Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Joost van Nes
Assistent-trainer Declan van Heesen
Manager Richard Reinigert
Aanvoerder Laurens Boone
Reserve-aanvoerder Sebastiaan Boone

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H1 Roomburg H1 14:45
Forescate H1 Zoetermeer H1 14:45
HUDITO H1 Schiedam H1 14:45
Pollux H1 IJssel H1 14:45
Rijswijk H1 Ommoord H1 14:45
Warande H1 Etten-Leur H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schiedam H1 7 19 6 1 0
2 Zoetermeer H1 7 16 5 1 1
3 HUDITO H1 7 15 5 0 2
4 Rijswijk H1 7 14 4 2 1
5 DSHC H1 7 12 4 0 3
6 Roomburg H1 7 11 3 2 2
7 Forescate H1 7 10 3 1 3
8 IJssel H1 7 7 2 1 4
9 Ommoord H1 7 7 2 1 4
10 Etten-Leur H1 7 4 1 1 5
11 Pollux H1 7 3 1 0 6
12 Warande H1 7 3 1 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 okt HC Alphen H1 20:45 thuis - Veld 1
31 okt OMHC H1 14:45 thuis - Veld 1
7 nov VMHC Pollux H1 14:45 uit
14 nov HC Schiedam H1 n.n.b uit
21 nov MHC Forescate H1 14:45 thuis - Veld 1
13 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b thuis
20 mrt MHC De Warande H1 n.n.b uit
27 mrt HC Etten-Leur H1 n.n.b thuis
3 apr DSHC H1 n.n.b uit
10 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b thuis
24 apr D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit
1 mei HC De IJssel H1 n.n.b thuis
8 mei OMHC H1 n.n.b uit
15 mei VMHC Pollux H1 n.n.b thuis
22 mei HC Schiedam H1 n.n.b thuis
29 mei MHC Forescate H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Warande H1 Forescate H1 1-3
HUDITO H1 IJssel H1 4-2
Ommoord H1 Zoetermeer H1 0-5
DSHC H1 Pollux H1 5-3
Roomburg H1 Rijswijk H1 3-3
Schiedam H1 Etten-Leur H1 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur H1 Roomburg H1 2-1
Rijswijk H1 Warande H1 6-0
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-1
Pollux H1 HUDITO H1 1-3
IJssel H1 Ommoord H1 1-1
Forescate H1 DSHC H1 2-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 2-2
Ommoord H1 Pollux H1 2-1
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-4
Schiedam H1 IJssel H1 3-0
HUDITO H1 Forescate H1 3-1
DSHC H1 Warande H1 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Forescate H1 Ommoord H1 3-1
Pollux H1 Schiedam H1 1-2
Rijswijk H1 DSHC H1 3-2
Warande H1 HUDITO H1 3-2
IJssel H1 Roomburg H1 0-2
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 6-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Ommoord H1 Warande H1 2-1
Etten-Leur H1 IJssel H1 2-7
HUDITO H1 DSHC H1 5-4
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 1-0
Roomburg H1 Pollux H1 5-0
Schiedam H1 Forescate H1 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Warande H1 Schiedam H1 0-2
Rijswijk H1 HUDITO H1 2-0
Forescate H1 Roomburg H1 1-1
IJssel H1 Zoetermeer H1 4-0
Pollux H1 Etten-Leur H1 3-0
DSHC H1 Ommoord H1 5-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Etten-Leur H1 Forescate H1 1-4
Ommoord H1 HUDITO H1 1-2
Schiedam H1 DSHC H1 4-1
Roomburg H1 Warande H1 6-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 8-2
IJssel H1 Rijswijk H1 2-3