Agenda
22-12  Trainers workshop zaal
22-12  Zaalclinic E-jeugd
22-12  Zaalclinic D-jeugd
22-12  Zaalclinic C-jeugd
8-1  Bestuursvergadering
18-1  Hutspottoernooi trimmers/veteranen
22-1  Bestuursvergadering
Hele agenda
Sponsor nieuws
Nieuwsafbeelding
SPORT2000Voorburg SALE IS GESTART / STAP
SALE IS GESTART / STAPELKORTINGEN

Lees meer..
Wedstrijdschema Zaal
laat schema zien voor

5 januari | Jeugd (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Jongens B2 (Z) 46206 V.M.H.C. CARTOUCHE JB3 0 15:00 15:30 DELFT Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Jongens B2 (Z) 46190 HC Alphen JB12 0 16:20 16:50 DELFT Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Jongens C4 (Z) 43611 D.H.C. Hudito JC4 0 15:00 15:30 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Arnaud van Oers
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens C4 (Z) 43628 LOHC JC5 0 16:20 16:50 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Fluiten: Arnaud van Oers
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2

5 januari | Jongste Jeugd (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Jongens E1 (Z) 41144 HDS J8E2 0 13:00 13:30 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens E1 (Z) 41255 HV Westland J8E1 0 14:20 14:50 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Jongens E3 (Z) 40376 V.M.H.C. CARTOUCHE J8E3 0 13:40 14:10 ROTTERDAM Ja
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
Jongens E3 (Z) 40158 R.H.V. Leonidas J8E3 0 14:20 14:50 ROTTERDAM Ja
Let op: Uittenue mee!   
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
Jongens E4 (Z) 38934 V.M.H.C. CARTOUCHE JE6 0 11:10 11:40 'S-GRAVENHAGE Ja
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens E4 (Z) 39046 Klein Zwitserland JE6 0 11:50 12:20 'S-GRAVENHAGE Ja
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens E5 (Z) 40032 OMHC JE3 0 11:00 11:30 ROTTERDAM Ja
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 2 (boven)
Jongens E5 (Z) 39922 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE6 0 11:40 12:10 ROTTERDAM Ja
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 2 (boven)
Jongens E6 (Z) 37952 OMHC JE4 0 11:00 11:30 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens E6 (Z) 38169 HC De IJssel JE2 0 12:20 12:50 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Jongens E7 (Z) 39600 MHC Forescate JE6 0 14:10 14:40 'S-GRAVENHAGE Ja
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens E7 (Z) 39816 hdm JE9 0 14:50 15:20 'S-GRAVENHAGE Ja
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes E1 (Z) 41760 HGC M8E3 0 13:00 13:30 DELFT Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Meisjes E1 (Z) 41654 HV Westland M8E2 0 14:20 14:50 DELFT Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Meisjes E2 (Z) 38475 hdm M8E4 0 15:00 15:30 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes E2 (Z) 38364 Klein Zwitserland M8E4 0 16:20 16:50 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes E4 (Z) 40878 HDS M8E6 0 13:00 13:30 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes E4 (Z) 40987 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E5 0 14:20 14:50 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes E5 (Z) 39986 Berkel Rodenrijs ME12 0 09:00 09:30 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes E5 (Z) 40085 Hockey Club Rotterdam ME11 0 10:20 10:50 RIJSWIJK ZH Ja
Zaalleiding : Rijswijksche HC  
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Meisjes E6 (Z) 38226 hdm ME9 0 11:40 12:10 'S-GRAVENHAGE Ja
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes E6 (Z) 38334 Klein Zwitserland ME11 0 12:20 12:50 'S-GRAVENHAGE Ja
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes E7 (Z) 37244 D.H.C. Hudito ME4 0 09:00 09:30 DELFT Ja
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
Meisjes E7 (Z) 37456 V.M.H.C. CARTOUCHE ME8 0 09:40 10:10 DELFT Ja
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
Meisjes E8 (Z) 38671 Catwijck ME8 0 11:00 11:30 KATWIJK ZH Ja
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes E8 (Z) 38549 V.M.H.C. CARTOUCHE ME10 0 11:40 12:10 KATWIJK ZH Ja
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP KATWIJK ZH
hal: Veld 1
Meisjes E9 (Z) 37023 Hockey Club Rotterdam ME24 0 09:40 10:10 OEGSTGEEST Ja
Let op: Uittenue mee!   
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Meisjes E9 (Z) 37022 LOHC ME15 0 10:20 10:50 OEGSTGEEST Ja
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2

5 januari | Senioren (Zaal)

Team Nr Tegen Reistijd Verz Tijd Veld Digitaal
Dames 1 (Z) 31934 Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 0 17:00 17:30 ZOETERMEER Ja
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Dames 1 (Z) 31933 HC Alphen D1 0 20:20 20:50 ZOETERMEER Ja
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Heren 1 (Z) 30707 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 0 18:40 19:10 ZOETERMEER Ja
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Heren 1 (Z) 30714 VMHC Pollux H1 0 20:20 20:50 ZOETERMEER Ja
Let op: Uittenue mee!   
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1