Agenda
14-12  Kerstgala
21-12  Zaalclinic jeugd + trainers
21-12  Trainersworkshop #3
10-1  Nieuwjaarsborrel
17-1  Stamppotten toernooi trimmers
18-1  E-Nieuwjaarsdiner
8-3  Trainersworkshop #4
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema Zaal
laat schema zien voor

14 december | Jeugd (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Jongens B3 (Z) 45539 D.H.C. Hudito JB3 0 15:00 15:30 DELFT Nee
Fluiten: Thomas van Weert (Jongens A2)
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
Jongens B3 (Z) 44936 Hockeyclub Barendrecht JB3 0 15:40 16:10 DELFT Nee
Fluiten: Thomas van Weert (Jongens A2)
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
Meisjes A1 (Z) 48312 HC De IJssel MA1 0 15:40 16:10 ROTTERDAM Nee
Fluiten: Tobias Spuij (Heren 2)
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
Meisjes A1 (Z) 48680 R.H.V. Leonidas MA2 0 16:20 16:50 ROTTERDAM Nee
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Tobias Spuij (Heren 2)
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
Meisjes B5 (Z) 47026 hdm MB6 0 13:00 13:30 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Pieter de Graaf
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes B5 (Z) 46710 HC Ypenburg MB4 0 14:20 14:50 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Pieter de Graaf
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes B6 (Z) 45661 LOHC MB9 0 15:00 15:30 OEGSTGEEST Nee
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Michiel Ykema
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Meisjes B6 (Z) 47281 Leidse Hockey Club Roomburg MB4 0 15:40 16:10 OEGSTGEEST Nee
Fluiten: Michiel Ykema
Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1

14 december | Jongste Jeugd (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Jongens E1 (6-tal)(Z) 37462 HC Schiedam J6E1 0 11:00 11:30 SCHIEDAM Nee
Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
Jongens E1 (6-tal)(Z) 37356 hdm J6E2 0 11:40 12:10 SCHIEDAM Nee
Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
Jongens E2 (6-tal)(Z) 38625 HC Ypenburg J6E2 0 09:00 09:30 'S-GRAVENHAGE Nee
Piet Vink Sporthal
Plesmanlaan 217A
2497CH 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens E2 (6-tal)(Z) 38839 HC Feijenoord J6E1 0 09:40 10:10 'S-GRAVENHAGE Nee
Piet Vink Sporthal
Plesmanlaan 217A
2497CH 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens E2 (8-tal)(Z) 37264 MHC Forescate J8E1 0 15:40 16:10 'S-GRAVENHAGE Nee
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens E2 (8-tal)(Z) 37473 Klein Zwitserland J8E3 0 16:20 16:50 'S-GRAVENHAGE Nee
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens E3 (6-tal)(Z) 36402 hdm J6E5 0 09:10 09:40 'S-GRAVENHAGE Nee
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Jongens E3 (6-tal)(Z) 36496 Wateringse veld J6E1 0 09:50 10:20 'S-GRAVENHAGE Nee
Let op: Uittenue mee!   
Zuidhaghe
Beresteinlaan 625
2542JR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Jongens E3 (8-tal)(Z) 37890 De Kieviten J8E2 0 13:40 14:10 WARMOND Nee
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens E3 (8-tal)(Z) 38101 Noordwijk J8E2 0 14:20 14:50 WARMOND Nee
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Jongens E4 (6-tal)(Z) 35449 Goudse MHC J6E1 0 08:15 08:45 GOUDA Nee
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Jongens E4 (6-tal)(Z) 35548 Leidse Hockey Club Roomburg J6E2 0 08:55 09:25 GOUDA Nee
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Meisjes E2 (8-tal)(Z) 37863 HDS M8E1 0 13:40 14:10 ROTTERDAM Nee
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes E2 (8-tal)(Z) 37646 Hockey Club Rotterdam M8E3 0 14:20 14:50 ROTTERDAM Nee
Let op: Uittenue mee!   
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes E4 (8-tal)(Z) 37417 hdm M8E7 0 11:00 11:30 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes E4 (8-tal)(Z) 37537 Hockey Club Rotterdam M8E11 0 12:20 12:50 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes E5 (6-tal)(Z) 35702 Klein Zwitserland M6E11 0 11:40 12:10 BERGSCHENHOEK Nee
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Meisjes E5 (6-tal)(Z) 35805 Hockey Club Rotterdam M6E12 0 12:20 12:50 BERGSCHENHOEK Nee
Let op: Uittenue mee!   
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1

14 december | Veldreservering

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
ZAALBLOK 37311 ZAAL hdm M8E7 - Rotterdam M8E11 0 12:10 12:10 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45796 ZAAL Ypenburg MB4 - hdm MB6 0 14:10 14:10 DELFT Nee
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1