ypenburg JF1 08:30 Veld 1 A info Nee
Jongens F3 59952 HC Feijenoord JF1 09:30 Veld 1 A info Nee
Meisjes E1 (6-tal) 62291 Leidse Hockey Club Roomburg M6E2 09:30 Veld 1 C info Nee
Meisjes E2 (6-tal) 62251 V.M.H.C. CARTOUCHE M6E1 08:30 Veld 1 C info Nee
Meisjes E3 (8-tal) 61167 MHC Forescate M8E2 08:30 Veld 2 CD info Nee
Meisjes E4 (8-tal) 61099 L.S.C. ALECTO M8E4 09:45 Veld 2 CD info Nee
Meisjes F1 62543 HV Victoria MF6 10:30 Veld 1 B info Nee
Meisjes F3 63389 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF3 08:30 Veld 1 B info Nee
Meisjes F4 63362 Hockey Club Rotterdam MF7 09:30 Veld 1 B info Nee

13 juni | Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens B3 52942 OMHC JB2 n.n.b uit -   info Nee
Jongens C1 53486 HGC JC3 n.n.b uit -   info Nee
Jongens C3 53460 HDS JC3 n.n.b uit -   info Nee
Jongens D3 54155 MHC Forescate JD4 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes B4 55372 HV Spijkenisse MB2 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes B5 55378 HC Pijnacker MB3 08:30 uit -   info Nee
Meisjes B6 55394 HC Schiedam MB5 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C3 56717 HC Alphen MC4 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 56656 HV Spijkenisse MC3 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes C5 56639 HC Ypenburg MC5 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes D2 58219 HV Victoria MD4 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   

13 juni | Jongste Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens E1 (8-tal) 58830 MHC Forescate J8E1 n.n.b uit -   info Nee
Jongens E2 (6-tal) 59405 Noordwijk J6E1 n.n.b uit -   info Nee
Jongens E3 (6-tal) 59380 Ring Pass Delft J6E4 09:00 uit -   info Nee
  Ruitenburg A  
Jongens E3 (8-tal) 58826 HC Alphen J8E2 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F1 59946 Leidse Hockey Club Roomburg JF1 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes E1 (8-tal) 61101 Leidse Hockey Club Roomburg M8E1 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes E2 (8-tal) 61175 L.S.C. ALECTO M8E2 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes E3 (6-tal) 62327 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh M6E1 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E4 (6-tal) 62351 V.M.H.C. CARTOUCHE M6E6 11:20 uit -   info Nee
Meisjes E5 (6-tal) 62313 HV Bleiswijk M6E3 10:15 uit -   info Nee
  veld 1A  
Meisjes F2 63372 HDS MF1 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes F5 63331 HV Westland MF4 08:30 uit -   info Nee