Agenda
13-2  Scheidsrechterscursus B-jeugd
25-2  Scheidsrechtersexamen B-jeugd
8-3  Trainersworkshop #4
10-3  Coachavond #4
14-3  Trainerscaf√© #4
15-3  TD
25-3  Reanimatie/AED training
Hele agenda
Sponsor nieuws
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Jongens B3 (Z)

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Spel U/T  Locatie 
26 jan 45611 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB3 16:50 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
26 jan 45419 Hockeyclub Barendrecht JB3 16:10 thuis Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
1 feb 45585 R.H.V. Leonidas JB4 16:50 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Fluiten door: Kiki Jager (Dames 5) 
1 feb 45134 Hockey Club Rotterdam JB6 16:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Fluiten door: Kiki Jager (Dames 5) 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht JB3 8 21 7 0 1 29 6 0
2 Rijswijk JB3 7 19 6 1 0 39 11 0
3 Leonidas JB4 8 15 5 0 3 17 12 0
4 HUDITO JB3 6 4 1 1 4 10 17 0
5 Rotterdam JB6 5 3 1 0 4 9 19 0
6 Pijnacker JB3 5 3 1 0 4 8 21 0
7 Berkel-Rodenrijs JB3 5 0 0 0 5 4 30 0

Uitslagenmatrix
  Rijswijk JB3HUDITO JB3Rotterdam JB6Berkel-Rodenrijs JB3Leonidas JB4Pijnacker JB3Barendrecht JB3
Rijswijk JB3   3-3 7-3 15-1 2-1
HUDITO JB3 1-2   5-0 0-4
Rotterdam JB6   2-3
Berkel-Rodenrijs JB3 2-3   1-4
Leonidas JB4 3-0 3-0   2-1 0-3
Pijnacker JB3 1-7 2-4  
Barendrecht JB3 1-3 5-1 2-1 5-0 2-1 7-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Pijnacker JB3 Leonidas JB4 2-4 Definitief
.. Rijswijk JB3 Leonidas JB4 2-1 Definitief
.. Barendrecht JB3 Rotterdam JB6 2-1 Definitief
.. Pijnacker JB3 Rijswijk JB3 1-7 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JB3 Rotterdam JB6 2-3 Definitief
.. Barendrecht JB3 Berkel-Rodenrijs JB3 5-0 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Barendrecht JB3 Rijswijk JB3 1-3 Definitief
.. HUDITO JB3 Rijswijk JB3 1-2 Definitief
.. HUDITO JB3 Barendrecht JB3 0-4 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Rotterdam JB6 Leonidas JB4 2-3 Definitief
.. Leonidas JB4 Berkel-Rodenrijs JB3 3-0 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. HUDITO JB3 Rotterdam JB6 5-0 Definitief
.. Barendrecht JB3 Pijnacker JB3 7-0 Definitief
.. Leonidas JB4 Barendrecht JB3 0-3 Definitief
.. Leonidas JB4 Pijnacker JB3 2-1 Definitief
.. Rijswijk JB3 HUDITO JB3 3-3 Definitief
.. Rijswijk JB3 Rotterdam JB6 7-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Rijswijk JB3 Berkel-Rodenrijs JB3 15-1 Definitief
.. Leonidas JB4 HUDITO JB3 3-0 Definitief
.. Barendrecht JB3 HUDITO JB3 5-1 Definitief
.. Barendrecht JB3 Leonidas JB4 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JB3 Pijnacker JB3 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs JB3 Rijswijk JB3 16:50 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs JB3 Barendrecht JB3 15:30 Oostmeer, Sporthal de
  Pijnacker JB3 HUDITO JB3 16:10 Oostervant, Sporthal
  Rijswijk JB3 Barendrecht JB3 16:10 Oostmeer, Sporthal de
  Rotterdam JB6 Pijnacker JB3 15:30 Oostervant, Sporthal
  Rotterdam JB6 HUDITO JB3 16:50 Oostervant, Sporthal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Leonidas JB4 Rotterdam JB6 15:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JB4 Rijswijk JB3 16:50 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam JB6 Rijswijk JB3 16:10 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs JB3 HUDITO JB3 11:55 Emerald, sporthal
  HUDITO JB3 Pijnacker JB3 12:35 Emerald, sporthal
  Pijnacker JB3 Berkel-Rodenrijs JB3 11:15 Emerald, sporthal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs JB3 Leonidas JB4 12:10 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO JB3 Leonidas JB4 12:50 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO JB3 Berkel-Rodenrijs JB3 11:30 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Pijnacker JB3 Rotterdam JB6 11:15 Viergang, Sportcentrum
  Pijnacker JB3 Barendrecht JB3 12:35 Viergang, Sportcentrum
  Rotterdam JB6 Barendrecht JB3 11:55 Viergang, Sportcentrum