Agenda
20-6  Jongste Jeugd / Slotdag
27-6  I-C-Hockey Toernooi
28-6  Parels en zeesterren toernooi
4-7  C-NO-MORE Toernooi
5-7  Diep in de Zee toernooi
11-7  Trimtoernooi
12-7  Familie toernooi
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema
De eerstvolgende wedstrijddagen:
don 2 apr -  woe 8 apr -  zat 11 apr -  maa 13 apr -  zat 18 apr -  zon 19 apr -  zon 26 apr -  zon 3 mei - 

laat schema zien voor

7 maart | Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Veld
Jongens A1 15064 SV Kampong Hockey JA2 15:55 Veld 3  info Nee
* AFGELAST *
Jongens A2 24659 Hockeyclub Barendrecht JA1 4 Veld 3  info Nee
Jongens C2 53014 Hockey Club Rotterdam JC4 2 Veld 1  info Nee
Jongens D2 53647 HC Delfshaven JD1 3 Veld 1  info Nee
Meisjes A2 26966 HV Bleiswijk MA1 0 Veld 3  info Nee
Fluiten door: Heren 1
Meisjes B1 54282 HV Westland MB1 3 Veld 1  info Nee
Meisjes B2 54281 HGC MB3 3 Veld 3  info Nee
Meisjes B3 54230 hdm MB5 2 Veld 3  info Nee
Fluiten door: Heren B
Meisjes C1 16440 Leidse Hockey Club Roomburg MC1 1 Veld 1  info Nee
Meisjes C2 55503 Leidse Hockey Club Roomburg MC3 1 Veld 3  info Nee
Meisjes C4 55443 VMHC Pollux MC3 2 Veld 2  info Nee
Meisjes C5 55438 HGC MC4 2 Veld 2  info Nee
Meisjes D2 56980 Hockey Club Rotterdam MD4 1 Veld 1  info Nee
Meisjes D3 57667 Goudse MHC MD3 1 Veld 2  info Nee
Meisjes D4 57057 MHV Evergreen MD2 0 Veld 2  info Nee

7 maart | Jongste Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Veld
Jongens CK1 59968 Ring Pass Delft CK-JF1 09:00 SCHIEDAM info Nee
  Wedstrijd wordt gespeeld op veld 4D bij HC Schiedam, Olympiaweg 63, 3118JD Schiedam  
Jongens CK3 60068 Berkel Rodenrijs CK-JF2 09:00 SCHIEDAM info Nee
  Wedstrijd wordt gespeeld op veld 4C bij HC Schiedam, Olympiaweg 63, 3118JD Schiedam  
Jongens E1 (6-tal) 58913 Klein Zwitserland J6E1 08:30 Veld 2 A info Nee
Jongens E2 (8-tal) 58463 Noordwijk J8E2 09:45 Veld 2 AB info Nee
Jongens E4 (6-tal) 58897 HC Pijnacker J6E2 08:30 Veld 1 D info Nee
Jongens E5 (6-tal) 58896 LOHC J6E3 09:30 Veld 1 D info Nee
Jongens F2 59719 V.M.H.C. CARTOUCHE JF4 09:30 Veld 1 A info Nee
Jongens F3 59718 HV Victoria JF1 08:30 Veld 1 A info Nee
Meisjes CK2 63500 HC Schiedam CK-MF2 09:00 SCHIEDAM info Nee
  Wedstrijd wordt gespeeld op veld 4A bij HC Schiedam, Olympiaweg 63, 3118JD Schiedam  
Meisjes CK3 63480 Goudse MHC CK-MF1 09:00 SCHIEDAM info Nee
  Wedstrijd wordt gespeeld op veld 4B bij HC Schiedam, Olympiaweg 63, 3118JD Schiedam  
Meisjes E1 (6-tal) 61277 HC Pijnacker M6E3 08:30 Veld 1 C info Nee
Meisjes E1 (8-tal) 60280 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E1 08:30 Veld 2 CD info Nee
Meisjes E2 (6-tal) 61237 Noordwijk M6E2 09:30 Veld 1 C info Nee
Meisjes E4 (8-tal) 60293 Catwijck M8E3 09:45 Veld 2 CD info Nee
Meisjes F4 62686 HV Victoria MF7 08:30 Veld 1 B info Nee
Meisjes F5 62634 Berkel Rodenrijs MF7 09:30 Veld 1 B info Nee

7 maart | Jeugd Uit

Team Nr Tegen Veld
Jongens B1 16426 MHC de Reigers JB1 3 uit -   info Nee
Jongens B2 52556 Hockey Club Rotterdam JB3 7 uit -   info Nee
  Rijswijk svp ander tenue  
Jongens B3 52542 Ring Pass Delft JB3 3 uit -   info Nee
Jongens C1 52981 Klein Zwitserland JC3 1 uit -   info Nee
Jongens C3 53002 Hockeyclub Barendrecht JC3 4 uit -   info Nee
Jongens D1 53672 G.H.C. RAPID JD1 1 uit -   info Nee
Jongens D3 53630 LOHC JD5 3 uit -   info Nee
Meisjes A1 27555 HC De IJssel MA1 3 uit -   info Nee
Meisjes A3 27570 HCRB MA2 3 uit -   info Nee
Meisjes B4 54218 HC Schiedam MB2 2 uit -   info Nee
Meisjes B5 54254 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MB3 5 uit -   info Nee
Meisjes B6 54198 Hockey Club Rotterdam MB7 1 uit -   info Nee
  Rijswijk svp ander tenue  
Meisjes C3 55510 Klein Zwitserland MC8 1 uit -   info Nee
Meisjes D1 57081 MHC Forescate MD1 3 uit -   info Nee

7 maart | Jongste Jeugd Uit

Team Nr Tegen Veld
Jongens CK2 60065 Ring Pass Delft CK-JF2 08:45 DELFT info Nee
  DSW B  
Jongens E1 (8-tal) 58451 Klein Zwitserland J8E1 08:30 uit -   info Nee
Jongens E2 (6-tal) 58879 Hockey Club Rotterdam J6E2 08:40 uit -   info Nee
  Veld 6B/ Rijswijk svp ander shirt  
Jongens E3 (6-tal) 58906 HC Delfshaven J6E1 10:15 uit -   info Nee
  Veld 1A  
Jongens E3 (8-tal) 58449 Hockey Club Rotterdam J8E4 09:45 uit -   info Nee
  Veld 4CD/ Rijswijk svp ander shirt  
Jongens F1 59710 hdm JF2 08:45 uit -   info Nee
Meisjes CK1 63492 Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-MF1 08:45 ZOETERMEER info Nee
Meisjes CK4 63503 Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-MF3 09:00 ZOETERMEER info Nee
Meisjes E2 (8-tal) 60265 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E2 08:45 uit -   info Nee
  Veld 2CD; Graag de minicie helpen met het plaatsen en opruimen van de doelen.  
Meisjes E3 (6-tal) 61216 HC Feijenoord M6E2 09:00 uit -   info Nee
Meisjes E3 (8-tal) 60347 VMHC Pollux M8E1 10:00 uit -   info Nee
Meisjes E4 (6-tal) 61191 Hockey Club Wateringseveld Veld M6E3 09:00 uit -   info Nee
Meisjes E5 (6-tal) 61257 V.M.H.C. CARTOUCHE M6E5 09:00 uit -   info Nee
Meisjes F1 62368 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF4 12:15 uit -   info Nee
Meisjes F2 62651 LOHC MF3 08:45 uit -   info Nee
  veld 4D  
Meisjes F3 62699 Noordwijk MF2 10:15 uit -   info Nee