Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Willem Oosterhof
Trainer / Coach Berber Rischen
Assistent-trainer Mike Smeele
Manager Sabine Reinigert
Aanvoerder Kirsten van der Haagen
Aanvoerder Demi Verwoerd

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DES D1 Alphen D1 12:45
DSHC D1 Craeyenhout D1 12:45
HUDITO D1 Warande D1 12:45
Rijswijk D1 IJsseloever D1 12:45
Westland D1 Zoetermeer D1 12:45
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D1 7 21 7 0 0
2 Craeyenhout D1 7 16 5 1 1
3 Etten-Leur D1 7 16 5 1 1
4 Alphen D1 7 15 5 0 2
5 Zwart-Wit D1 7 12 3 3 1
6 Warande D1 7 10 3 1 3
7 DES D1 7 9 3 0 4
8 IJsseloever D1 7 7 2 1 4
9 Rijswijk D1 7 6 2 0 5
10 Zoetermeer D1 7 5 1 2 4
11 Westland D1 7 3 1 0 6
12 DSHC D1 7 1 0 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt HC IJsseloever D1 12:45 thuis - Veld 1
7 nov HV Westland D1 12:45 uit
14 nov MHC De Warande D1 12:45 uit
21 nov MHC DES D1 12:45 thuis - Veld 1
13 mrt Craeyenhout D1 n.n.b thuis
20 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b uit
27 mrt HC Etten-Leur D1 n.n.b thuis
3 apr DSHC D1 n.n.b uit
10 apr HC Alphen D1 n.n.b thuis
24 apr D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
1 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b thuis
8 mei HC IJsseloever D1 n.n.b uit
15 mei HV Westland D1 n.n.b thuis
22 mei MHC De Warande D1 n.n.b thuis
29 mei MHC DES D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HUDITO D1 Zoetermeer D1 3-2
IJsseloever D1 Alphen D1 1-2
Zwart-Wit D1 DES D1 2-0
DSHC D1 Westland D1 0-1
Warande D1 Etten-Leur D1 2-3
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 3-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Westland D1 HUDITO D1 1-9
Etten-Leur D1 Craeyenhout D1 1-0
DES D1 DSHC D1 3-2
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 2-2
Alphen D1 Warande D1 3-1
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 0-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
DSHC D1 Zwart-Wit D1 2-2
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 5-1
HUDITO D1 DES D1 6-1
IJsseloever D1 Westland D1 2-0
Craeyenhout D1 Alphen D1 1-0
Warande D1 Zoetermeer D1 1-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 2-3
Westland D1 Warande D1 0-3
Zwart-Wit D1 HUDITO D1 0-2
Alphen D1 Etten-Leur D1 2-0
DES D1 IJsseloever D1 3-1
Rijswijk D1 DSHC D1 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-3
Alphen D1 Rijswijk D1 2-1
Craeyenhout D1 Westland D1 5-0
Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 3-3
Warande D1 DES D1 1-6
HUDITO D1 DSHC D1 7-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Rijswijk D1 HUDITO D1 0-2
DES D1 Craeyenhout D1 4-5
Zwart-Wit D1 Warande D1 1-1
DSHC D1 IJsseloever D1 4-5
Westland D1 Etten-Leur D1 1-3
Zoetermeer D1 Alphen D1 6-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
IJsseloever D1 HUDITO D1 1-2
Etten-Leur D1 DES D1 3-0
Warande D1 DSHC D1 4-3
Zoetermeer D1 Rijswijk D1 0-1
Alphen D1 Westland D1 5-1
Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 1-1