Agenda
20-6  Jongste Jeugd / Slotdag
27-6  I-C-Hockey Toernooi
28-6  Parels en zeesterren toernooi
4-7  C-NO-MORE Toernooi
5-7  Diep in de Zee toernooi
11-7  Trimtoernooi
12-7  Familie toernooi
Hele agenda
Sponsor nieuws
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Spel U/T  Locatie 
3 mei 7790 MHC DES D1 12:45 thuis Veld 3
10 mei 8020 HC Alphen D1 12:45 thuis Veld 3
17 mei 8368 Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b uit route
24 mei 8770 DSHC D1 12:45 thuis Veld 3
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Warande D1 12 26 7 5 0 27 15 0
2 Zoetermeer D1 12 24 8 0 4 34 17 0
3 HUDITO D1 12 22 6 4 2 33 22 0
4 Zwart-Wit D1 12 19 5 4 3 26 21 0
5 Etten-Leur D1 12 19 5 4 3 23 19 0
6 Alphen D1 12 17 5 2 5 20 22 0
7 Craeyenhout D1 12 16 4 4 4 20 18 0
8 Rijswijk D1 12 16 4 4 4 28 27 0
9 DSHC D1 12 14 4 2 6 16 23 0
10 IJsseloever D1 12 12 3 3 6 17 29 0
11 DES D1 12 7 1 4 7 26 36 0
12 Westland D1 12 5 1 2 9 17 38 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO D1DSHC D1Westland D1Zwart-Wit D1Alphen D1IJsseloever D1Warande D1Zoetermeer D1Rijswijk D1Craeyenhout D1Etten-Leur D1DES D1
HUDITO D1   3-0 4-1 2-0 4-2 3-3 4-2 4-4
DSHC D1   3-2 1-2 1-3 1-1 2-0 0-2 3-1
Westland D1 1-3   2-5 1-3 1-6 2-3
Zwart-Wit D1 5-1 5-3   2-1 2-3 1-1
Alphen D1 3-2 2-2   5-2 3-0 0-2 2-1
IJsseloever D1 1-2 0-1 2-2   1-0 1-1
Warande D1 0-0 2-1 0-0 3-0 2-2   3-3 3-1
Zoetermeer D1 1-0 4-1 3-0 6-0 1-2   3-1
Rijswijk D1 3-3 2-2 1-2 1-3 4-2  
Craeyenhout D1 1-1 5-0 0-0 3-1 0-2   2-2 3-1
Etten-Leur D1 4-2 0-1 4-1 2-3 1-0 0-4  
DES D1 1-1 2-6 4-0 3-4 3-3 4-4  

Uitslagen
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Alphen D1 DSHC D1 3-2 Definitief
.. Rijswijk D1 HUDITO D1 3-3 Definitief
.. Westland D1 Warande D1 1-3 Definitief
.. IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-1 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 2-3 Definitief
.. Zoetermeer D1 DES D1 3-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. DES D1 IJsseloever D1 4-0 Definitief
.. HUDITO D1 Alphen D1 2-0 Definitief
.. Etten-Leur D1 Westland D1 0-1 Definitief
.. Craeyenhout D1 Rijswijk D1 0-2 Definitief
.. Warande D1 Zwart-Wit D1 0-0 Definitief
.. DSHC D1 Zoetermeer D1 1-3 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Zoetermeer D1 HUDITO D1 1-0 Definitief
.. Alphen D1 Craeyenhout D1 3-0 Definitief
.. Rijswijk D1 Warande D1 1-3 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 1-1 Definitief
.. Westland D1 IJsseloever D1 2-5 Definitief
.. DSHC D1 DES D1 3-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-1 Definitief
.. DES D1 Westland D1 1-1 Definitief
.. HUDITO D1 DSHC D1 3-0 Definitief
.. Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-1 Definitief
.. Warande D1 Alphen D1 3-0 Definitief
.. Etten-Leur D1 Rijswijk D1 0-4 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. HUDITO D1 DES D1 4-4 Definitief
.. Alphen D1 Etten-Leur D1 0-2 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Westland D1 5-3 Definitief
.. DSHC D1 Craeyenhout D1 2-0 Definitief
.. Zoetermeer D1 Warande D1 1-2 Definitief
.. Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Warande D1 DSHC D1 0-0 Definitief
.. Craeyenhout D1 HUDITO D1 1-1 Definitief
.. Westland D1 Rijswijk D1 2-3 Definitief
.. DES D1 Zwart-Wit D1 2-6 Definitief
.. IJsseloever D1 Alphen D1 2-2 Definitief
.. Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 1-0 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. DSHC D1 Etten-Leur D1 0-2 Definitief
.. Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 2-2 Definitief
.. Zoetermeer D1 IJsseloever D1 6-0 Definitief
.. HUDITO D1 Warande D1 3-3 Definitief
.. Craeyenhout D1 DES D1 3-1 Definitief
.. Alphen D1 Westland D1 2-2 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Warande D1 Craeyenhout D1 3-3 Definitief
.. IJsseloever D1 DSHC D1 1-2 Definitief
.. Westland D1 Zoetermeer D1 1-6 Definitief
.. Etten-Leur D1 HUDITO D1 4-2 Definitief
.. Zwart-Wit D1 Alphen D1 2-1 Definitief
.. DES D1 Rijswijk D1 3-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Warande D1 DES D1 3-1 Definitief
.. Craeyenhout D1 Etten-Leur D1 2-2 Definitief
.. HUDITO D1 IJsseloever D1 4-2 Definitief
.. Zoetermeer D1 Zwart-Wit D1 4-1 Definitief
.. DSHC D1 Westland D1 3-2 Definitief
.. Alphen D1 Rijswijk D1 5-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Alphen D1 DES D1 2-1 Definitief
.. Westland D1 HUDITO D1 1-3 Definitief
.. Etten-Leur D1 Warande D1 2-3 Definitief
.. IJsseloever D1 Craeyenhout D1 1-0 Definitief
.. Rijswijk D1 Zoetermeer D1 4-2 Definitief
.. Zwart-Wit D1 DSHC D1 5-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Craeyenhout D1 Westland D1 5-0 Definitief
.. Zoetermeer D1 Alphen D1 3-0 Definitief
.. HUDITO D1 Zwart-Wit D1 4-1 Definitief
.. Warande D1 IJsseloever D1 2-2 Definitief
.. DSHC D1 Rijswijk D1 1-1 Definitief
.. DES D1 Etten-Leur D1 4-4 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Warande D1 Westland D1 2-1 Definitief
.. DSHC D1 Alphen D1 1-2 Definitief
.. HUDITO D1 Rijswijk D1 4-2 Definitief
.. DES D1 Zoetermeer D1 3-4 Definitief
.. Etten-Leur D1 IJsseloever D1 4-1 Definitief
.. Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 0-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 MEI 2020
  Alphen D1 Zwart-Wit D1 12:45 Sportpark Zegersloot
  Craeyenhout D1 Warande D1 H.B.S. - Craeyenhout
  DSHC D1 IJsseloever D1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D1 Etten-Leur D1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rijswijk D1 DES D1 12:45 Sportp. Lange Kleiweg
  Zoetermeer D1 Westland D1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 10 MEI 2020
  DES D1 Warande D1 12:45 Sportp. 'Eikendijk'
  Etten-Leur D1 Craeyenhout D1 12:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  IJsseloever D1 HUDITO D1 Sportp. IJsseloever
  Rijswijk D1 Alphen D1 12:45 Sportp. Lange Kleiweg
  Westland D1 DSHC D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zwart-Wit D1 Zoetermeer D1 Sportpark Ginneken
ZONDAG 17 MEI 2020
  Craeyenhout D1 IJsseloever D1 H.B.S. - Craeyenhout
  DES D1 Alphen D1 12:45 Sportp. 'Eikendijk'
  DSHC D1 Zwart-Wit D1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D1 Westland D1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Warande D1 Etten-Leur D1 12:45 Sportpark 'Paterserf'
  Zoetermeer D1 Rijswijk D1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alphen D1 Zoetermeer D1 12:45 Sportpark Zegersloot
  Etten-Leur D1 DES D1 12:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  IJsseloever D1 Warande D1 Sportp. IJsseloever
  Rijswijk D1 DSHC D1 12:45 Sportp. Lange Kleiweg
  Westland D1 Craeyenhout D1 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zwart-Wit D1 HUDITO D1 Sportpark Ginneken