Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Joost Nieuwenhuis
Aanvoerder Elise RĂ©paron
Reserve-aanvoerder Julie Krisman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D6 Leonidas D15 12:35
Leiden D7 Schiedam D6 9:15
Rijswijk D3 HDM D5 13:15
Wateringse veld D2-O Groen-Geel D8 16:30
Westland D3 Leonidas D13 10:30
Ypenburg D2-O Victoria D11 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ypenburg D2 19 54 18 0 1
2 Groen-Geel D6 19 45 15 0 4
3 Wateringse veld D2 19 42 14 0 5
4 Leonidas D15 19 33 10 3 6
5 Leiden D7 19 29 8 5 6
6 Leonidas D13 19 25 7 4 8
7 Victoria D11 19 22 6 4 9
8 Rijswijk D3 19 22 6 4 9
9 HDM D5 19 17 5 2 12
10 Schiedam D6 19 16 5 1 13
11 Groen-Geel D8 19 11 3 2 14
12 Westland D3 19 10 4 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei hdm D5 13:15 thuis - Veld 4
29 mei HC Schiedam D6 10:30 uit
12 jun HV Victoria D11 11:00 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Westland D3 Groen-Geel D6 0-4
Leiden D7 Leonidas D15 1-1
Rijswijk D3 Leonidas D13 2-2
HDM D5 Victoria D11 2-1
Schiedam D6 Wateringse veld D2-O 2-4
Ypenburg D2-O Groen-Geel D8 6-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Wateringse veld D2-O Westland D3 6-2
Victoria D11 Schiedam D6 7-0
Leonidas D13 HDM D5 2-2
Leonidas D15 Rijswijk D3 4-0
Groen-Geel D8 Leiden D7 0-8
Groen-Geel D6 Ypenburg D2-O 1-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Schiedam D6 Leonidas D13 3-1
HDM D5 Leonidas D15 0-2
Wateringse veld D2-O Victoria D11 2-1
Rijswijk D3 Groen-Geel D8 2-1
Leiden D7 Groen-Geel D6 1-0
Ypenburg D2-O Westland D3 7-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Westland D3 Leiden D7 1-3
Leonidas D15 Schiedam D6 7-1
Leonidas D13 Victoria D11 2-4
Wateringse veld D2-O Ypenburg D2-O 3-2
Groen-Geel D8 HDM D5 2-0
Groen-Geel D6 Rijswijk D3 1-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Schiedam D6 Groen-Geel D8 5-2
Rijswijk D3 Westland D3 2-1
HDM D5 Groen-Geel D6 0-4
Leiden D7 Ypenburg D2-O 1-5
Leonidas D13 Wateringse veld D2-O 0-3
Victoria D11 Leonidas D15 2-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Ypenburg D2-O Rijswijk D3 2-0
Westland D3 HDM D5 2-1
Groen-Geel D6 Schiedam D6 5-1
Groen-Geel D8 Victoria D11 1-4
Leonidas D15 Leonidas D13 0-1
Wateringse veld D2-O Leiden D7 2-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Schiedam D6 Westland D3 3-2
HDM D5 Ypenburg D2-O 0-6
Rijswijk D3 Leiden D7 0-1
Leonidas D15 Wateringse veld D2-O 0-4
Leonidas D13 Groen-Geel D8 5-0
Victoria D11 Groen-Geel D6 2-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Leiden D7 HDM D5 0-1
Ypenburg D2-O Schiedam D6 5-0
Westland D3 Victoria D11 0-2
Groen-Geel D6 Leonidas D13 2-0
Groen-Geel D8 Leonidas D15 1-3
Wateringse veld D2-O Rijswijk D3 4-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
HDM D5 Rijswijk D3 4-1
Schiedam D6 Leiden D7 2-2
Victoria D11 Ypenburg D2-O 1-4
Leonidas D13 Westland D3 5-1
Leonidas D15 Groen-Geel D6 0-1
Groen-Geel D8 Wateringse veld D2-O 1-6
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Westland D3 Leonidas D15 1-5
HDM D5 Wateringse veld D2-O 0-6
Rijswijk D3 Schiedam D6 2-1
Leiden D7 Victoria D11 1-1
Groen-Geel D6 Groen-Geel D8 5-0
Ypenburg D2-O Leonidas D13 5-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Schiedam D6 HDM D5 2-1
Leonidas D15 Ypenburg D2-O 3-5
Leonidas D13 Leiden D7 0-0
Victoria D11 Rijswijk D3 0-0
Wateringse veld D2-O Groen-Geel D6 3-2
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Groen-Geel D8 Westland D3 6-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Wateringse veld D2-O Schiedam D6 4-1
Victoria D11 HDM D5 1-2
Leonidas D15 Leiden D7 1-1
Groen-Geel D8 Ypenburg D2-O 0-5
Groen-Geel D6 Westland D3 6-3
Leonidas D13 Rijswijk D3 1-1
ZONDAG 20 MAART 2022
HDM D5 Leonidas D13 3-2
Ypenburg D2-O Groen-Geel D6 4-3
Leiden D7 Groen-Geel D8 4-0
Rijswijk D3 Leonidas D15 2-2
Schiedam D6 Victoria D11 3-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Leonidas D13 Schiedam D6 3-2
Leonidas D15 HDM D5 3-2
Victoria D11 Wateringse veld D2-O 1-3
Groen-Geel D8 Rijswijk D3 0-2
Westland D3 Ypenburg D2-O 1-11
Groen-Geel D6 Leiden D7 3-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Schiedam D6 Leonidas D15 1-2
HDM D5 Groen-Geel D8 1-1
Rijswijk D3 Groen-Geel D6 0-3
Ypenburg D2-O Wateringse veld D2-O 6-0
Leiden D7 Westland D3 3-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Ypenburg D2-O Leiden D7 2-1
Wateringse veld D2-O Leonidas D13 1-3
Leonidas D15 Victoria D11 1-5
Groen-Geel D8 Schiedam D6 2-1
Groen-Geel D6 HDM D5 5-0
Westland D3 Rijswijk D3 1-2
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Westland D3 Wateringse veld D2-O 5-4
ZONDAG 24 APRIL 2022
Victoria D11 Groen-Geel D8 1-1
Leonidas D13 Leonidas D15 3-1
Leiden D7 Wateringse veld D2-O 1-3
Rijswijk D3 Ypenburg D2-O 0-2
Schiedam D6 Groen-Geel D6 2-6
HDM D5 Westland D3 0-3
ZONDAG 1 MEI 2022
Victoria D11 Leonidas D13 3-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Leiden D7 Rijswijk D3 5-0
Ypenburg D2-O HDM D5 3-1
Groen-Geel D8 Leonidas D13 1-2
Groen-Geel D6 Victoria D11 4-2
Wateringse veld D2-O Leonidas D15 0-1
Westland D3 Schiedam D6 3-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Victoria D11 Westland D3 2-2
Leonidas D13 Groen-Geel D6 1-4
Leonidas D15 Groen-Geel D8 5-0
HDM D5 Leiden D7 0-1
Schiedam D6 Ypenburg D2-O 1-10
Rijswijk D3 Wateringse veld D2-O 2-1