Trainingsschema

Dit schema loopt van 6-9-2021 t/m 26-9-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 23:00 Keepers Trainingsgroep V4
17:00 - 23:00 Veld Niet Beschikbaar Trainingsgroep V2
18:00 - 19:15 Jongens C2 Noah Jansen
Sacha van Ulft
V3 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Geert-Willem van Weert
Madelon Gabler
V3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Oscar Reiche
Sanjana Bridjmohan
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Caroline Bossers
Joost van Rijn
V1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Roel van Til V1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B5 V1 - AB
20:30 - 23:00 Trimmers Trainingsgroep V1
20:30 - 23:00 Trimmers Trainingsgroep V3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 22:00 Veld Niet Beschikbaar Trainingsgroep V2
16:45 - 18:00 Jongens D3 Fenna Janbroers
Pepijn Hulshof
V3 - AB
16:45 - 18:00 Jongens D4 V3 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes B3 Hilde de Koning
Marjolein Gerritsen
V4 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes C4 Ella van de Sande
Vera van Vuuren
V4 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D3 Anna-Li Keus
Saar Groenewegen
V1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D4 Lotte Raats
Nine van de Sande
V1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens A1 Joost Nieuwenhuis
Thomas de Haan
V1 - AB
18:00 - 19:15 Jongens B1 Hidde Kees Caminada
Raphael van Willigenburg
V1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens C3 Casper van Kalken V3 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D2 Hilde de Koning
Jasmijn Schouten
V4 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Lacha van Venetiƫ
Pim Koersen
V3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Julie Gerla
Merel Grozema
V4 - AB
19:15 - 19:30 Sproeien Trainingsgroep V1
19:15 - 20:30 Jongens C1 Casper van Kalken
Max van Rietschoten
V3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Marjolein Gerritsen
Sophia van Noort
V4 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 V4 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Anouk Aarts
Hilde de Koning
V3 - AB
19:30 - 20:30 Heren 1 Declan van Heesen
Joost van Nes
V1
20:30 - 21:00 Dames 1 Mike Smeele
Willem Oosterhof
V1
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB
20:30 - 21:00 Heren 1 Declan van Heesen
Joost van Nes
V1
20:30 - 22:00 Heren 3 V3 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Oscar Reiche V4 - CD
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Andries Janbroers V4 - AB
21:00 - 22:00 Dames 1 Mike Smeele
Willem Oosterhof
V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 22:00 Veld Niet Beschikbaar Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Jongens E1 (6-tal) V4 - C
17:00 - 18:00 Jongens E1 (8-tal) V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E2 (6-tal) V4 - D
17:00 - 18:00 Jongens E2 (8-tal) V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E3 (6-tal) V4 - D
17:00 - 18:00 Jongens E3 (8-tal) V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens F1 V3 - C
17:00 - 18:00 Jongens F2 V3 - D
17:00 - 18:00 Jongens F3 V3 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (6-tal) V4 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (8-tal) V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (6-tal) V4 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (8-tal) V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (6-tal) V4 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (8-tal) V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (6-tal) V4 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (8-tal) V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E5 (6-tal) V4 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F1 V3 - A
17:00 - 18:00 Meisjes F2 V3 - A
17:00 - 18:00 Meisjes F3 V3 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F4 V3 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F5 V3 - C
18:00 - 19:15 Jongens A2 Joost Langeveld
Olivier Augusson
V4 - AB
18:00 - 19:15 Jongens C2 Noah Jansen
Sacha van Ulft
V4 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B4 V3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B5 V3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Anouk Aarts
Cato Visser
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D5 Els Moorrees
Lara Maas
V1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A3 Niels Bos V4 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B2 Pim Eindhoven V4 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Daphne Hoks
Isabelle Vollering
V1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Roel van Til V3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A4 Raphael van Willigenburg V3 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V3
20:30 - 22:00 Dames 3 V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames A V4 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 V4 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 2 V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Jongens D3 Fenna Janbroers
Pepijn Hulshof
V3 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D1 Caroline Bossers
Joost van Rijn
V1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Julie Gerla
Merel Grozema
V1 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D3 Anna-Li Keus
Saar Groenewegen
V4 - AB
17:00 - 22:00 Veld Niet Beschikbaar Trainingsgroep V2
18:00 - 19:15 Jongens C3 Casper van Kalken V3 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Geert-Willem van Weert
Madelon Gabler
V3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes A1 Marjolein Gerritsen
Sophia van Noort
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B1 V1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Oscar Reiche
Sanjana Bridjmohan
V4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Lacha van Venetiƫ
Pim Koersen
V4 - CD
19:15 - 19:30 Sproeien Trainingsgroep V1
19:15 - 20:30 Dames 2 Remco van Oyen V3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A1 Joost Nieuwenhuis
Thomas de Haan
V4 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B1 Hidde Kees Caminada
Raphael van Willigenburg
V4 - CD
19:15 - 20:30 Jongens C1 Casper van Kalken
Max van Rietschoten
V3 - CD
19:30 - 20:30 Dames 1 Mike Smeele
Willem Oosterhof
V1
20:30 - 21:00 Dames 1 Mike Smeele
Willem Oosterhof
V1
20:30 - 21:00 Heren 1 Declan van Heesen
Joost van Nes
V1
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren A V4 - AB
20:30 - 22:00 Heren B V4 - CD
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Andries Janbroers V3 - CD
21:00 - 22:00 Heren 1 Declan van Heesen
Joost van Nes
V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Jongens D4 V3 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D5 Els Moorrees
Lara Maas
V3 - CD
17:00 - 22:00 Veld Niet Beschikbaar Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Jongens E1 (8-tal) V4
17:00 - 18:00 Jongens E2 (8-tal) V4
17:00 - 18:00 Jongens E3 (8-tal) V4
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (8-tal) V1
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (8-tal) V1
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (8-tal) V1
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (8-tal) V1
18:00 - 19:15 Jongens D2 Hilde de Koning
Jasmijn Schouten
V4 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes A4 Raphael van Willigenburg V3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Marjolein Gerritsen V3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Anouk Aarts
Cato Visser
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Ella van de Sande
Vera van Vuuren
V1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D4 Lotte Raats
Nine van de Sande
V4 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A2 V4 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A3 V4 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B2 Pim Eindhoven V3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Daphne Hoks
Isabelle Vollering
V1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Anouk Aarts
Hilde de Koning
V1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B4 V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 4 Pim Eindhoven V4
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Oscar Reiche V1
20:30 - 22:00 Jong Heren 2 Pim Eindhoven V4
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Jongens FBenjamins V3
09:30 - 10:30 Jongens Kabouters V4
09:30 - 10:30 Meisjes FBenjamins V3
09:30 - 10:30 Meisjes Kabouters V4