Dames A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Petra van Leusden
Reserve-aanvoerder Carolie Caminada - Van Dam
Bierkashouder Krista Vink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche D30C Alecto D30B 19:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam D30C 18 41 13 2 3
2 Westland D30A 18 40 12 4 2
3 Ring Pass Delft D30A 18 32 10 2 6
4 Victoria D30D 18 31 10 1 7
5 Alecto D30B 18 28 9 1 8
6 Rijswijk D30A 18 27 8 3 7
7 Cartouche D30C 18 25 7 4 7
8 IJssel D30A 18 22 6 4 8
9 Nieuwkoop D30A 18 18 5 3 10
10 HUDITO D30B 18 18 5 3 10
11 HDM D30D 18 10 3 1 14
12 Rotterdam D30D 8 2 0 2 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei D.H.C. Hudito D30B 11:00 uit
29 mei HV Victoria D30D 13:00 thuis - Veld 2
12 jun Ring Pass Delft D30A 13:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
Roomburg D30B Alecto D30B 1-5
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HDM D30D Alecto D30B 3-1
Westland D30A Roomburg D30B 8-1
Nieuwkoop D30A Rijswijk D30A 2-3
Ring Pass Delft D30A Rotterdam D30C 1-4
Victoria D30D IJssel D30A 4-2
HUDITO D30B Cartouche D30C 0-1
WOENSDAG 15 SEPTEMBER 2021
Alecto D30B HUDITO D30B 3-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Rijswijk D30A Westland D30A 2-2
Rotterdam D30C Nieuwkoop D30A 2-0
IJssel D30A Ring Pass Delft D30A 2-1
Cartouche D30C Victoria D30D 4-2
Roomburg D30B HDM D30D 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
HDM D30D Rijswijk D30A 2-1
Westland D30A Rotterdam D30C 5-1
Nieuwkoop D30A IJssel D30A 1-0
Ring Pass Delft D30A Cartouche D30C 1-0
Victoria D30D HUDITO D30B 7-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Rotterdam D30C HDM D30D 6-1
HUDITO D30B Ring Pass Delft D30A 2-3
Cartouche D30C Nieuwkoop D30A 4-0
IJssel D30A Westland D30A 2-0
Rijswijk D30A Roomburg D30B 5-0
Alecto D30B Victoria D30D 0-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Rijswijk D30A Alecto D30B 5-0
Roomburg D30B Rotterdam D30C 0-6
HDM D30D IJssel D30A 1-4
Ring Pass Delft D30A Victoria D30D 1-0
Nieuwkoop D30A HUDITO D30B 2-0
Westland D30A Cartouche D30C 5-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Alecto D30B Ring Pass Delft D30A 2-1
Rotterdam D30C Rijswijk D30A 4-1
Cartouche D30C HDM D30D 3-0
Victoria D30D Nieuwkoop D30A 3-2
HUDITO D30B Westland D30A 1-3
IJssel D30A Roomburg D30B 2-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rotterdam D30C Alecto D30B 4-2
HDM D30D HUDITO D30B 0-0
Rijswijk D30A IJssel D30A 4-0
Westland D30A Victoria D30D 2-1
Nieuwkoop D30A Ring Pass Delft D30A 0-1
Roomburg D30B Cartouche D30C 1-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Victoria D30D HDM D30D 3-1
Cartouche D30C Rijswijk D30A 0-0
IJssel D30A Rotterdam D30C 1-4
HUDITO D30B Roomburg D30B 3-1
Alecto D30B Nieuwkoop D30A 1-0
Ring Pass Delft D30A Westland D30A 1-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Rijswijk D30A HUDITO D30B 2-1
Roomburg D30B Victoria D30D 2-12
IJssel D30A Alecto D30B 4-1
Westland D30A Nieuwkoop D30A 7-2
HDM D30D Ring Pass Delft D30A 0-4
Rotterdam D30C Cartouche D30C 0-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Cartouche D30C IJssel D30A 2-1
HUDITO D30B Rotterdam D30C 0-4
Victoria D30D Rijswijk D30A 8-3
Nieuwkoop D30A HDM D30D 7-1
Westland D30A Alecto D30B 0-2
Ring Pass Delft D30A Roomburg D30B 3-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
HDM D30D Westland D30A 1-4
Roomburg D30B Nieuwkoop D30A 0-7
IJssel D30A HUDITO D30B 2-2
Rotterdam D30C Victoria D30D 3-2
Rijswijk D30A Ring Pass Delft D30A 3-0
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Alecto D30B Cartouche D30C 2-0
WOENSDAG 9 MAART 2022
Nieuwkoop D30A Rotterdam D30C 3-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Rotterdam D30D Westland D30A 2-3
Alecto D30B HDM D30D 3-0
Rijswijk D30A Nieuwkoop D30A 1-9
Rotterdam D30C Ring Pass Delft D30A 0-2
IJssel D30A Victoria D30D 2-2
Cartouche D30C HUDITO D30B 0-1
ZONDAG 20 MAART 2022
HDM D30D Rotterdam D30D 2-0
HUDITO D30B Alecto D30B 0-1
Westland D30A Rijswijk D30A 5-1
Victoria D30D Cartouche D30C 6-0
Ring Pass Delft D30A IJssel D30A 2-0
ZONDAG 27 MAART 2022
HUDITO D30B Victoria D30D 4-0
Alecto D30B Rotterdam D30D 1-1
Rijswijk D30A HDM D30D 3-1
Rotterdam D30C Westland D30A 2-2
IJssel D30A Nieuwkoop D30A 4-4
Cartouche D30C Ring Pass Delft D30A 0-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Westland D30A IJssel D30A 3-3
Ring Pass Delft D30A HUDITO D30B 2-2
HDM D30D Rotterdam D30C 1-7
Rotterdam D30D Rijswijk D30A 0-2
Victoria D30D Alecto D30B 3-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Victoria D30D Ring Pass Delft D30A 3-4
HUDITO D30B Nieuwkoop D30A 3-1
Cartouche D30C Westland D30A 0-6
Alecto D30B Rijswijk D30A 3-1
Rotterdam D30C Rotterdam D30D 4-0
IJssel D30A HDM D30D 2-0
ZONDAG 24 APRIL 2022
Westland D30A HUDITO D30B 2-0
Nieuwkoop D30A Victoria D30D 2-3
Ring Pass Delft D30A Alecto D30B 2-5
Rijswijk D30A Rotterdam D30C 0-2
HDM D30D Cartouche D30C 1-2
Rotterdam D30D IJssel D30A 0-2
ZONDAG 1 MEI 2022
Nieuwkoop D30A Cartouche D30C 1-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Ring Pass Delft D30A Nieuwkoop D30A 2-0
Alecto D30B Rotterdam D30C 0-4
Victoria D30D Westland D30A 2-6
Cartouche D30C Rotterdam D30D 1-1
HUDITO D30B HDM D30D 7-0
IJssel D30A Rijswijk D30A 1-3
WOENSDAG 11 MEI 2022
Nieuwkoop D30A Alecto D30B 2-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Rotterdam D30D HUDITO D30B 0-6
Rijswijk D30A Cartouche D30C 1-1
Westland D30A Ring Pass Delft D30A 4-1
HDM D30D Victoria D30D 2-4
Rotterdam D30C IJssel D30A 6-1