Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Joost van Nes
Assistent-trainer Declan van Heesen
Manager Richard Reinigert
Aanvoerder Laurens Boone
Reserve-aanvoerder Sebastiaan Boone

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur H1 Rijswijk H1
HUDITO H1 Forescate H1
Ommoord H1 Zoetermeer H1
Pollux H1 Warande H1
Roomburg H1 DSHC H1
Schiedam H1 IJssel H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg H1 5 15 5 0 0
2 Rijswijk H1 6 14 4 2 0
3 Zoetermeer H1 5 11 3 2 0
4 Schiedam H1 6 11 3 2 1
5 Ommoord H1 6 10 3 1 2
6 Pollux H1 6 10 3 1 2
7 HUDITO H1 6 7 2 1 3
8 Forescate H1 5 6 2 0 3
9 DSHC H1 5 5 1 2 2
10 Etten-Leur H1 6 4 1 1 4
11 IJssel H1 6 3 1 0 5
12 Warande H1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HC Etten-Leur H1 n.n.b uit
14 mrt HC Schiedam H1 n.n.b thuis
21 mrt DSHC H1 n.n.b thuis
28 mrt MHC Forescate H1 n.n.b uit
3 apr MHC De Warande H1 n.n.b thuis
11 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b uit
18 apr HC De IJssel H1 n.n.b thuis
25 apr OMHC H1 n.n.b uit
2 mei VMHC Pollux H1 n.n.b thuis
9 mei D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit
16 mei Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Forescate H1 HUDITO H1 2-1
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-1
Warande H1 Pollux H1 2-4
IJssel H1 Schiedam H1 2-3
Zoetermeer H1 Ommoord H1 3-0
DSHC H1 Roomburg H1 0-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Schiedam H1 Rijswijk H1 1-1
Ommoord H1 IJssel H1 4-0
Roomburg H1 Forescate H1 3-2
Etten-Leur H1 DSHC H1 2-2
HUDITO H1 Warande H1 7-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
IJssel H1 Pollux H1 0-1
Forescate H1 Etten-Leur H1 3-2
Ommoord H1 Schiedam H1 2-0
Zoetermeer H1 HUDITO H1 1-1
Warande H1 Roomburg H1 1-6
DSHC H1 Rijswijk H1 1-2
DONDERDAG 24 SEPTEMBER 2020
Pollux H1 Zoetermeer H1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Rijswijk H1 Forescate H1 3-0
Etten-Leur H1 Warande H1 3-1
HUDITO H1 IJssel H1 3-0
Pollux H1 Ommoord H1 2-2
Schiedam H1 DSHC H1 2-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Pollux H1 Schiedam H1 1-3
Warande H1 Rijswijk H1 1-3
IJssel H1 Roomburg H1 0-1
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 4-3
Ommoord H1 HUDITO H1 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
DSHC H1 Warande H1 6-0
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 2-2
HUDITO H1 Pollux H1 1-2
Etten-Leur H1 IJssel H1 3-4
Schiedam H1 Forescate H1 4-2
Roomburg H1 Ommoord H1 4-3