Trainingsschema

Dit schema loopt van 8-6-2021 t/m 20-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes D5 volgend seizoen Els Moorrees
Lara Maas
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D1 volgend seizoen Geert-Willem van Weert
Madelon Gabler
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 volgend seizoen Oscar Reiche
Sanjana Bridjmohan
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 volgend seizoen Caroline Bossers
Joost van Rijn
V3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A3 volgend seizoen Roel van Til V2 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A4 volgend seizoen V2 - CD
20:00 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V1
20:30 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 1 V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 2 V3 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 5 V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Jongens C1 volgend seizoen Casper van Kalken
Max van Rietschoten
V3 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C2 volgend seizoen Lacha van Venetië
Pim Koersen
V3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D2 volgend seizoen Julie Gerla
Merel Grozema
V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D3 volgend seizoen Anna-Li Keus
Saar Groenewegen
V1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D4 volgend seizoen Lotte Raats
Nine van de Sande
V2 - AB
18:45 - 20:30 Jongens A1 volgend seizoen V3 - AB
18:45 - 20:30 Jongens B1 volgend seizoen Hidde Kees Caminada
Raphael van Willigenburg
V3 - CD
18:45 - 20:30 Meisjes A1 volgend seizoen Marjolein Gerritsen
Sophia van Noort
V2 - AB
18:45 - 20:30 Meisjes B1 volgend seizoen Nino van den IJssel
Rick de Ridder
V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Willem Oosterhof V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Joost van Nes V3
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens F1 V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens F2 V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens F3 V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F1 V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F2 V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F3 V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F4 V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes F5 V1 - D
18:00 - 19:15 Jongens D2 volgend seizoen Hilde de Koning
Jasmijn Schouten
V3
18:00 - 19:15 Jongens D3 volgend seizoen Fenna Janbroers
Pepijn Hulshof
V3
18:00 - 19:15 Jongens D4 volgend seizoen Bram van Hijkoop
Rens van Elswijk
V3
18:00 - 19:15 Meisjes B4 volgend seizoen V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B5 volgend seizoen V2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C3 volgend seizoen Anouk Aarts
Cato Visser
V1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C4 volgend seizoen Ella van de Sande
Vera van Vuuren
V1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A2 volgend seizoen V3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A3 volgend seizoen V3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B2 volgend seizoen V3 - CD
19:15 - 20:30 Jongens C2 volgend seizoen V2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens C3 volgend seizoen V2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 volgend seizoen Daphne Hoks
Isabelle Vollering
V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 volgend seizoen Anouk Aarts
Hilde de Koning
V1
19:15 - 20:30 Meisjes B3 volgend seizoen Hilde de Koning
Marjolein Gerritsen
V1
20:30 - 22:15 Trimmers Trainingsgroep V2 - AB
20:30 - 22:15 Dames 4 V3 - AB
20:30 - 22:15 Heren 4 V2 - CD
20:30 - 22:15 Jong Dames 1 V3 - CD
20:30 - 22:15 Trimmers 3 V1
20:30 - 22:15 Trimmers 4 V1
20:30 - 22:15 Trimmers 6 V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Jongens C1 volgend seizoen Casper van Kalken
Max van Rietschoten
V2 - CD
17:15 - 18:45 Jongens D1 volgend seizoen Geert-Willem van Weert
Madelon Gabler
V2 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C1 volgend seizoen Oscar Reiche
Sanjana Bridjmohan
V3 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D1 volgend seizoen Caroline Bossers
Joost van Rijn
V3 - CD
18:45 - 20:15 Jongens B1 volgend seizoen Hidde Kees Caminada
Raphael van Willigenburg
V3 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A1 volgend seizoen Marjolein Gerritsen
Sophia van Noort
V2 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B1 volgend seizoen Nino van den IJssel
Rick de Ridder
V2 - CD
19:00 - 20:30 Heren 3 V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 volgend seizoen V3 - AB
20:15 - 21:45 Heren 2 V3 - CD
20:15 - 21:45 Heren A V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Willem Oosterhof V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Martijn Wories V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren B V2 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 V1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Maarten Morrien V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 (6-tal) Merel Grozema
Julie Gerla
V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens E2 (6-tal) Lotte Raats
Nine van de Sande
V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens E3 (6-tal) Daniëlle Vermolen - Beukers V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (6-tal) Feline Raats
Noeky van den Berg
V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (6-tal) Yaniek van Koppen V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (6-tal) V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (6-tal) Berend de Vries V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E5 (6-tal) V1 - D
18:00 - 19:15 Jongens D2 volgend seizoen Hilde de Koning
Jasmijn Schouten
V3
18:00 - 19:15 Jongens D3 volgend seizoen Fenna Janbroers
Pepijn Hulshof
V3
18:00 - 19:15 Jongens D4 volgend seizoen Bram van Hijkoop
Rens van Elswijk
V3
18:00 - 19:15 Meisjes D2 volgend seizoen Julie Gerla
Merel Grozema
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D3 volgend seizoen Anna-Li Keus
Saar Groenewegen
V1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D4 volgend seizoen Lotte Raats
Nine van de Sande
V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D5 volgend seizoen Els Moorrees
Lara Maas
V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 volgend seizoen Anouk Aarts
Hilde de Koning
V3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B3 volgend seizoen Hilde de Koning
Marjolein Gerritsen
V3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes C2 volgend seizoen Lacha van Venetië
Pim Koersen
V2
20:30 - 22:00 Heren 4 Pim Eindhoven V3 - CD
20:30 - 22:00 Jong Heren 2 Pim Eindhoven V3 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Jongens FBenjamins V2
09:30 - 10:30 Jongens Kabouters V1
09:30 - 10:30 Meisjes FBenjamins V2
09:30 - 10:30 Meisjes Kabouters V1