Agenda
13-2  Scheidsrechterscursus B-jeugd
25-2  Scheidsrechtersexamen B-jeugd
8-3  Trainersworkshop #4
10-3  Coachavond #4
14-3  Trainerscaf√© #4
15-3  TD
25-3  Reanimatie/AED training
Hele agenda
Sponsor nieuws
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Meisjes B5 (Z)

Teamfoto

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Spel U/T  Locatie 
26 jan 47113 HC Pijnacker MB4 11:15 uit Emerald, sporthal
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Fluiten door: Renske Caminada (Dames 5) 
26 jan 46452 HGC MB5 11:55 thuis Emerald, sporthal
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Fluiten door: Renske Caminada (Dames 5) 
1 feb 46260 HGC MB5 12:10 uit Meent, Sporthal De
  Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
 
1 feb 46094 Schoonhovense MHC MB2 12:50 uit Meent, Sporthal De
  Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
 
8 feb 47298 HC Pijnacker MB4 17:00 thuis Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
8 feb 47301 hdm MB6 18:20 thuis Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm MB6 8 22 7 1 0 48 10 0
2 Pijnacker MB4 6 16 5 1 0 20 7 0
3 Gouda MB4 8 13 4 1 3 19 17 0
4 Rijswijk MB5 6 9 3 0 3 18 14 0
5 Schoonhoven MB2 6 5 1 2 3 15 19 0
6 Ypenburg MB4 8 4 1 1 6 10 38 0
7 HGC MB5 6 0 0 0 6 4 29 0

Uitslagenmatrix
  hdm MB6Pijnacker MB4Gouda MB4Schoonhoven MB2HGC MB5Ypenburg MB4Rijswijk MB5
hdm MB6   3-3 7-1 3-2 5-1 4-1 3-1
Pijnacker MB4   3-0 4-0
Gouda MB4 1-3   2-2 2-0 7-0 0-3
Schoonhoven MB2 3-6  
HGC MB5 1-13 0-1 0-3   2-5
Ypenburg MB4 0-10 2-2   2-5
Rijswijk MB5 2-3 3-6 4-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. HGC MB5 hdm MB6 1-13 Definitief
.. HGC MB5 Gouda MB4 0-3 Definitief
.. hdm MB6 Gouda MB4 7-1 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. hdm MB6 Rijswijk MB5 3-1 Definitief
.. HGC MB5 Pijnacker MB4 0-1 Definitief
.. Gouda MB4 HGC MB5 2-0 Definitief
.. Gouda MB4 Pijnacker MB4 1-3 Definitief
.. Ypenburg MB4 Rijswijk MB5 2-5 Definitief
.. Ypenburg MB4 hdm MB6 0-10 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. hdm MB6 Schoonhoven MB2 3-2 Definitief
.. Schoonhoven MB2 Pijnacker MB4 3-6 Definitief
.. hdm MB6 Pijnacker MB4 3-3 Definitief
.. Rijswijk MB5 Ypenburg MB4 4-0 Definitief
.. Gouda MB4 Ypenburg MB4 7-0 Definitief
.. Rijswijk MB5 Gouda MB4 2-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Pijnacker MB4 Ypenburg MB4 4-0 Definitief
.. Ypenburg MB4 Schoonhoven MB2 2-2 Definitief
.. Pijnacker MB4 Schoonhoven MB2 3-0 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. hdm MB6 HGC MB5 5-1 Definitief
.. Rijswijk MB5 Schoonhoven MB2 3-6 Definitief
.. Gouda MB4 Rijswijk MB5 0-3 Definitief
.. Gouda MB4 Schoonhoven MB2 2-2 Definitief
.. hdm MB6 Ypenburg MB4 4-1 Definitief
.. HGC MB5 Ypenburg MB4 2-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Gouda MB4 hdm MB6 10:10 Meent, Sporthal De
  Pijnacker MB4 Rijswijk MB5 11:15 Emerald, sporthal
  Pijnacker MB4 HGC MB5 12:35 Emerald, sporthal
  Rijswijk MB5 HGC MB5 11:55 Emerald, sporthal
  Schoonhoven MB2 Gouda MB4 10:50 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MB2 hdm MB6 9:30 Meent, Sporthal De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  HGC MB5 Rijswijk MB5 12:10 Meent, Sporthal De
  Pijnacker MB4 Gouda MB4 12:10 Zandje, Sporthal 't
  Schoonhoven MB2 HGC MB5 11:30 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MB2 Rijswijk MB5 12:50 Meent, Sporthal De
  Ypenburg MB4 Gouda MB4 12:50 Zandje, Sporthal 't
  Ypenburg MB4 Pijnacker MB4 11:30 Zandje, Sporthal 't
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  HGC MB5 Schoonhoven MB2 14:40 Leidschenveen, Sporthal
  Pijnacker MB4 hdm MB6 17:40 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MB5 Pijnacker MB4 17:00 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MB5 hdm MB6 18:20 Schilp, Sporthal de
  Schoonhoven MB2 Ypenburg MB4 15:20 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg MB4 HGC MB5 14:00 Leidschenveen, Sporthal