Agenda
13-2  Scheidsrechterscursus B-jeugd
3-3  Scheidsrechtersexamen B-jeugd
8-3  Trainersworkshop #4
10-3  Coachavond #4
14-3  Trainerscaf√© #4
15-3  TD
25-3  Reanimatie/AED training
Hele agenda
Sponsor nieuws
Uitslagen

laat schema zien voor  


26 januari | Jeugd (Zaal)
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T Locatie
JD1 (Z)   39405   OMHC JD1

 

09:00  09:30  uit  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Parish Wouters
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
JD12 (Z)   39412   Dordrechtse Mixed Hockey Club JD12

 

09:00  09:30  uit  Deetos Snel Hal    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Coen Brinkman
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
JD1 (Z)   39416   HC Alphen JD1

 

10:20  10:50  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Parish Wouters
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
JD2 (Z)   39565   HGC JD3

 

09:40  10:10  uit  Oostmeer, Sporthal de    
Fluiten: Sam Olrichs
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
JD12 (Z)   39616   OMHC JD12

 

09:40  10:10  thuis  Deetos Snel Hal    
Fluiten: Coen Brinkman
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
JD4 (Z)   39815   Leidse Hockey Club Roomburg JD5

 

09:00  09:30  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Teddie Steenstra
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
JD2 (Z)   39842   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JD2

 

10:20  10:50  uit  Oostmeer, Sporthal de    
Fluiten: Sam Olrichs
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
JD4 (Z)   39898   LOHC JD6

 

10:20  10:50  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Teddie Steenstra
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
MD4 (Z)   40284   V.M.H.C. CARTOUCHE MD5

 

12:20  12:50  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Louky Scholten
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
MD3 (Z)   40354   OMHC MD3

 

09:40  10:10  uit  Zoetermeer Hockey Dome    
Fluiten: Benthe Jansen
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
MD12 (Z)   40525   R.H.V. Leonidas MD12

 

09:40  10:10  uit  TUDelft - Sportcentrum    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Jan Korff de Gidts
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
MD6 (Z)   40596   De Kieviten MD5

 

12:20  12:50  uit  Kieviten hal De    
Fluiten: Erin Hilbelink
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
MD12 (Z)   41450   D.H.C. Hudito MD12

 

10:20  10:50  thuis  TUDelft - Sportcentrum    
Fluiten: Jan Korff de Gidts
TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
MD3 (Z)   41470   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD3

 

10:20  10:50  uit  Zoetermeer Hockey Dome    
Fluiten: Benthe Jansen
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
MD6 (Z)   41515   HDS MD5

 

11:40  12:10  uit  Kieviten hal De    
Fluiten: Erin Hilbelink
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
MD4 (Z)   41811   HC Nieuwkoop MD1

 

11:00  11:30  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Louky Scholten
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
JC3 (Z)   42273   V.M.H.C. CARTOUCHE JC7

 

11:00  11:30  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Ruben de Hosson
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
JC3 (Z)   42411   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JC4

 

12:20  12:50  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Ruben de Hosson
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
JC2 (Z)   42443   HC De IJssel JC1

 

11:40  12:10  thuis  Zevenkampse Ring, Sporthal    
Fluiten: Stan Glen
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
JC1 (Z)   42564   H.C. HISALIS JC1

 

09:40  10:10  thuis  Sporthoeve, Sporthal de    
Fluiten: Maarten Morrien
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
JC12 (Z)   42572   HGC JC3

 

11:40  12:10  thuis  Fluit, Sportcentrum de    
Fluiten: Patrick van Hijkoop
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
JC12 (Z)   42608   Klein Zwitserland JC3

 

11:00  11:30  uit  Fluit, Sportcentrum de    
Fluiten: Karen Eijgenstein
Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
JC1 (Z)   42654   HCRB JC1

 

09:00  09:30  uit  Sporthoeve, Sporthal de    
Fluiten: Maarten Morrien
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
JC2 (Z)   42860   OMHC JC2

 

12:20  12:50  thuis  Zevenkampse Ring, Sporthal    
Fluiten: Stan Glen
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
MC12 (Z)   43168   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC12

 

14:20  14:50  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Raphael van Willigenburg
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
MC6 (Z)   43936   HV Westland MC3

 

09:00  09:30  uit  Westlandia/ Balleringhal    
Fluiten: Fleur Kleijburg
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
MC6 (Z)   44303   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC5

 

09:40  10:10  thuis  Westlandia/ Balleringhal    
Fluiten: Fleur Kleijburg
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
MC12 (Z)   44504   V.M.H.C. CARTOUCHE MC12

 

13:00  13:30  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Raphael van Willigenburg
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
JB2 (Z)   45313   HC Voorne JB1

 

13:10  13:40  thuis  Topsportcentrum Rotterdam    
Fluiten: Yvo Jansen
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
JB12 (Z)   45385   HV Victoria JB12

 

12:30  13:00  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
Fluiten: Pieter van Meeteren
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
JB1 (Z)   45393   Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB1

 

13:10  13:40  uit  Duinwetering Sporthal    
Fluiten: Laurens Boone
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
JB3 (Z)   45419   Hockeyclub Barendrecht JB3

 

15:40  16:10  thuis  Oostmeer, Sporthal de    
Fluiten: Pim Koersen
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
JB1 (Z)   45460   Noordwijk JB1

 

12:30  13:00  uit  Duinwetering Sporthal    
Fluiten: Laurens Boone
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
JB2 (Z)   45471   HC Feijenoord JB1

 

12:30  13:00  thuis  Topsportcentrum Rotterdam    
Fluiten: Yvo Jansen
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
JB12 (Z)   45566   Ring Pass Delft JB12

 

13:50  14:20  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
Fluiten: Pieter van Meeteren
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
JB3 (Z)   45611   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB3

 

16:20  16:50  uit  Oostmeer, Sporthal de    
Fluiten: Pim Koersen
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
MB1 (Z)   45972   MHC Forescate MB1

 

16:20  16:50  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Tobias Spuij
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
MB3 (Z)   46145   Ring Pass Delft MB2

 

14:20  14:50  uit  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Floortje Wapenaar
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
MB3 (Z)   46427   HC Ypenburg MB3

 

13:00  13:30  uit  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Floortje Wapenaar
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
MB5 (Z)   46452   HGC MB5

 

11:25  11:55  thuis  Emerald, sporthal    
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Fluiten door: Renske Caminada (Dames 5)
MB1 (Z)   46579   L.S.C. ALECTO MB1

 

15:00  15:30  thuis  Schilp, Sporthal de    
Fluiten: Tobias Spuij
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
MB5 (Z)   47113   HC Pijnacker MB4

 

10:45  11:15  uit  Emerald, sporthal    
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Fluiten door: Renske Caminada (Dames 5)
JA2 (Z)   47711   HC Schiedam JA2

 

11:30  12:00  thuis  Willem-Alexander hal    
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Fluiten door: Sebastian van Zuiden (Heren 3)
JA2 (Z)   47910   HV Westland JA1

 

12:10  12:40  thuis  Willem-Alexander hal    
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Fluiten door: Sebastian van Zuiden (Heren 3)
26 januari | Senioren (Zaal)
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T Locatie
HA (Z)   32363   V.M.H.C. CARTOUCHE HC

 

16:20  16:50  uit  HGC/ Wim Schellekens Dome    
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
HA (Z)   32381   HC Alphen HA

 

15:00  15:30  thuis  HGC/ Wim Schellekens Dome    
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
DB (Z)   32656   V.M.H.C. CARTOUCHE DD

 

15:40  16:10  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
DB (Z)   32657   Schoonhovense MHC DA

 

15:00  15:30  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
DA (Z)   32681   V.M.H.C. CARTOUCHE DB

 

15:50  16:20  uit  Ring Pass Hockey Dome    
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
DA (Z)   32705   V.M.H.C. CARTOUCHE DA

 

14:30  15:00  uit  Ring Pass Hockey Dome    
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
D2 (Z)   33260   V.M.H.C. CARTOUCHE D12

 

15:00  15:30  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
D2 (Z)   33338   L.S.C. ALECTO /Augustinus D3

 

16:20  16:50  uit  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
H2 (Z)   33532   R.H.V. Leonidas H6

 

15:40  16:10  thuis  Alecto Droomfabriek Hockey Dome    
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
H2 (Z)   34044   L.S.C. ALECTO H2

 

15:00  15:30  uit  Alecto Droomfabriek Hockey Dome    
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
26 januari | Veldreservering
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T Locatie
ZAALBLOK   32369   ZAAL Alphen HA - Cartouche HC

 

  16:10  thuis  HGC/ Wim Schellekens Dome    
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
ZAALBLOK   32680   ZAAL Cartouche DB - Cartouche DA

 

  15:40  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ZAALBLOK   33287   ZAAL Cartouche D12 - Alecto/Augustinus D3

 

  16:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK   39373   ZAAL Ommoord JD1 - Alphen JD1

 

  10:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
ZAALBLOK   39887   ZAAL Roomburg JD5 - Leiden JD6

 

  10:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK   41628   ZAAL Nieuwkoop MD1 - Cartouche MD5

 

  12:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
ZAALBLOK   42474   ZAAL Cartouche JC7 - Berkel-Rodenrijs JC4

 

  12:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK   44423   ZAAL Cartouche MC12 - Berkel-Rodenrijs MC12

 

  14:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
ZAALBLOK   45306   ZAAL Ring Pass Delft JB12 - Victoria JB12

 

  13:40  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ZAALBLOK   46078   ZAAL Ring Pass Delft MB2 - Ypenburg MB3

 

  14:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
ZAALBLOK   46365   ZAAL Alecto MB1 - Forescate MB1

 

  16:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2