Heren A

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Bardon Madlener
Assistent-trainer Guy van Vianen
Aanvoerder Arnout Guns
Reserve-aanvoerder Maarten Broesterhuizen
Reserve-aanvoerder Frank Gubbens
Bierkashouder Paul Voorn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Capelle H35A IJssel H35A 13:30
Hoeksche Waard H35A HDM H35D 11:00
Klein Zwitserland H35D Zoetermeer H35A 14:30
Rotterdam H35D Rijswijk H35A 16:00
Spijkenisse H35A Cartouche H35D 14:30
Westland H35A Klein Zwitserland H35E 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel H35A 19 55 18 1 0
2 Spijkenisse H35A 19 45 14 3 2
3 Westland H35A 19 40 12 4 3
4 Capelle H35A 19 38 12 2 5
5 Klein Zwitserland H35E 19 29 9 2 8
6 Rijswijk H35A 19 25 8 1 10
7 Zoetermeer H35A 19 25 8 1 10
8 Rotterdam H35D 19 16 5 1 13
9 Cartouche H35D 19 16 4 4 11
10 Klein Zwitserland H35D 19 16 4 4 11
11 HDM H35D 19 14 3 5 11
12 Hoeksche Waard H35A 19 8 2 2 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Hockey Club Rotterdam H35D 16:00 uit
29 mei HV Spijkenisse H35A 11:00 thuis - Veld 2
12 jun Klein Zwitserland H35D n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Rotterdam H35D Hoeksche Waard H35A 5-1
Spijkenisse H35A Klein Zwitserland H35E 5-3
Klein Zwitserland H35D HDM H35D 2-2
IJssel H35A Cartouche H35D 5-1
Capelle H35A Rijswijk H35A 2-1
Zoetermeer H35A Westland H35A 2-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Westland H35A Rotterdam H35D 6-1
Cartouche H35D Zoetermeer H35A 6-2
Rijswijk H35A IJssel H35A 2-3
HDM H35D Capelle H35A 3-3
Klein Zwitserland H35E Klein Zwitserland H35D 2-0
Hoeksche Waard H35A Spijkenisse H35A 0-11
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Spijkenisse H35A Rotterdam H35D 6-0
Cartouche H35D Westland H35A 3-3
Klein Zwitserland H35D Hoeksche Waard H35A 1-1
Zoetermeer H35A Rijswijk H35A 4-1
IJssel H35A HDM H35D 5-0
Capelle H35A Klein Zwitserland H35E 3-2
WOENSDAG 29 SEPTEMBER 2021
Hoeksche Waard H35A Capelle H35A 2-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Westland H35A Spijkenisse H35A 6-4
Rijswijk H35A Cartouche H35D 2-1
HDM H35D Zoetermeer H35A 2-1
Klein Zwitserland H35E IJssel H35A 1-4
Rotterdam H35D Klein Zwitserland H35D 2-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Klein Zwitserland H35D Spijkenisse H35A 0-8
Rijswijk H35A Westland H35A 3-6
Cartouche H35D HDM H35D 2-2
Capelle H35A Rotterdam H35D 3-1
IJssel H35A Hoeksche Waard H35A 7-1
Zoetermeer H35A Klein Zwitserland H35E 3-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Klein Zwitserland H35E Cartouche H35D 4-2
Hoeksche Waard H35A Zoetermeer H35A 2-6
Rotterdam H35D IJssel H35A 2-6
Spijkenisse H35A Capelle H35A 8-2
Westland H35A Klein Zwitserland H35D 1-0
HDM H35D Rijswijk H35A 2-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Cartouche H35D Hoeksche Waard H35A 3-0
Rijswijk H35A Klein Zwitserland H35E 3-2
HDM H35D Westland H35A 1-3
IJssel H35A Spijkenisse H35A 5-4
Capelle H35A Klein Zwitserland H35D 3-0
Zoetermeer H35A Rotterdam H35D 2-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Westland H35A Capelle H35A 3-0
Klein Zwitserland H35E HDM H35D 4-1
Hoeksche Waard H35A Rijswijk H35A 0-6
Rotterdam H35D Cartouche H35D 3-4
Spijkenisse H35A Zoetermeer H35A 3-2
Klein Zwitserland H35D IJssel H35A 1-7
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Rijswijk H35A Rotterdam H35D 1-2
Cartouche H35D Spijkenisse H35A 2-7
Klein Zwitserland H35E Westland H35A 3-3
Zoetermeer H35A Klein Zwitserland H35D 0-4
IJssel H35A Capelle H35A 3-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Hoeksche Waard H35A Klein Zwitserland H35E 0-2
Rotterdam H35D HDM H35D 2-1
Spijkenisse H35A Rijswijk H35A 2-1
Klein Zwitserland H35D Cartouche H35D 1-1
Capelle H35A Zoetermeer H35A 8-2
IJssel H35A Westland H35A 8-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Cartouche H35D Capelle H35A 2-3
Westland H35A Hoeksche Waard H35A 3-1
Rijswijk H35A Klein Zwitserland H35D 4-0
HDM H35D Spijkenisse H35A 2-2
Klein Zwitserland H35E Rotterdam H35D 3-1
Zoetermeer H35A IJssel H35A 3-7
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
HDM H35D Hoeksche Waard H35A 4-3
ZONDAG 6 MAART 2022
Klein Zwitserland H35E Capelle H35A 0-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Hoeksche Waard H35A Rotterdam H35D 5-1
Rijswijk H35A Capelle H35A 1-3
HDM H35D Klein Zwitserland H35D 1-4
Klein Zwitserland H35E Spijkenisse H35A 2-4
Westland H35A Zoetermeer H35A 3-2
Cartouche H35D IJssel H35A 1-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Rotterdam H35D Westland H35A 3-2
Spijkenisse H35A Hoeksche Waard H35A 4-3
Klein Zwitserland H35D Klein Zwitserland H35E 1-3
Capelle H35A HDM H35D 3-2
IJssel H35A Rijswijk H35A 4-1
Zoetermeer H35A Cartouche H35D 5-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Hoeksche Waard H35A Klein Zwitserland H35D 1-1
HDM H35D IJssel H35A 0-4
Rijswijk H35A Zoetermeer H35A 4-2
Westland H35A Cartouche H35D 4-3
Rotterdam H35D Spijkenisse H35A 1-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
IJssel H35A Klein Zwitserland H35E 6-0
Capelle H35A Hoeksche Waard H35A 8-2
Klein Zwitserland H35D Rotterdam H35D 4-1
Spijkenisse H35A Westland H35A 1-1
Cartouche H35D Rijswijk H35A 3-1
Zoetermeer H35A HDM H35D 4-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Westland H35A Rijswijk H35A 0-1
HDM H35D Cartouche H35D 2-2
Klein Zwitserland H35E Zoetermeer H35A 5-1
Rotterdam H35D Capelle H35A 2-2
Spijkenisse H35A Klein Zwitserland H35D 5-1
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Hoeksche Waard H35A IJssel H35A 0-4
ZONDAG 24 APRIL 2022
IJssel H35A Rotterdam H35D 4-1
Capelle H35A Spijkenisse H35A 3-4
Klein Zwitserland H35D Westland H35A 3-4
Rijswijk H35A HDM H35D 3-1
Cartouche H35D Klein Zwitserland H35E 1-4
Zoetermeer H35A Hoeksche Waard H35A 6-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Klein Zwitserland H35E Rijswijk H35A 2-2
Westland H35A HDM H35D 4-2
Hoeksche Waard H35A Cartouche H35D 4-2
Klein Zwitserland H35D Capelle H35A 4-5
Spijkenisse H35A IJssel H35A 4-4
Rotterdam H35D Zoetermeer H35A 2-4
ZONDAG 15 MEI 2022
IJssel H35A Klein Zwitserland H35D 8-2
Capelle H35A Westland H35A 2-5
Cartouche H35D Rotterdam H35D 0-2
Rijswijk H35A Hoeksche Waard H35A 10-1
HDM H35D Klein Zwitserland H35E 1-3
Zoetermeer H35A Spijkenisse H35A 2-5