Agenda
11-8  Bestuursvergadering
25-8  Bestuursvergadering
30-8  Trainersworkshop #1
1-9  Coach-& Manageravond #1
3-9  Spelbegeleidersavond
8-9  Bestuursvergadering
8-9  Coachavond #2
Hele agenda
Sponsor nieuws
RHC | Organisatie en e-mail 
Klik hier voor het Organisatieschema


BESTUUR
[email protected]

Remco van Oyen
Voorzitter


[email protected]
Floortje Wapenaar
Secretaris


[email protected]
Freek van Daele
Penningmeester


[email protected]
Oscar Reiche
Bestuurslid Seniorenhockey & TC


[email protected]
Elise Réparon
Bestuurslid Organisatie


[email protected]
Romi Bloem
Bestuurslid Organisatie


[email protected]
Jeroen van der Vlugt
Bestuurslid jeugdhockey


[email protected]


ONAFHANKELIJK

Hans Speetjens
Erevoorzitter


[email protected]


JEUGD
[email protected]

Jeroen van der Vlugt
Voorzitter


[email protected]
VACATURE
Lijncoördinator AB - Senioren
Marjolein Fitié - Huls
Lijncoördinator Meisjes A


[email protected]
Olivier Hoogveld
Lijncoördinator Jongens A


[email protected]
Marjolein Fitié - Huls
Lijncoördinator Meisjes B


[email protected]
Olivier Hoogveld
Lijncoördinator Jongens B


[email protected]
Maaike Nievelstein
Lijncoördinator Meisjes C


[email protected]
Sven van de Wetering
Lijncoördinator Jongens C


[email protected]
Koen van Hartevelt
Lijncoördinator Meisjes D


[email protected]
Esther Cobussen
Lijncoördinator Jongens D


[email protected]


JONGSTE JEUGD
[email protected]

Alette Klok
Voorzitter


[email protected]
Michellina Wouters
Algemeen


Monique Hooghiemstra
Lijncoördinator Meisjes E 2e jrs


[email protected]
Brendan Nielsen
Lijncoördinator Meisjes E 1e jrs


[email protected]
Lisette Flohil - Griep
Lijncoördinator Jongens E 2e jrs


[email protected]
Natasha Vink - Bik
Lijncoördinator Jongens E 1e jrs


[email protected]
Sonja de Boer
Lijncoördinator Meisjes F


[email protected]
Sharon Pisam
Lijncoördinator Jongens F


[email protected]
Carla van de Laarschot
Lijncoördinator Benjamins


[email protected]
Maurice Ajanaku
Lijncoördinator Kabouters


[email protected]
Simone Katier
Jongste Jeugd Toernooien


[email protected]


SENIOREN
[email protected]

Sebastiaan Boone
Voorzitter


Joost van Rijn
Lijncoördinator Prestatiehockey


VACATURE
Lijncoördinator Dames Recreatie


Joost Nieuwenhuis
Lijncoördinator Heren Recreatie


VACATURE
Lijncoördinator Veteranen


Saeske van der Pas
Lijncoördinator Trimhockey


[email protected]


TECHNISCHE COMMISSIE
[email protected]

Oscar Reiche
Voorzitter


George Dessing
Interne Zaken


Declan van Heesen
Jongens


Gonneke van Daele
Meisjes

Rick de Ridder
Jongens


Geert Willem van Weert
Jongste Jeugd


Felix Dorst
Keepers Jeugd


[email protected]


ZAALHOCKEYCOMMISSIE
[email protected]

Iris Vissers Yvonne Zemann


WEDSTRIJDSECRETARIAAT

Sabine Reinigert
Wedstrijdsecretaris Seniorenhockey


[email protected]
Joke Hendriks
Wedstrijdsecretaris Jeugdhockey


[email protected]
Joke Hendriks
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd


[email protected]


ARBITRAGECOMMISSIE
[email protected]

Madelon Gabler



Jonathan Spuij





SPORTIVITEIT EN RESPECT
[email protected]

Loes Jongeneel
Voorzitter


Rick de Ridder




MATERIAAL
[email protected]

Joost van Rijn
Materiaalcommissaris




ADMINISTRATIE

Patrick van Hijkoop
Ledenadministratie


[email protected]
Susan Chew
Ledenadministratie


[email protected]
Janny Borsboom
Financiële administratie


[email protected]


COMMUNICATIE

Arnout Guns
Communicatie


[email protected]
Lotte Dekker
Design


[email protected]
Ellen Franke
Redactie website en RHC-app


[email protected]
Titia Sterk - Hermans
Redactie website en RHC-app


[email protected]
Floortje Wapenaar
Redactie website en RHC-app


[email protected]
Carina Glen
Redactie website en RHC-app


[email protected]
Dani Reinigert
Redactie Facebook en Instagram


[email protected]

Bente de Haan
Redactie Facebook en Instagram


[email protected]

Susan Chew
LISA-beheerder


[email protected]
Patrick van Hijkoop
LISA-beheerder


[email protected]


SPONSORCOMMISSIE
[email protected]

Jeroen Glen
Voorzitter


Patrick Dekker



Han de Koning



Ilse Smit






BARCOMMISSIE
[email protected]

Sandahl Kortekaas
Voorzitter


Ilse Smit
Inkoop


Susan Chew
Baropstelling


[email protected]
Pim Koersen


Patrick Dekker
Inkoop


Christina Jesselsen
Inkoop


Floor Borger van der Burg
RHC Agenda


Cynthia van der Sluis - Vegers
Barondersteuners


Nino van den IJssel





EVENEMENTENCOMMISSIE
[email protected]

Marjolein Gerritsen
Voorzitter, ABCD-jeugd


Carlijn Veen
ABCD-jeugd


Hilde de Koning
ABCD-jeugd


Aster Dussel
ABCD-jeugd


Daan Dekker
ABCD-jeugd
Jascha Waarsenburg
ABCD-jeugd
Mees Waarsenburg
ABCD-jeugd
Marie-Louise van Eck
Senioren TD
Noah Krassenburg
ABCD-jeugd


TOERNOOICOMMISSIE
[email protected]

Jessey Rosenthal
Voorzitter, CD-toernooien
Lilly Rosenthal
CD-toernooien
Kirsten Hoogerheide Rosita van Bladel


JEUGDKAMPCOMMISSIE
[email protected]

Joost Nieuwenhuis
Voorzitter
Demi Verwoerd
Emma Jabroer Nienke van Dommelen
Joost Steenvoort Sander Oostveen


GEVONDEN VOORWERPEN
[email protected]

Wies Bosman


KASCONTROLECOMMISSIE
[email protected]

Steven van der Werff



Leyla Peer



Ivo Caminada






STRAFCOMMISSIE
[email protected]

Hans Speetjens
Voorzitter


Krista Vink



Martijn Wories





VERTROUWENSCOMMISSIE

Marjon de Koning
Vertrouwenscontactpersoon


[email protected]
Gert-Jan Spuij
Vertrouwenscontactpersoon


[email protected]



Organisatieschema
Naar boven