Agenda
8-4  Reanimatie/AED training
19-4  TD H2
30-5  Jeugdkamp
20-6  Jongste Jeugd / Slotdag
27-6  I-C-Hockey Toernooi
28-6  Parels en zeesterren toernooi
4-7  C-NO-MORE Toernooi
Hele agenda
Sponsor nieuws
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Jongens C3

Teamfoto

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Spel U/T  Locatie 
19 apr 53257 Hockeyclub Barendrecht JC3 n.n.b thuis Veld 2
9 mei 53284 HV Victoria JC4 n.n.b uit route
16 mei 53369 HGC JC6 n.n.b uit route
6 jun 53413 HCGO JC1 n.n.b thuis
13 jun 53460 HDS JC3 n.n.b uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC JC6 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Barendrecht JC3 1 3 1 0 0 4 0 0
3 HDS JC3 1 3 1 0 0 5 2 0
4 Goeree Overflakkee JC1 1 0 0 0 1 2 5 0
5 Rijswijk JC3 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Victoria JC4 1 0 0 0 1 0 7 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht JC3Rijswijk JC3Victoria JC4HDS JC3HGC JC6Goeree Overflakkee JC1
Barendrecht JC3   4-0
Rijswijk JC3  
Victoria JC4   0-7
HDS JC3   5-2
HGC JC6  
Goeree Overflakkee JC1  

Uitslagen
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. HDS JC3 Goeree Overflakkee JC1 5-2 Definitief
.. Victoria JC4 HGC JC6 0-7 Definitief
.. Barendrecht JC3 Rijswijk JC3 4-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Goeree Overflakkee JC1 HDS JC3 13:45 Terrein van de Pallandpolder
  HGC JC6 Victoria JC4 Roggewoning (HGC)
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Rijswijk JC3 Barendrecht JC3 Sportp. Lange Kleiweg
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Barendrecht JC3 Goeree Overflakkee JC1 12:10 Sportpark 'De Doorbraak'
  HDS JC3 HGC JC6 Madestein (Loosduinen)
  Victoria JC4 Rijswijk JC3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Goeree Overflakkee JC1 Victoria JC4 13:30 Terrein van de Pallandpolder
  HDS JC3 Barendrecht JC3 Madestein (Loosduinen)
  HGC JC6 Rijswijk JC3 Roggewoning (HGC)
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  HGC JC6 Barendrecht JC3 Roggewoning (HGC)
  Rijswijk JC3 Goeree Overflakkee JC1 Sportp. Lange Kleiweg
  Victoria JC4 HDS JC3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Barendrecht JC3 Victoria JC4 Sportpark 'De Doorbraak'
  Goeree Overflakkee JC1 HGC JC6 15:45 Terrein van de Pallandpolder
  HDS JC3 Rijswijk JC3 Madestein (Loosduinen)