Agenda
20-6  Jongste Jeugd / Slotdag
27-6  I-C-Hockey Toernooi
28-6  Parels en zeesterren toernooi
4-7  C-NO-MORE Toernooi
5-7  Diep in de Zee toernooi
11-7  Trimtoernooi
12-7  Familie toernooi
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema
De eerstvolgende wedstrijddagen:
don 2 apr -  woe 8 apr -  zat 11 apr -  maa 13 apr -  zat 18 apr -  zon 19 apr -  zon 26 apr -  zon 3 mei - 

laat schema zien voor

18 april | Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens A1 15544 AMHC Westerpark JA1 n.n.b   info Nee
Jongens A2 24858 HV Westland JA2 n.n.b   info Nee
Jongens B1 17329 MHC de Reigers JB1 n.n.b   info Nee
Jongens B2 52752 Hockey Club Rotterdam JB3 n.n.b   info Nee
Jongens B3 52763 Ring Pass Delft JB3 n.n.b   info Nee
Jongens C1 53271 Klein Zwitserland JC3 n.n.b   info Nee
Jongens D1 53906 G.H.C. RAPID JD1 n.n.b   info Nee
Jongens D3 53934 LOHC JD5 n.n.b   info Nee
Meisjes A1 27426 Goudse MHC MA1 n.n.b   info Nee
Meisjes A2 27422 Ring Pass Delft MA4 n.n.b   info Nee
Meisjes B4 54847 HC Schiedam MB2 n.n.b   info Nee
Meisjes B5 54845 Berkel Rodenrijs MB3 n.n.b   info Nee
Meisjes B6 54886 Hockey Club Rotterdam MB7 n.n.b   info Nee
Meisjes C3 56169 Klein Zwitserland MC8 n.n.b   info Nee
Meisjes D1 57668 MHC Forescate MD1 n.n.b   info Nee

18 april | Jongste Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens CK1 60002 Leidse Hockey Club Roomburg CK-JF3 n.n.b RIJSWIJK info Nee
Jongens CK2 60144 Ring Pass Delft CK-JF2 n.n.b RIJSWIJK info Nee
Jongens E1 (8-tal) 58672 Klein Zwitserland J8E1 09:45 Veld 2 AB info Nee
Jongens E2 (6-tal) 59185 Hockey Club Rotterdam J6E2 08:30 Veld 1 D info Nee
Jongens E3 (6-tal) 59165 HC Delfshaven J6E1 09:30 Veld 1 D info Nee
Jongens E3 (8-tal) 58668 Hockey Club Rotterdam J8E4 08:30 Veld 2 AB info Nee
Jongens F1 59844 hdm JF2 08:30 Veld 1 A info Nee
Meisjes CK1 63624 Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-MF1 n.n.b RIJSWIJK info Nee
Meisjes CK4 63615 Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-MF3 n.n.b RIJSWIJK info Nee
Meisjes E2 (8-tal) 60803 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E2 08:30 Veld 2 CD info Nee
Meisjes E3 (6-tal) 61862 HC Feijenoord M6E2 09:30 Veld 1 C info Nee
Meisjes E3 (8-tal) 60733 VMHC Pollux M8E1 09:45 Veld 2 CD info Nee
Meisjes E4 (6-tal) 61861 Hockey Club Wateringseveld Veld M6E3 09:30 Veld 1 A info Nee
Meisjes E5 (6-tal) 61821 V.M.H.C. CARTOUCHE M6E5 08:30 Veld 1 C info Nee
Meisjes F2 63062 LOHC MF3 08:30 Veld 1 B info Nee
Meisjes F3 63025 Noordwijk MF2 09:30 Veld 1 B info Nee

18 april | Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens C2 53239 Hockey Club Rotterdam JC4 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D2 53915 HC Delfshaven JD1 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A3 27381 HC De IJssel MA2 14:30 uit -   info Nee
Meisjes B1 54825 HV Westland MB1 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes B2 54837 HGC MB3 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes B3 54866 hdm MB5 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes C1 17234 Leidse Hockey Club Roomburg MC1 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes C2 56171 Leidse Hockey Club Roomburg MC3 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes C4 56203 VMHC Pollux MC3 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C5 56220 HGC MC4 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes D2 57760 Hockey Club Rotterdam MD4 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 57065 Goudse MHC MD3 09:00 uit -   info Nee
Meisjes D4 57657 MHV Evergreen MD2 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes D5 57644 Berkel Rodenrijs MD8 n.n.b uit -   info Nee

18 april | Jongste Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens CK3 60138 Berkel Rodenrijs CK-JF2 n.n.b BERKEL EN RODENRIJS info Nee
Jongens E1 (6-tal) 59157 Klein Zwitserland J6E1 09:30 uit -   info Nee
Jongens E2 (8-tal) 58656 Noordwijk J8E2 n.n.b uit -   info Nee
Jongens E4 (6-tal) 59166 HC Pijnacker J6E2 08:45 uit -   info Nee
Jongens E5 (6-tal) 59168 LOHC J6E3 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F2 59830 V.M.H.C. CARTOUCHE JF4 11:20 uit -   info Nee
Jongens F3 59835 HV Victoria JF1 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes CK2 63622 HC Schiedam CK-MF2 n.n.b SCHIEDAM info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes CK3 63634 Goudse MHC CK-MF1 11:00 GOUDA info Nee
Meisjes E1 (6-tal) 61787 HC Pijnacker M6E3 08:45 uit -   info Nee
Meisjes E1 (8-tal) 60808 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E1 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes E2 (6-tal) 61824 Noordwijk M6E2 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes E4 (8-tal) 60758 Catwijck M8E3 n.n.b uit -   info Nee
Meisjes F1 62469 Klein Zwitserland MF2 08:30 uit -   info Nee
Meisjes F4 63021 HV Victoria MF7 n.n.b uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F5 63073 Berkel Rodenrijs MF7 n.n.b uit -   info Nee