Agenda
13-2  Scheidsrechterscursus B-jeugd
25-2  Scheidsrechtersexamen B-jeugd
8-3  Trainersworkshop #4
10-3  Coachavond #4
14-3  Trainerscaf√© #4
15-3  TD
25-3  Reanimatie/AED training
Hele agenda
Sponsor nieuws
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Jongens E4 (6-tal)(Z)

Teamfoto

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Spel U/T  Locatie 
25 jan 38406 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E1 14:50 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
25 jan 38515 Hockey Club Rotterdam J6E5 14:10 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
8 feb 37133 HC Pijnacker J6E2 15:00 uit Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
 
8 feb 37244 Berkel Rodenrijs J6E1 16:20 thuis Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
 
15 feb 38940 Hockey Club Rotterdam J6E5 11:40 thuis Hertogshal
  Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
 
15 feb 39152 Leidse Hockey Club Roomburg J6E2 11:00 uit Hertogshal
  Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs J6E1 Rotterdam J6E5 13:30 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs J6E1 Rijswijk J6E4 14:50 Oostmeer, Sporthal de
  Pijnacker J6E2 Westland J6E2 10:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Roomburg J6E2 Westland J6E2 9:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Roomburg J6E2 Pijnacker J6E2 10:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Rotterdam J6E5 Rijswijk J6E4 14:10 Oostmeer, Sporthal de
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Pijnacker J6E2 Gouda J6E1 12:50 Ring Pass Hockey Dome
  Roomburg J6E2 Berkel-Rodenrijs J6E1 10:10 Sosef sporthal
  Rotterdam J6E5 Pijnacker J6E2 11:30 Ring Pass Hockey Dome
  Rotterdam J6E5 Gouda J6E1 12:10 Ring Pass Hockey Dome
  Westland J6E2 Berkel-Rodenrijs J6E1 10:50 Sosef sporthal
  Westland J6E2 Roomburg J6E2 9:30 Sosef sporthal
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Gouda J6E1 Rotterdam J6E5 12:50 Zijde, Sporthal De
  Gouda J6E1 Westland J6E2 12:10 Zijde, Sporthal De
  Pijnacker J6E2 Berkel-Rodenrijs J6E1 15:40 Schilp, Sporthal de
  Pijnacker J6E2 Rijswijk J6E4 15:00 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk J6E4 Berkel-Rodenrijs J6E1 16:20 Schilp, Sporthal de
  Westland J6E2 Rotterdam J6E5 11:30 Zijde, Sporthal De
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs J6E1 Pijnacker J6E2 9:25 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda J6E1 Berkel-Rodenrijs J6E1 8:45 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda J6E1 Pijnacker J6E2 10:05 Mammoet, Sportcentrum De
  Rijswijk J6E4 Rotterdam J6E5 11:40 Hertogshal
  Roomburg J6E2 Rotterdam J6E5 12:20 Hertogshal
  Roomburg J6E2 Rijswijk J6E4 11:00 Hertogshal