Agenda
21-6  Vrijwilligersfeest 21 juni
22-6  C-No-More Toernooi (C-toernooi)
22-6  H1 teamafsluiting
23-6  Diep in de Zee Toernooi (D-toernooi)
25-6  Reservering Bestuursvergadering
29-6  I-C-Hockey Toernooi (C-toernooi)
30-6  Parels & Zeesterren Toernooi (D-toernooi)
Hele agenda
Sponsor nieuws
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijswijk D2 22 61 20 1 1 67 13 0
2 Pollux D2 22 54 17 3 2 66 18 0
3 Leonidas D7 22 51 17 0 5 59 30 0
4 Ring Pass Delft D4 22 41 13 2 7 60 46 0
5 Victoria D5 22 32 10 2 10 39 31 0
6 Schiedam D4 22 25 8 1 13 37 47 0
7 Rotterdam D3 22 25 7 4 11 37 47 0
8 Groen-Geel D4 22 25 6 7 9 32 45 0
9 Klein Zwitserland D3 22 23 6 5 11 38 59 0
10 Forescate D3 22 19 6 1 15 29 53 0
11 Gouda D2 22 17 4 5 13 29 59 0
12 Leiden D4 22 6 1 3 18 16 61 0

Uitslagenmatrix
  Forescate D3Gouda D2 (O)Groen-Geel D4Klein Zwitserland D3Leiden D4Leonidas D7Pollux D2 (O)Ring Pass Delft D4Rotterdam D3Rijswijk D2 (O)Victoria D5Schiedam D4
Forescate D3   0-3 1-2 0-1 2-1 1-2 0-2 1-2 3-2 0-2 2-0 1-3
Gouda D2 (O) 2-3   2-2 2-5 1-0 2-3 1-1 3-4 0-3 0-1 1-0 1-3
Groen-Geel D4 0-5 7-1   2-2 3-0 0-1 2-1 1-1 0-2 1-2 0-6 1-2
Klein Zwitserland D3 1-1 4-4 2-2   4-0 0-1 0-3 1-3 3-2 1-6 1-1 0-1
Leiden D4 4-1 1-1 2-2 0-4   1-5 0-1 1-4 1-1 0-5 1-3 0-1
Leonidas D7 3-1 4-0 4-0 4-2 6-0   2-4 4-3 2-1 0-2 3-1 3-1
Pollux D2 (O) 7-0 4-0 5-1 4-1 3-0 4-0   4-2 2-0 1-1 3-0 2-2
Ring Pass Delft D4 5-2 5-0 1-2 5-3 4-3 2-1 3-2   2-2 1-2 2-0 4-3
Rotterdam D3 1-2 2-2 0-0 3-0 4-0 1-4 2-5 3-1   0-5 0-2 2-1
Rijswijk D2 (O) 4-0 2-0 4-2 7-0 3-1 2-1 0-2 2-1 4-0   4-1 3-1
Victoria D5 4-2 0-1 0-0 7-1 1-0 1-2 0-3 3-1 5-1 0-3   1-0
Schiedam D4 2-1 5-2 1-2 1-2 2-0 1-4 1-3 3-4 3-5 0-3 0-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Gouda D2 (O) Forescate D3 2-3 Definitief
.. Pollux D2 (O) Schiedam D4 2-2 Definitief
.. Victoria D5 Groen-Geel D4 0-0 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Leiden D4 3-1 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Leonidas D7 0-1 Definitief
.. Rotterdam D3 Ring Pass Delft D4 3-1 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Groen-Geel D4 Gouda D2 (O) 7-1 Definitief
.. Leonidas D7 Victoria D5 3-1 Definitief
.. Leiden D4 Rotterdam D3 1-1 Definitief
.. Schiedam D4 Rijswijk D2 (O) 0-3 Definitief
.. Forescate D3 Pollux D2 (O) 0-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Klein Zwitserland D3 5-3 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Klein Zwitserland D3 Leiden D4 4-0 Definitief
.. Rotterdam D3 Schiedam D4 2-1 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Forescate D3 4-0 Definitief
.. Pollux D2 (O) Gouda D2 (O) 4-0 Definitief
.. Leonidas D7 Groen-Geel D4 4-0 Definitief
.. Victoria D5 Ring Pass Delft D4 3-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Ring Pass Delft D4 Leonidas D7 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D4 Pollux D2 (O) 2-1 Definitief
.. Leiden D4 Victoria D5 1-3 Definitief
.. Gouda D2 (O) Rijswijk D2 (O) 0-1 Definitief
.. Forescate D3 Rotterdam D3 3-2 Definitief
.. Schiedam D4 Klein Zwitserland D3 1-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Leonidas D7 Leiden D4 6-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Groen-Geel D4 1-2 Definitief
.. Victoria D5 Schiedam D4 1-0 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Pollux D2 (O) 0-2 Definitief
.. Rotterdam D3 Gouda D2 (O) 2-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Forescate D3 1-1 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Groen-Geel D4 Rijswijk D2 (O) 1-2 Definitief
.. Leiden D4 Ring Pass Delft D4 1-4 Definitief
.. Forescate D3 Victoria D5 2-0 Definitief
.. Gouda D2 (O) Klein Zwitserland D3 2-5 Definitief
.. Pollux D2 (O) Rotterdam D3 2-0 Definitief
.. Schiedam D4 Leonidas D7 1-4 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Klein Zwitserland D3 Pollux D2 (O) 0-3 Definitief
.. Rotterdam D3 Rijswijk D2 (O) 0-5 Definitief
.. Leonidas D7 Forescate D3 3-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Schiedam D4 4-3 Definitief
.. Leiden D4 Groen-Geel D4 2-2 Definitief
.. Victoria D5 Gouda D2 (O) 0-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Gouda D2 (O) Leonidas D7 2-3 Definitief
.. Pollux D2 (O) Victoria D5 3-0 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Klein Zwitserland D3 7-0 Definitief
.. Groen-Geel D4 Rotterdam D3 0-2 Definitief
.. Schiedam D4 Leiden D4 2-0 Definitief
.. Forescate D3 Ring Pass Delft D4 1-2 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Klein Zwitserland D3 Rotterdam D3 3-2 Definitief
.. Schiedam D4 Groen-Geel D4 1-2 Definitief
.. Leiden D4 Forescate D3 4-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Gouda D2 (O) 5-0 Definitief
.. Leonidas D7 Pollux D2 (O) 2-4 Definitief
.. Victoria D5 Rijswijk D2 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Pollux D2 (O) Ring Pass Delft D4 4-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Groen-Geel D4 2-2 Definitief
.. Rotterdam D3 Victoria D5 0-2 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Leonidas D7 2-1 Definitief
.. Gouda D2 (O) Leiden D4 1-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Leiden D4 Pollux D2 (O) 0-1 Definitief
.. Groen-Geel D4 Forescate D3 0-5 Definitief
.. Leonidas D7 Rotterdam D3 2-1 Definitief
.. Schiedam D4 Gouda D2 (O) 5-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Rijswijk D2 (O) 1-2 Definitief
.. Victoria D5 Klein Zwitserland D3 7-1 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Forescate D3 Schiedam D4 1-3 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Groen-Geel D4 Victoria D5 0-6 Definitief
.. Leonidas D7 Klein Zwitserland D3 4-2 Definitief
.. Forescate D3 Gouda D2 (O) 0-3 Definitief
.. Leiden D4 Rijswijk D2 (O) 0-5 Definitief
.. Schiedam D4 Pollux D2 (O) 1-3 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Rotterdam D3 2-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Gouda D2 (O) Groen-Geel D4 2-2 Definitief
.. Pollux D2 (O) Forescate D3 7-0 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Schiedam D4 3-1 Definitief
.. Rotterdam D3 Leiden D4 4-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Ring Pass Delft D4 1-3 Definitief
.. Victoria D5 Leonidas D7 1-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Gouda D2 (O) Pollux D2 (O) 1-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Victoria D5 2-0 Definitief
.. Leiden D4 Klein Zwitserland D3 0-4 Definitief
.. Schiedam D4 Rotterdam D3 3-5 Definitief
.. Forescate D3 Rijswijk D2 (O) 0-2 Definitief
.. Groen-Geel D4 Leonidas D7 0-1 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Victoria D5 Leiden D4 1-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Schiedam D4 0-1 Definitief
.. Rotterdam D3 Forescate D3 1-2 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Gouda D2 (O) 2-0 Definitief
.. Pollux D2 (O) Groen-Geel D4 5-1 Definitief
.. Leonidas D7 Ring Pass Delft D4 4-3 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Pollux D2 (O) Rijswijk D2 (O) 1-1 Definitief
.. Gouda D2 (O) Rotterdam D3 0-3 Definitief
.. Forescate D3 Klein Zwitserland D3 0-1 Definitief
.. Leiden D4 Leonidas D7 1-5 Definitief
.. Schiedam D4 Victoria D5 0-3 Definitief
.. Groen-Geel D4 Ring Pass Delft D4 1-1 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Victoria D5 Forescate D3 4-2 Definitief
.. Leonidas D7 Schiedam D4 3-1 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Groen-Geel D4 4-2 Definitief
.. Rotterdam D3 Pollux D2 (O) 2-5 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Gouda D2 (O) 4-4 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Leiden D4 4-3 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Schiedam D4 Ring Pass Delft D4 3-4 Definitief
.. Forescate D3 Leonidas D7 1-2 Definitief
.. Pollux D2 (O) Klein Zwitserland D3 4-1 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Rotterdam D3 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D4 Leiden D4 3-0 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Leonidas D7 Gouda D2 (O) 4-0 Definitief
.. Victoria D5 Pollux D2 (O) 0-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Rijswijk D2 (O) 1-6 Definitief
.. Rotterdam D3 Groen-Geel D4 0-0 Definitief
.. Leiden D4 Schiedam D4 0-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Forescate D3 5-2 Definitief
DINSDAG 14 MEI 2019
.. Gouda D2 (O) Victoria D5 1-0 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Forescate D3 Leiden D4 2-1 Definitief
.. Gouda D2 (O) Ring Pass Delft D4 3-4 Definitief
.. Pollux D2 (O) Leonidas D7 4-0 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Victoria D5 4-1 Definitief
.. Rotterdam D3 Klein Zwitserland D3 3-0 Definitief
.. Groen-Geel D4 Schiedam D4 1-2 Definitief
ZONDAG 26 MEI 2019
.. Leonidas D7 Rijswijk D2 (O) 0-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Pollux D2 (O) 3-2 Definitief
.. Leiden D4 Gouda D2 (O) 1-1 Definitief
.. Schiedam D4 Forescate D3 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D4 Klein Zwitserland D3 2-2 Definitief
.. Victoria D5 Rotterdam D3 5-1 Definitief
ZONDAG 2 JUNI 2019
.. Forescate D3 Groen-Geel D4 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Victoria D5 1-1 Definitief
.. Rotterdam D3 Leonidas D7 1-4 Definitief
.. Rijswijk D2 (O) Ring Pass Delft D4 2-1 Definitief
.. Gouda D2 (O) Schiedam D4 1-3 Definitief
.. Pollux D2 (O) Leiden D4 3-0 Definitief