Agenda
13-2  Scheidsrechterscursus B-jeugd
25-2  Scheidsrechtersexamen B-jeugd
8-3  Trainersworkshop #4
10-3  Coachavond #4
14-3  Trainerscaf√© #4
15-3  TD
25-3  Reanimatie/AED training
Hele agenda
Sponsor nieuws
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Jongens E3 (8-tal)(Z)

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Spel U/T  Locatie 
25 jan 37466 Leidse Hockey Club Roomburg J8E3 17:20 thuis Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
25 jan 37368 hdm J8E4 16:00 uit Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
1 feb 38738 Klein Zwitserland J8E5 14:10 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
 
1 feb 38630 Leidse Hockey Club Roomburg J8E3 14:50 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Kieviten J8E2 Klein Zwitserland J8E5 16:50 Kieviten hal De
  Kieviten J8E2 Noordwijk J8E2 15:30 Kieviten hal De
  Noordwijk J8E2 Klein Zwitserland J8E5 16:10 Kieviten hal De
  Rijswijk J8E3 Roomburg J8E3 17:20 Schilp, Sporthal de
  hdm J8E4 Rijswijk J8E3 16:00 Schilp, Sporthal de
  hdm J8E4 Roomburg J8E3 16:40 Schilp, Sporthal de
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Klein Zwitserland J8E5 Rijswijk J8E3 14:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Roomburg J8E3 Klein Zwitserland J8E5 13:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Roomburg J8E3 Rijswijk J8E3 14:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Klein Zwitserland J8E5 Kieviten J8E2 11:40 Overbosch, Sporthal
  Leiden J8E4 Noordwijk J8E2 16:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Noordwijk J8E2 Roomburg J8E3 16:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Roomburg J8E3 Leiden J8E4 15:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  hdm J8E4 Kieviten J8E2 12:20 Overbosch, Sporthal
  hdm J8E4 Klein Zwitserland J8E5 11:00 Overbosch, Sporthal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Kieviten J8E2 Leiden J8E4 14:50 Kieviten hal De
  Kieviten J8E2 Roomburg J8E3 13:30 Kieviten hal De
  Leiden J8E4 Roomburg J8E3 14:10 Kieviten hal De