Agenda
20-6  Jongste Jeugd / Slotdag
27-6  I-C-Hockey Toernooi
28-6  Parels en zeesterren toernooi
4-7  C-NO-MORE Toernooi
5-7  Diep in de Zee toernooi
11-7  Trimtoernooi
12-7  Familie toernooi
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema
De eerstvolgende wedstrijddagen:
don 2 apr -  woe 8 apr -  zat 11 apr -  maa 13 apr -  zat 18 apr -  zon 19 apr -  zon 26 apr -  zon 3 mei - 

laat schema zien voor

9 mei | Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens A2 24877 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA2 n.n.b   info Nee
Jongens C2 53325 Berkel Rodenrijs JC3 n.n.b   info Nee
Jongens D2 53977 MHV Forcial JD1 n.n.b   info Nee
Meisjes A1 27469 Ring Pass Delft MA2 n.n.b   info Nee
Meisjes A2 27465 MHC Voorhout MA2 n.n.b   info Nee
Meisjes A3 27506 H.C. Derby MA3 n.n.b   info Nee
Meisjes B1 55038 HV Victoria MB2 n.n.b   info Nee
Meisjes B2 55037 D.H.C. Hudito MB2 n.n.b   info Nee
Meisjes C1 17394 Pinok√© MC2 n.n.b   info Nee
Meisjes C2 56302 L.S.C. ALECTO MC2 n.n.b   info Nee
Meisjes C4 56241 D.H.C. Hudito MC3 n.n.b   info Nee
Meisjes C5 56236 Hockey Club Rotterdam MC11 n.n.b   info Nee
Meisjes D2 57808 Hockeyclub Barendrecht MD4 n.n.b   info Nee
Meisjes D4 57885 HC Schiedam MD6 n.n.b   info Nee
Meisjes D5 63771 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD4 n.n.b   info Nee

9 mei | Jongste Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens CK3 60151 HC Ypenburg CK-JF2 n.n.b RIJSWIJK info Nee
Jongens E1 (6-tal) 59237 HGC J6E1 08:30 Veld 2 B info Nee
Jongens E2 (8-tal) 58697 Hockey Club Wateringseveld Veld J8E1 09:45 Veld 2 AB info Nee
Jongens E4 (6-tal) 59221 R.H.V. Leonidas J6E2 08:30 Veld 1 D info Nee
Jongens E5 (6-tal) 59220 Leidse Hockey Club Roomburg J6E4 09:30 Veld 1 D info Nee
Jongens F2 59881 Klein Zwitserland JF5 08:30 Veld 1 A info Nee
Jongens F3 59880 G.H.C. RAPID JF1 09:30 Veld 1 A info Nee
Meisjes CK2 63662 Berkel Rodenrijs CK-MF2 n.n.b RIJSWIJK info Nee
Meisjes CK3 63642 Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-MF2 n.n.b RIJSWIJK info Nee
Meisjes E1 (6-tal) 61979 V.M.H.C. CARTOUCHE M6E2 08:30 Veld 1 C info Nee
Meisjes E1 (8-tal) 60838 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E1 09:45 Veld 2 CD info Nee
Meisjes E2 (6-tal) 61939 L.S.C. ALECTO M6E3 09:30 Veld 1 C info Nee
Meisjes E4 (8-tal) 60851 Klein Zwitserland M8E8 08:30 Veld 2 CD info Nee
Meisjes F2 62750 HV Victoria MF5 08:30 Veld 2 A info Nee
Meisjes F4 63154 G.H.C. RAPID MF3 09:30 Veld 1 B info Nee
Meisjes F5 63102 HC Pijnacker MF3 08:30 Veld 1 B info Nee

9 mei | Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens A1 15665 HIC JA1 n.n.b uit -   info Nee
Jongens B1 17494 V.M.H.C. CARTOUCHE JB1 n.n.b uit -   info Nee
Jongens B2 52810 HDS JB1 n.n.b uit -   info Nee
Jongens B3 52794 MHC Forescate JB3 14:20 uit -   info Nee
Jongens C1 53322 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC2 n.n.b uit -   info Nee
Jongens C3 53284 HV Victoria JC4 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D1 53983 Klein Zwitserland JD2 08:30 uit -   info Nee
Jongens D3 53996 HC Alphen JD3 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B4 54964 MHV Evergreen MB1 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes B5 54942 D.H.C. Hudito MB3 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes B6 55020 HC De Hoeksche Waard MB3 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes C3 56242 Berkel Rodenrijs MC6 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes D1 57840 HC Ypenburg MD1 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes D3 57832 OMHC MD3 n.n.b uit -   info Nee

9 mei | Jongste Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens CK1 60010 Berkel Rodenrijs CK-JF1 n.n.b BERKEL EN RODENRIJS info Nee
Jongens CK2 60158 R.H.V. Leonidas CK-JF1 n.n.b ROTTERDAM info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E1 (8-tal) 58714 V.M.H.C. CARTOUCHE J8E1 08:45 uit -   info Nee
  Veld 2AB; Graag de minicie helpen met het plaatsen en opruimen van de doelen.  
Jongens E2 (6-tal) 59240 LOHC J6E2 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E3 (6-tal) 59215 Hockeyclub Barendrecht J6E1 13:30 uit -   info Nee
Jongens E3 (8-tal) 58703 Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E3 n.n.b uit -   info Nee
Jongens F1 59860 HV Victoria JF3 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes CK1 63644 Leidse Hockey Club Roomburg CK-MF4 n.n.b LEIDEN info Nee
Meisjes CK4 63657 Hockey Club Rotterdam CK-MF6 n.n.b ROTTERDAM info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E2 (8-tal) 60907 Klein Zwitserland M8E4 08:30 uit -   info Nee
Meisjes E3 (6-tal) 61971 HV Westland M6E3 09:15 uit -   info Nee
Meisjes E3 (8-tal) 60866 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E3 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes E4 (6-tal) 61990 HC De Hoeksche Waard M6E1 09:00 uit -   info Nee
Meisjes E5 (6-tal) 61899 Schoonhovense MHC M6E1 09:30 uit -   info Nee
  Veld 1D  
Meisjes F1 62617 hdm MF2 10:00 uit -   info Nee
Meisjes F3 63134 HC Ypenburg MF2 n.n.b uit -   info Nee